[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Wrocław II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Energetyk Siechnice 26 58 19 1 6 82-33 9 1 3 37-15 10 0 3 45-18
2.  Burza Bystrzyca 26 56 17 5 4 64-34 7 3 3 29-20 10 2 1 35-14
3.  Nefryt Jordanów Śląski 26 55 17 4 5 75-42 10 2 1 48-14 7 2 4 27-28
4.  GKS Żórawina 26 53 17 2 7 96-60 10 0 3 58-32 7 2 4 38-28
5.  LZS Stary Śleszów 26 49 16 1 9 78-46 9 1 3 45-18 7 0 6 33-28
6.  Sokół Marcinkowice 26 45 14 3 9 71-48 8 2 3 40-20 6 1 6 31-28
7.  Czarni Kondratowice 26 44 13 5 8 53-50 7 2 4 33-27 6 3 4 20-23
8.  Świteź Wiązów 26 43 12 7 7 48-40 5 5 3 23-16 7 2 4 25-24
9.  Polonia Miłoszyce 26 33 9 6 11 49-42 7 2 4 21-12 2 4 7 28-30
10.  Foto-Higiena II Osiek 26 23 6 5 15 30-57 4 3 6 19-23 2 2 9 11-34
11.  Czarni Chrząstawa 26 21 6 3 17 36-80 5 1 7 27-34 1 2 10 9-46
12.  Ślęza Księginice Wielkie 26 20 6 2 18 29-60 5 0 8 16-28 1 2 10 13-32
13.  Czarni Sobocisko 26 15 4 3 19 36-74 4 1 8 24-32 0 2 11 12-42
14.  Microdis.net Suchy Dwór 26 7 2 1 23 24-105 2 1 10 15-45 0 0 13 9-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Energetyk Siechnice    1-2 2-0 1-1 4-3 2-1 0-1 2-4 2-1 6-1 6-0 4-0 4-1 3-0 
 2 Burza Bystrzyca2-1     0-0 4-2 1-2 0-0 1-3 0-2 3-2 5-1 4-1 3-1 3-3 3-2 
 3 Nefryt Jordanów Śląski5-3 1-2     5-1 5-1 4-1 3-0* 1-1 3-1 0-0 6-0 4-1 5-1 6-2 
 4 GKS Żórawina0-5 1-3 5-6     4-0 5-4 6-1 8-1 5-4 3-2 6-1 4-2 3-2 8-1 
 5 LZS Stary Śleszów1-3 2-0 7-1 2-1     0-3* 3-0 1-4 3-3 2-0 4-0 4-2 8-1 8-0 
 6 Sokół Marcinkowice5-2 0-3 3-0 3-2 4-2     1-1 1-2 2-2 0-3 7-1 1-0 5-0* 8-2 
 7 Czarni Kondratowice1-5 3-4 1-1 1-5 2-1 3-5     3-1 3-2 5-1 1-0 0-0 4-2 6-0 
 8 Świteź Wiązów1-2 3-3 1-2 2-2 0-2 3-2 2-2     3-0 3-0 1-1 0-0 1-0 3-0* 
 9 Polonia Miłoszyce0-2 0-0 5-0 2-3 1-2 1-0 1-2 1-0     2-0 3-0 2-1 1-1 2-1 
 10 Foto-Higiena II Osiek0-4 0-2 2-4 3-4 0-2 1-3 1-1 2-0 1-1     1-1 3-1 2-0 3-0* 
 11 Czarni Chrząstawa1-3 1-4 1-4 0-6 4-1 5-3 0-1 2-2 1-7 1-2     4-1 2-0 5-0 
 12 Ślęza Księginice Wielkie1-8 0-2 0-2 0-3 0-3 1-2 2-0 1-4 0-2 3-0 3-0     3-1 2-1 
 13 Czarni Sobocisko1-2 2-7 1-4 3-4 3-5 1-3 1-2 1-2 3-2 0-0 2-0 3-1     3-0 
 14 Microdis.net Suchy Dwór0-5 0-3* 0-3* 2-4 0-9 2-4 2-6 1-2 1-1 4-1 2-4 0-3* 1-0     

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Czarni Chrząstawa 2-2 Świteź Wiązów
LZS Stary Śleszów 0-3 Sokół Marcinkowice
(wo)
na boisku 3-1
Czarni Sobocisko 3-2 Polonia Miłoszyce
Ślęza Księginice Wielkie 0-3 GKS Żórawina
Microdis.net Suchy Dwór 2-6 Czarni Kondratowice
Energetyk Siechnice 2-0 Nefryt Jordanów Śląski
Burza Bystrzyca 5-1 Foto-Higiena II Osiek

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Świteź Wiązów 3-0 Foto-Higiena II Osiek
Nefryt Jordanów Śląski 1-2 Burza Bystrzyca
Czarni Kondratowice 1-5 Energetyk Siechnice
GKS Żórawina 8-1 Microdis.net Suchy Dwór
Polonia Miłoszyce 2-1 Ślęza Księginice Wielkie
Sokół Marcinkowice 5-0 Czarni Sobocisko
(wo)
na boisku 5-2
Czarni Chrząstawa 4-1 LZS Stary Śleszów

Kolejka 3 - 4 września

LZS Stary Śleszów 1-4 Świteź Wiązów
Czarni Sobocisko 2-0 Czarni Chrząstawa
Ślęza Księginice Wielkie 1-2 Sokół Marcinkowice
Microdis.net Suchy Dwór 1-1 Polonia Miłoszyce
Energetyk Siechnice 1-1 GKS Żórawina
Burza Bystrzyca 1-3 Czarni Kondratowice
Foto-Higiena II Osiek 2-4 Nefryt Jordanów Śląski

Kolejka 4 - 11 września

Świteź Wiązów 1-2 Nefryt Jordanów Śląski
Czarni Kondratowice 5-1 Foto-Higiena II Osiek
GKS Żórawina 1-3 Burza Bystrzyca
Polonia Miłoszyce 0-2 Energetyk Siechnice
Sokół Marcinkowice 8-2 Microdis.net Suchy Dwór
Czarni Chrząstawa 4-1 Ślęza Księginice Wielkie
LZS Stary Śleszów 8-1 Czarni Sobocisko

Kolejka 5 - 18 września

Czarni Sobocisko 1-2 Świteź Wiązów
Ślęza Księginice Wielkie 0-3 LZS Stary Śleszów
Microdis.net Suchy Dwór 2-4 Czarni Chrząstawa
Energetyk Siechnice 2-1 Sokół Marcinkowice
Burza Bystrzyca 3-2 Polonia Miłoszyce
Foto-Higiena II Osiek 3-4 GKS Żórawina
Nefryt Jordanów Śląski 3-0 Czarni Kondratowice
(wo)
goście nie mieli aktualnych badań

Kolejka 6 - 25 września

Świteź Wiązów 2-2 Czarni Kondratowice
GKS Żórawina 5-6 Nefryt Jordanów Śląski
Polonia Miłoszyce 2-0 Foto-Higiena II Osiek
Sokół Marcinkowice 0-3 Burza Bystrzyca
Czarni Chrząstawa 1-3 Energetyk Siechnice
LZS Stary Śleszów 8-0 Microdis.net Suchy Dwór
Czarni Sobocisko 3-1 Ślęza Księginice Wielkie

Kolejka 7 - 2 października

Ślęza Księginice Wielkie 1-4 Świteź Wiązów
Microdis.net Suchy Dwór 1-0 Czarni Sobocisko
Energetyk Siechnice 4-3 LZS Stary Śleszów
Burza Bystrzyca 4-1 Czarni Chrząstawa
Foto-Higiena II Osiek 1-3 Sokół Marcinkowice
Nefryt Jordanów Śląski 3-1 Polonia Miłoszyce
Czarni Kondratowice 1-5 GKS Żórawina

Kolejka 8 - 9 października

Świteź Wiązów 2-2 GKS Żórawina
Polonia Miłoszyce 1-2 Czarni Kondratowice
Sokół Marcinkowice 3-0 Nefryt Jordanów Śląski
Czarni Chrząstawa 1-2 Foto-Higiena II Osiek
LZS Stary Śleszów 2-0 Burza Bystrzyca
Czarni Sobocisko 1-2 Energetyk Siechnice
Ślęza Księginice Wielkie 2-1 Microdis.net Suchy Dwór

Kolejka 9 - 16 października

Microdis.net Suchy Dwór 1-2 Świteź Wiązów
Energetyk Siechnice 4-0 Ślęza Księginice Wielkie
Burza Bystrzyca 3-3 Czarni Sobocisko
Foto-Higiena II Osiek 0-2 LZS Stary Śleszów
Nefryt Jordanów Śląski 6-0 Czarni Chrząstawa
Czarni Kondratowice 3-5 Sokół Marcinkowice
GKS Żórawina 5-4 Polonia Miłoszyce

Kolejka 10 - 23 października

Świteź Wiązów 3-0 Polonia Miłoszyce
Sokół Marcinkowice 3-2 GKS Żórawina
Czarni Chrząstawa 0-1 Czarni Kondratowice
LZS Stary Śleszów 7-1 Nefryt Jordanów Śląski
Czarni Sobocisko 0-0 Foto-Higiena II Osiek
Ślęza Księginice Wielkie 0-2 Burza Bystrzyca
Microdis.net Suchy Dwór 0-5 Energetyk Siechnice

Kolejka 11 - 30 października

Energetyk Siechnice 2-4 Świteź Wiązów
Burza Bystrzyca 3-2 Microdis.net Suchy Dwór
Foto-Higiena II Osiek 3-1 Ślęza Księginice Wielkie
Nefryt Jordanów Śląski 5-1 Czarni Sobocisko
Czarni Kondratowice 2-1 LZS Stary Śleszów
GKS Żórawina 6-1 Czarni Chrząstawa
Polonia Miłoszyce 1-0 Sokół Marcinkowice

Kolejka 12 - 6 listopada

Świteź Wiązów 3-2 Sokół Marcinkowice
Czarni Chrząstawa 1-7 Polonia Miłoszyce
LZS Stary Śleszów 2-1 GKS Żórawina
Czarni Sobocisko 1-2 Czarni Kondratowice
Ślęza Księginice Wielkie 0-2 Nefryt Jordanów Śląski
Microdis.net Suchy Dwór 4-1 Foto-Higiena II Osiek
Energetyk Siechnice 1-2 Burza Bystrzyca

Kolejka 13 - 13 listopada

Burza Bystrzyca 0-2 Świteź Wiązów
Foto-Higiena II Osiek 0-4 Energetyk Siechnice
Nefryt Jordanów Śląski 6-2 Microdis.net Suchy Dwór
Czarni Kondratowice 0-0 Ślęza Księginice Wielkie
GKS Żórawina 3-2 Czarni Sobocisko
Polonia Miłoszyce 1-2 LZS Stary Śleszów
Sokół Marcinkowice 7-1 Czarni Chrząstawa

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

Świteź Wiązów 1-1 Czarni Chrząstawa
Sokół Marcinkowice 4-2 LZS Stary Śleszów
Polonia Miłoszyce 1-1 Czarni Sobocisko
GKS Żórawina 4-2 Ślęza Księginice Wielkie
Czarni Kondratowice 6-0 Microdis.net Suchy Dwór
Nefryt Jordanów Śląski 5-3 Energetyk Siechnice
Foto-Higiena II Osiek 0-2 Burza Bystrzyca

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Foto-Higiena II Osiek 2-0 Świteź Wiązów
Burza Bystrzyca 0-0 Nefryt Jordanów Śląski
Energetyk Siechnice 0-1 Czarni Kondratowice
Microdis.net Suchy Dwór 2-4 GKS Żórawina
Ślęza Księginice Wielkie 0-2 Polonia Miłoszyce
Czarni Sobocisko 1-3 Sokół Marcinkowice
LZS Stary Śleszów 4-0 Czarni Chrząstawa

Kolejka 16 - 23 kwietnia

Świteź Wiązów 0-2 LZS Stary Śleszów
Czarni Chrząstawa 2-0 Czarni Sobocisko
Sokół Marcinkowice 1-0 Ślęza Księginice Wielkie
Polonia Miłoszyce 2-1 Microdis.net Suchy Dwór
GKS Żórawina 0-5 Energetyk Siechnice
Czarni Kondratowice 3-4 Burza Bystrzyca
Nefryt Jordanów Śląski 0-0 Foto-Higiena II Osiek

Kolejka 17 - 30 kwietnia

Nefryt Jordanów Śląski 1-1 Świteź Wiązów
Foto-Higiena II Osiek 1-1 Czarni Kondratowice
Burza Bystrzyca 4-2 GKS Żórawina
Energetyk Siechnice 2-1 Polonia Miłoszyce
Microdis.net Suchy Dwór 2-4 Sokół Marcinkowice
Ślęza Księginice Wielkie 3-0 Czarni Chrząstawa
Czarni Sobocisko 3-5 LZS Stary Śleszów

Kolejka 18 - 3 maja

Świteź Wiązów 1-0 Czarni Sobocisko
LZS Stary Śleszów 4-2 Ślęza Księginice Wielkie
Czarni Chrząstawa 5-0 Microdis.net Suchy Dwór
Sokół Marcinkowice 5-2 Energetyk Siechnice
Polonia Miłoszyce 0-0 Burza Bystrzyca
GKS Żórawina 3-2 Foto-Higiena II Osiek
Czarni Kondratowice 1-1 Nefryt Jordanów Śląski

Kolejka 19 - 7 maja

Czarni Kondratowice 3-1 Świteź Wiązów
Nefryt Jordanów Śląski 5-1 GKS Żórawina
Foto-Higiena II Osiek 1-1 Polonia Miłoszyce
Burza Bystrzyca 0-0 Sokół Marcinkowice
Energetyk Siechnice 6-0 Czarni Chrząstawa
Microdis.net Suchy Dwór 0-9 LZS Stary Śleszów
Ślęza Księginice Wielkie 3-1 Czarni Sobocisko

Kolejka 20 - 14 maja

Świteź Wiązów 0-0 Ślęza Księginice Wielkie
Czarni Sobocisko 3-0 Microdis.net Suchy Dwór
LZS Stary Śleszów 1-3 Energetyk Siechnice
Czarni Chrząstawa 1-4 Burza Bystrzyca
Sokół Marcinkowice 0-3 Foto-Higiena II Osiek
Polonia Miłoszyce 5-0 Nefryt Jordanów Śląski
GKS Żórawina 6-1 Czarni Kondratowice

Kolejka 21 - 21 maja

GKS Żórawina 8-1 Świteź Wiązów
Czarni Kondratowice 3-2 Polonia Miłoszyce
Nefryt Jordanów Śląski 4-1 Sokół Marcinkowice
Foto-Higiena II Osiek 1-1 Czarni Chrząstawa
Burza Bystrzyca 1-2 LZS Stary Śleszów
Energetyk Siechnice 4-1 Czarni Sobocisko
Microdis.net Suchy Dwór 0-3 Ślęza Księginice Wielkie
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

Kolejka 22 - 28 maja

Świteź Wiązów 3-0 Microdis.net Suchy Dwór
(wo)
Ślęza Księginice Wielkie 1-8 Energetyk Siechnice
Czarni Sobocisko 2-7 Burza Bystrzyca
LZS Stary Śleszów 2-0 Foto-Higiena II Osiek
Czarni Chrząstawa 1-4 Nefryt Jordanów Śląski
Sokół Marcinkowice 1-1 Czarni Kondratowice
Polonia Miłoszyce 2-3 GKS Żórawina

Kolejka 23 - 4 czerwca

Polonia Miłoszyce 1-0 Świteź Wiązów
GKS Żórawina 5-4 Sokół Marcinkowice
Czarni Kondratowice 1-0 Czarni Chrząstawa
Nefryt Jordanów Śląski 5-1 LZS Stary Śleszów
Foto-Higiena II Osiek 2-0 Czarni Sobocisko
Burza Bystrzyca 3-1 Ślęza Księginice Wielkie
Energetyk Siechnice 3-0 Microdis.net Suchy Dwór

Kolejka 24 - 11 czerwca

Świteź Wiązów 1-2 Energetyk Siechnice
Microdis.net Suchy Dwór 0-3 Burza Bystrzyca
(wo)
Ślęza Księginice Wielkie 3-0 Foto-Higiena II Osiek
Czarni Sobocisko 1-4 Nefryt Jordanów Śląski
LZS Stary Śleszów 3-0 Czarni Kondratowice
Czarni Chrząstawa 0-6 GKS Żórawina
Sokół Marcinkowice 2-2 Polonia Miłoszyce

Kolejka 25 - 15 czerwca

Sokół Marcinkowice 1-2 Świteź Wiązów
Polonia Miłoszyce 3-0 Czarni Chrząstawa
GKS Żórawina 4-0 LZS Stary Śleszów
Czarni Kondratowice 4-2 Czarni Sobocisko
Nefryt Jordanów Śląski 4-1 Ślęza Księginice Wielkie
Foto-Higiena II Osiek 3-0 Microdis.net Suchy Dwór
(wo)
Burza Bystrzyca 2-1 Energetyk Siechnice

Kolejka 26 - 18 czerwca

Świteź Wiązów 3-3 Burza Bystrzyca
Energetyk Siechnice 6-1 Foto-Higiena II Osiek
Microdis.net Suchy Dwór 0-3 Nefryt Jordanów Śląski
(wo)
Ślęza Księginice Wielkie 2-0 Czarni Kondratowice
Czarni Sobocisko 3-4 GKS Żórawina
LZS Stary Śleszów 3-3 Polonia Miłoszyce
Czarni Chrząstawa 5-3 Sokół Marcinkowice

Baraże o udział w klasie okręgowej (Wrocław)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Wrocław)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Wrocław)

Klasa A 2004/2005 (Wrocław I)
Klasa A 2005/2006 (Wrocław I)
Klasa A 2004/2005 (Wrocław II)
Klasa A 2004/2005 (Wrocław III)
Klasa A 2005/2006 (Wrocław III)

Klasa B 2005/2006 (Wrocław I)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław II)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław III)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław IV)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław IX)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław V)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław VI)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław VII)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław VIII)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław X)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław XI)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław XII)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas