.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Baraże o udział w III lidze, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska

I runda - 31 maja, 8 czerwca
W barażu zmierzyły się drużyny, które zajęły 4. miejsca w grupach IV ligi wielkopolskiej.

Unia Swarzędz 1-0 Piast Kobylin 31 maja, 16:00
Łukasik 78

Piast Kobylin 0-0 Unia Swarzędz 8 czerwca, 16:00

Finał - 24 czerwca, 28 czerwca
W pierwszej parze barażowej o miejsce z puli łącznej (KPZPN, WZPN) zmierzą się IV-ligowcy z grup kujawsko-pomorskiej (Mień Lipno) i wielkopolskiej (Unia Swarzędz).
W drugiej parze barażowej o miejsce z puli KPZPN mieli się zmierzyć zwycięzcy grup V ligi kujawsko-pomorskiej - Sparta Janowiec Wielkopolski i Wda Świecie, jednak później uchwałę o barażach anulowano.

Unia Swarzędz 1-1 Mień Lipno 24 czerwca, 18:00
Rybarczyk 39 - Nowak 26
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu problemów z dojazdem drużyny gości / lub bramka dla Unii Kubiaka

Mień Lipno 0-2 Unia Swarzędz 28 czerwca, 17:00