10 lutego 2024, 11:30 - Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 1-0 Górnik Łęczna
Szymon Sobczak 95

Wisła Kraków: 93. Álvaro Ratón (67, 53. Jakub Stępak) - 25. Bartosz Jaroch (67, 43. Dawid Szot), 6. Alan Uryga (67, 26. Igor Łasicki), 5. Joseph Colley (67, 66. Vullnet Basha; 87, 50. Mariusz Kutwa), 52. Jakub Krzyżanowski (67, 19. Eneko Satrústegui) - 10. Miki Villar (67, 11. Dejvi Bregu), 7. Igor Sapała (67, 41. Kacper Duda), 8. Marc Carbó (67, 18. Bartosz Talar), 22. Joan Román (67, 14. Michał Żyro), 17. Jesús Alfaro (67, 80. Dawid Olejarka) - 9. Ángel Rodado (67, 23. Szymon Sobczak).

Górnik Łęczna: Maciej Gostomski - Jakub Bednarczyk (51 Daniel Dziwniel), Jonathan de Amo (80 Michał Sienicki), Souleymane Cissé (65 Jakub Bednarczyk), Marcin Grabowski (51 zawodnik testowany), Adam Deja (65 Michał Steszuk), Kacper Łukasiak (80 Michał Wachowicz), Paweł Żyra (42 Damian Warchoł), Mateusz Młyński (80 Szymon Małyska), İlkay Durmuş (51 Karol Podliński), Marko Roginić (65 Fryderyk Janaszek).

żółta kartka: Carbó.
czerwona kartka: Vullnet Basha (86. minuta, Wisła, za faul taktyczny).

sędziował: Mateusz Czerwień (Kraków).

Grano 2x50 minut.

W meczu sparingowym rozegranym w Myślenicach Wisła Kraków wygrała z Górnikiem Łęczna 1-0 (0-0).

W drużynie Górnika zagrał m.in. Szymon Małyska z rezerw.

źródło: własne / Wisła Kraków / Górnik Łęczna

Dodano: 10 lutego 2024, 13:24:10

WIS - 10 lutego 2024, 13:29:06 - *.22.143.150.ipv4.supernova.orange.pl
Piękna bramka Sz. Sobczaka z rzutu wolnego, jeśli nie da się wygrać meczu "tradycyjnie", takie atuty mogą pozwolić je przepchać i wygrać.

KOALIK - 10 lutego 2024, 13:50:03 - *.datapacket.com
Jak piękna bramka? Gostomski sam sobie wbił nieudacznik. Z Królewskim do II ligi marsz!

amino - 10 lutego 2024, 14:16:40 - *.22.143.150.ipv4.supernova.orange.pl
@KOALIK do 2 ligi to niech wybiera się Twój klubik. Wisła planuje awans.

bibu - 10 lutego 2024, 14:57:47 - *.146.250.223.mobile.internet.t-mobile.pl
Faktycznie nieudacznik Gostomski, w Formie bramkarza na Bundesligę, a gra 1 lidze.