|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.
Klasa B 2023/2024, grupa: Sandomierz
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
UKS Baćkowice |
15 |
36 |
11 |
3 |
1 |
51-16 |
6 |
1 |
0 |
31-7 |
5 |
2 |
1 |
20-9 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Zryw Zbigniewice |
14 |
33 |
11 |
0 |
3 |
41-15 |
7 |
0 |
0 |
26-5 |
4 |
0 |
3 |
15-10 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Instal Michałów |
16 |
31 |
9 |
4 |
3 |
54-23 |
4 |
2 |
2 |
27-10 |
5 |
2 |
1 |
27-13 |
|
|
|
|
|
|
4. |
GTS Raków |
14 |
27 |
8 |
3 |
3 |
46-21 |
3 |
2 |
2 |
18-12 |
5 |
1 |
1 |
28-9 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Ester Wojciechowice |
14 |
25 |
8 |
1 |
5 |
40-31 |
5 |
0 |
2 |
21-17 |
3 |
1 |
3 |
19-14 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Wodnik Styków |
14 |
24 |
7 |
3 |
4 |
42-26 |
4 |
2 |
1 |
24-11 |
3 |
1 |
3 |
18-15 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Huragan Wilczyce |
15 |
18 |
6 |
0 |
9 |
38-47 |
3 |
0 |
5 |
22-25 |
3 |
0 |
4 |
16-22 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Cukrownik Włostów |
15 |
13 |
4 |
1 |
10 |
29-58 |
3 |
0 |
4 |
16-18 |
1 |
1 |
6 |
13-40 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Polesie Wiązownica |
15 |
3 |
1 |
0 |
14 |
14-65 |
1 |
0 |
6 |
8-22 |
0 |
0 |
8 |
6-43 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
4-2 |
10. |
Hubal Linów |
15 |
3 |
1 |
0 |
14 |
13-72 |
1 |
0 |
7 |
6-39 |
0 |
0 |
7 |
7-33 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
2-4 |
11. |
Stal II Kunów |
15 |
22 |
7 |
1 |
7 |
35-29 |
3 |
1 |
4 |
20-18 |
4 |
0 |
3 |
15-11 |
|
|
|
|
|
|
Stal II Kunów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
1 | UKS Baćkowice | | 3-0 | 2-2 | | | 3-2 | 5-2 | 9-1 | | 6-0 | 3-0* |
2 | Zryw Zbigniewice | 1-0 | | 4-3 | 3-0 | 3-1 | | 9-0 | | | 3-0 | 3-1 |
3 | Instal Michałów | | 4-0 | | | 1-1 | 2-2 | 1-2 | 4-2 | 8-1 | 7-1 | 0-1 |
4 | GTS Raków | 1-2 | | 0-0 | | 6-3 | | 3-1 | 3-3 | 3-0 | | 2-3 |
5 | Ester Wojciechowice | 1-4 | 1-6 | | | | 3-2 | | 3-0 | 6-0 | 4-3 | 3-2 |
6 | Wodnik Styków | 1-1 | 1-0 | 4-5 | 1-1 | 3-2 | | | 5-1 | 9-1 | | |
7 | Huragan Wilczyce | | | 2-4 | 2-7 | 1-3 | 2-4 | | 6-1 | 6-1 | 3-2 | 0-3 |
8 | Cukrownik Włostów | 0-1 | 0-2 | 0-6 | 2-4 | | | 4-3 | | 3-1 | 7-1 | |
9 | Polesie Wiązownica | 1-5 | 1-4 | | 0-4 | | 1-2 | 0-4 | 2-3 | | 3-0* | |
10 | Hubal Linów | 1-4 | | 1-4 | 1-9 | 0-6 | 1-6 | 0-4 | | 2-1 | | 0-5 |
11 | Stal II Kunów | 3-3 | 0-3* | 0-3* | 0-3* | 0-3* | 3-0 | | 8-2 | 6-1 | | |
Kolejka 1 - 26-27 sierpnia
|
Pauza: Wodnik Styków. |
|
Polesie Wiązownica |
0-4 |
GTS Raków |
27 sierpnia, 11:00 |
Huragan Wilczyce |
2-4 |
Instal Michałów |
11 listopada, 11:00 |
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 11:00) odwołany |
Cukrownik Włostów |
0-1 |
UKS Baćkowice |
26 sierpnia, 16:00 |
Hubal Linów |
0-6 |
Ester Wojciechowice |
27 sierpnia, 11:00 |
Zryw Zbigniewice |
3-1 |
Stal II Kunów |
27 sierpnia, 11:00 |
Kolejka 2 - 2-3 września
|
Pauza: Zryw Zbigniewice. |
|
GTS Raków |
2-3 |
Stal II Kunów |
3 września, 16:00 |
Ester Wojciechowice |
3-2 |
Wodnik Styków |
3 września, 14:00 |
UKS Baćkowice |
6-0 |
Hubal Linów |
2 września, 17:00 |
Instal Michałów |
4-2 |
Cukrownik Włostów |
3 września, 11:00 |
Polesie Wiązownica |
0-4 |
Huragan Wilczyce |
3 września, 11:00 |
Kolejka 3 - 9-10 września
|
Pauza: Stal II Kunów. |
|
Huragan Wilczyce |
2-7 |
GTS Raków |
10 września, 11:00 |
Cukrownik Włostów |
3-1 |
Polesie Wiązownica |
10 września, 11:00 |
Hubal Linów |
1-4 |
Instal Michałów |
10 września, 11:00 |
Wodnik Styków |
1-1 |
UKS Baćkowice |
9 września, 17:00 |
Zryw Zbigniewice |
3-1 |
Ester Wojciechowice |
10 września, 10:00 |
Kolejka 4 - 16-17 września
|
Pauza: GTS Raków. |
|
Ester Wojciechowice |
3-2 |
Stal II Kunów |
17 września, 14:00 |
UKS Baćkowice |
3-0 |
Zryw Zbigniewice |
17 września, 11:00 |
Instal Michałów |
2-2 |
Wodnik Styków |
17 września, 11:00 |
Polesie Wiązownica |
3-0 |
Hubal Linów |
17 września, 15:00 |
(wo) |
na boisku 2-1 |
Huragan Wilczyce |
6-1 |
Cukrownik Włostów |
17 września, 10:00 |
Kolejka 5 - 23-24 września
|
Pauza: Ester Wojciechowice. |
|
Cukrownik Włostów |
2-4 |
GTS Raków |
24 września, 11:00 |
Hubal Linów |
0-4 |
Huragan Wilczyce |
22 września, 17:00 |
Wodnik Styków |
9-1 |
Polesie Wiązownica |
24 września, 11:00 |
Zryw Zbigniewice |
4-3 |
Instal Michałów |
24 września, 11:00 |
Stal II Kunów |
3-3 |
UKS Baćkowice |
23 września, 16:00 |
Kolejka 6 - 30 września-1 października
|
Pauza: UKS Baćkowice. |
|
GTS Raków |
6-3 |
Ester Wojciechowice |
1 października, 11:00 |
Instal Michałów |
0-1 |
Stal II Kunów |
1 października, 11:00 |
Polesie Wiązownica |
1-4 |
Zryw Zbigniewice |
1 października, 13:00 |
Huragan Wilczyce |
2-4 |
Wodnik Styków |
1 października, 11:00 |
Cukrownik Włostów |
7-1 |
Hubal Linów |
1 października, 11:00 |
Kolejka 7 - 7-8 października
|
Pauza: Instal Michałów. |
|
Hubal Linów |
1-9 |
GTS Raków |
8 października, 11:00 |
Wodnik Styków |
5-1 |
Cukrownik Włostów |
8 października, 11:00 |
Zryw Zbigniewice |
9-0 |
Huragan Wilczyce |
8 października, 11:00 |
Stal II Kunów |
6-1 |
Polesie Wiązownica |
8 października, 11:00 |
Ester Wojciechowice |
1-4 |
UKS Baćkowice |
8 października, 15:00 |
Kolejka 8 - 14-15 października
|
Pauza: Polesie Wiązownica. |
|
GTS Raków |
1-2 |
UKS Baćkowice |
15 października, 11:00 |
Instal Michałów |
1-1 |
Ester Wojciechowice |
15 października, 11:00 |
Huragan Wilczyce |
0-3 |
Stal II Kunów |
15 października, 10:00 |
Cukrownik Włostów |
0-2 |
Zryw Zbigniewice |
14 października, 15:00 |
Hubal Linów |
1-6 |
Wodnik Styków |
15 października, 11:00 |
Kolejka 9 - 21-22 października
|
Pauza: Huragan Wilczyce. |
|
Wodnik Styków |
1-1 |
GTS Raków |
22 października, 11:00 |
Zryw Zbigniewice |
3-0 |
Hubal Linów |
22 października, 11:00 |
Stal II Kunów |
8-2 |
Cukrownik Włostów |
22 października, 11:00 |
Ester Wojciechowice |
6-0 |
Polesie Wiązownica |
22 października, 13:30 |
UKS Baćkowice |
2-2 |
Instal Michałów |
22 października, 11:00 |
Kolejka 10 - 28-29 października
|
Pauza: Cukrownik Włostów. |
|
GTS Raków |
0-0 |
Instal Michałów |
29 października, 11:00 |
Polesie Wiązownica |
1-5 |
UKS Baćkowice |
29 października, 11:00 |
Huragan Wilczyce |
1-3 |
Ester Wojciechowice |
28 października, 15:00 |
Hubal Linów |
0-5 |
Stal II Kunów |
29 października, 11:00 |
Wodnik Styków |
1-0 |
Zryw Zbigniewice |
29 października, 11:00 |
Kolejka 11 - 4-5 listopada
|
Pauza: Hubal Linów. |
|
Zryw Zbigniewice |
3-0 |
GTS Raków |
5 listopada, 11:00 |
Stal II Kunów |
3-0 |
Wodnik Styków |
4 listopada, 14:00 |
Ester Wojciechowice |
3-0 |
Cukrownik Włostów |
5 listopada, 14:00 |
UKS Baćkowice |
5-2 |
Huragan Wilczyce |
5 listopada, 11:00 |
Instal Michałów |
8-1 |
Polesie Wiązownica |
5 listopada, 11:00 |
Kolejka 12 - 30 marca
|
Pauza: Wodnik Styków. |
|
GTS Raków |
3-0 |
Polesie Wiązownica |
30 marca, 13:00 |
Instal Michałów |
1-2 |
Huragan Wilczyce |
30 marca, 11:00 |
UKS Baćkowice |
9-1 |
Cukrownik Włostów |
30 marca, 14:00 |
Ester Wojciechowice |
4-3 |
Hubal Linów |
30 marca, 11:00 |
Stal II Kunów |
0-3 |
Zryw Zbigniewice |
|
(wo) |
Kolejka 13 - 6-7 kwietnia
|
Pauza: Zryw Zbigniewice. |
|
Stal II Kunów |
0-3 |
GTS Raków |
|
(wo) |
Wodnik Styków |
3-2 |
Ester Wojciechowice |
7 kwietnia, 11:00 |
Hubal Linów |
1-4 |
UKS Baćkowice |
7 kwietnia, 13:30 |
Cukrownik Włostów |
0-6 |
Instal Michałów |
6 kwietnia, 15:00 |
Huragan Wilczyce |
6-1 |
Polesie Wiązownica |
7 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 14 - 13-14 kwietnia
|
Pauza: Stal II Kunów. |
|
GTS Raków |
3-1 |
Huragan Wilczyce |
14 kwietnia, 11:00 |
Polesie Wiązownica |
2-3 |
Cukrownik Włostów |
14 kwietnia, 12:00 |
Instal Michałów |
7-1 |
Hubal Linów |
14 kwietnia, 11:00 |
UKS Baćkowice |
3-2 |
Wodnik Styków |
14 kwietnia, 11:00 |
Ester Wojciechowice |
1-6 |
Zryw Zbigniewice |
14 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 15 - 20-21 kwietnia
|
Pauza: GTS Raków. |
|
Stal II Kunów |
0-3 |
Ester Wojciechowice |
|
(wo) |
Zryw Zbigniewice |
1-0 |
UKS Baćkowice |
20 kwietnia, 17:00 |
Wodnik Styków |
4-5 |
Instal Michałów |
21 kwietnia, 11:00 |
Hubal Linów |
2-1 |
Polesie Wiązownica |
21 kwietnia, 15:00 |
Cukrownik Włostów |
4-3 |
Huragan Wilczyce |
21 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 16 - 27-28 kwietnia
|
Pauza: Ester Wojciechowice. |
|
GTS Raków |
3-3 |
Cukrownik Włostów |
28 kwietnia, 11:00 |
Huragan Wilczyce |
3-2 |
Hubal Linów |
28 kwietnia, 11:00 |
Polesie Wiązownica |
1-2 |
Wodnik Styków |
27 kwietnia, 11:00 |
Instal Michałów |
4-0 |
Zryw Zbigniewice |
28 kwietnia, 11:00 |
UKS Baćkowice |
3-0 |
Stal II Kunów |
|
(wo) |
Kolejka 17 - 4-5 maja
|
Pauza: UKS Baćkowice. |
|
Ester Wojciechowice |
- |
GTS Raków |
5 maja, 11:00 |
Stal II Kunów |
0-3 |
Instal Michałów |
|
(wo) |
Zryw Zbigniewice |
- |
Polesie Wiązownica |
5 maja, 11:00 |
Wodnik Styków |
- |
Huragan Wilczyce |
4 maja, 16:00 |
Hubal Linów |
- |
Cukrownik Włostów |
5 maja, 16:00 |
Kolejka 18 - 11-12 maja
|
Pauza: Instal Michałów. |
|
GTS Raków |
- |
Hubal Linów |
12 maja, 11:00 |
Cukrownik Włostów |
- |
Wodnik Styków |
12 maja, 11:00 |
Huragan Wilczyce |
- |
Zryw Zbigniewice |
12 maja, 11:00 |
Polesie Wiązownica |
- |
Stal II Kunów |
|
UKS Baćkowice |
- |
Ester Wojciechowice |
12 maja, 16:00 |
Kolejka 19 - 18-19 maja
|
Pauza: Polesie Wiązownica. |
|
UKS Baćkowice |
- |
GTS Raków |
|
Ester Wojciechowice |
- |
Instal Michałów |
|
Stal II Kunów |
- |
Huragan Wilczyce |
|
Zryw Zbigniewice |
- |
Cukrownik Włostów |
|
Wodnik Styków |
- |
Hubal Linów |
|
Kolejka 20 - 25-26 maja
|
Pauza: Huragan Wilczyce. |
|
GTS Raków |
- |
Wodnik Styków |
|
Hubal Linów |
- |
Zryw Zbigniewice |
|
Cukrownik Włostów |
- |
Stal II Kunów |
|
Polesie Wiązownica |
- |
Ester Wojciechowice |
|
Instal Michałów |
- |
UKS Baćkowice |
|
Kolejka 21 - 1-2 czerwca
|
Pauza: Cukrownik Włostów. |
|
Instal Michałów |
- |
GTS Raków |
|
UKS Baćkowice |
- |
Polesie Wiązownica |
|
Ester Wojciechowice |
- |
Huragan Wilczyce |
|
Stal II Kunów |
- |
Hubal Linów |
|
Zryw Zbigniewice |
- |
Wodnik Styków |
|
Kolejka 22 - 8-9 czerwca
|
Pauza: Hubal Linów. |
|
GTS Raków |
- |
Zryw Zbigniewice |
|
Wodnik Styków |
- |
Stal II Kunów |
|
Cukrownik Włostów |
- |
Ester Wojciechowice |
|
Huragan Wilczyce |
- |
UKS Baćkowice |
|
Polesie Wiązownica |
- |
Instal Michałów |
|
Autor: Bartłomiej Wrzesiński
|
|
|