|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.
Fogo Futsal Ekstraklasa 2023/2024 - runda finałowa
|
1/4 finału - 24 kwietnia, 27 kwietnia, 28 kwietnia
|
|
Mecze ćwierćfinałowe rozgrywane są do dwóch zwycięstw. |
Widzew Łódź |
0-5 |
Constract Lubawa |
24 kwietnia, 20:00 |
Claudinho 2, 27, Kamil Izbiański 32 (s), Martin Doša 34, Paweł Kaniewski 40 |
Legia Warszawa |
2-6 |
Rekord Bielsko-Biała |
24 kwietnia, 20:00 |
Sérgio Monteiro 3, Adam Grzyb 35 - Michal Seidler 9, 25, Gustavo Henrique 14, Michał Kubik 16, Matheus Ferreira 23, Artur Popławski 40 |
BSF Bochnia |
2-8 |
Piast Gliwice |
24 kwietnia, 19:00 |
Arkadiusz Budzyn 11, Łukasz Biel 13 - Edgar Varela 1, Rick 12, 20, 24, Arkadiusz Budzyn 19 (s), Vini I 28, Breno Bertoline 30, 33 |
Dreman Opole Komprachcice |
7-3 |
Futsal Leszno |
24 kwietnia, 19:00 |
Waldemar Sobota 8, 16, 19, Felipe 11, 26, 36, Arkadiusz Szypczyński 29 - Kacper Konopacki 23, Albert Betowski 24, Rajmund Siecla 38 |
|
Constract Lubawa
|
2-1 |
Widzew Łódź |
27 kwietnia, 18:00 |
Claudinho 5, Kacper Sendlewski 18 - Willy May 7 |
Rekord Bielsko-Biała
|
6-0 |
Legia Warszawa |
27 kwietnia, 19:00 |
Mikołaj Zastawnik 14, 15, Artur Popławski 20, Matheus Ferreira 21, Michal Seidler 31, Tomasz Lutecki 31 |
Piast Gliwice
|
7-2 |
BSF Bochnia |
27 kwietnia, 18:00 |
Rick 4, 26, Bruno Graça 7, Edgar Varela 12, Vini I 20, Luizinho 25, Rafael Cadini 38 - Adam Wędzony 15, Rafael Cadini 27 (s) |
Futsal Leszno |
4-3 |
Dreman Opole Komprachcice
|
27 kwietnia, 19:00 |
José Luis Tangarife 6, Ołeksandr Kołesnykow 15, 22, Daniel Gallego 23 - Wadym Iwanow 31, Denys Błank 32, 33 |
|
Futsal Leszno |
7-4 |
Dreman Opole Komprachcice |
28 kwietnia, 20:00 |
pd. |
Daniel Gallego 9, 17, Ołeksandr Kołesnykow 35, 47, 48, Jakub Molicki 41, 42 - Felipe 11, 28 (k), Denys Błank 29, Wadym Iwanow 50 |
1/2 finału - 8 maja, 11 maja, 12 maja
|
|
Mecze półfinałowe rozgrywane są do dwóch zwycięstw. |
Futsal Leszno |
- |
Constract Lubawa |
8 maja, 19:00 |
Piast Gliwice |
- |
Rekord Bielsko-Biała |
8 maja, 18:30 |
|
Constract Lubawa |
- |
Futsal Leszno |
11 maja, 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
- |
Piast Gliwice |
11 maja, 19:00 |
Mecze o 3. miejsce - 18-19 maja, 25-26 maja
|
|
Mecze o 3. miejsce rozgrywane są do dwóch zwycięstw. |
Finał - 22 maja, 27 maja, 28 maja
|
|
Mecze finałowe rozgrywane są do trzech zwycięstw. |
Autor: Paweł Mogielnicki
|
|
|