10 lutego 2024, 11:00 - Stalowa Wola (boczne boisko stadionu PCPN)
Stal Stalowa Wola 5-1 Avia Świdnik
Jakub Górski 33 (k), Łukasz Furtak 69, Kacper Chełmecki 81, Jakub Banach 102, Sebastian Strózik 104 - Adrian Paluchowski 12

Stal Stalowa Wola: (I połowa) Mikołaj Smyłek - Damian Oko, Damian Urban, Łukasz Seweryn, Olivier Sukiennicki, Łukasz Soszyński, Jakub Kowalski, Jakub Górski, Bartosz Pioterczak, Patryk Zaucha, Lucjan Klisiewicz. (II połowa) Wojciech Muzyk - Łukasz Furtak, Dominik Kościelniak, Dominik Maluga, Kacper Chełmecki, Michał Mydlarz, Bartosz Wiktoruk, Arkadiusz Ziarko, Jakub Banach, Oskar Bystrek, Sebastian Strózik.

Avia Świdnik: (I połowa) Tadeusz Grabowski - zawodnik testowany, Roman Mykytyn, Rafał Dobrzyński, Kamil Rozmus, Jakub Zagórski, Eryk Galara, Paweł Uliczny, Wojciech Kalinowski, Szymon Rak, Adrian Paluchowski. (II połowa) Rafał Rudolf - zawodnik testowany, Rafał Kursa, Mateusz Machała, Dawid Wdowicz, zawodnik testowany, Bartłomiej Kafel, Adrian Popiołek, Tomasz Zając, Wiktor Lenard, Wojciech Białek.

Grano 2x60 minut.

W meczu sparingowym Stal Stalowa Wola wygrała 5-1 (1-1) z trzecioligową Avią Świdnik.

W Stali zagrał m.in. Patryk Zaucha (jesienią Cracovia).

źródło: własne / Avia Świdnik / Stal Stalowa Wola

Dodano: 10 lutego 2024, 13:06:11

Obserwator - 10 lutego 2024, 13:08:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co by nie mówić na ten moment Stal wygląda bardzo obiecująco. Za Motor i Stal Rzeszów także zebrali sporo pochwał.Baraże więc jak najbardziej są w zasięgu tej drużyny.

t. - 10 lutego 2024, 13:09:17 - *.114.163.227
Brawo! Oby tak w lidze!

Jacek - 10 lutego 2024, 13:35:17 - *.play-internet.pl
Tak dokładnie widać dobrze przepracowany okres zimowy jest moc i możliwości w tej drużynie,a Avia to nie ogórki tylko bardzo silna drużyna,oby teraz to przełożyć tylko na ligę i będzie git.... Baraże jak najbardziej w zasięgu i o nie trzeba grać.

onet - 10 lutego 2024, 13:37:17 - *.dynamic.mm.pl
Nie zgodzę sie z przedmówcami. Pierwsza połowa trwająca godzinę bardzo wyrównana. Przewaga delikatną miała Stalówka, ale lepsze sytuacje stworzyła Avia. W drugich 60 minutach, gdy obie drużyny wymieniły całe jedenastki zrobiła się już duża róznica. Świadczy to tylko o tym że w Stali jest kadra bardziej wyrównana, ale niekoniecznie lepsza, gdy obie drużyny grają w swoich najsilniejszych składach.

Obserwator - 10 lutego 2024, 13:51:19 - *.dynamic.mm.pl
Tak naprawdę ciężko wskazać wyjściowy skład Stalówki bo każdy aspiruje do wyjściowej 11.Ta kadra jest niesamowicie wyrównana a jeszcze nie było Rogali i Imieli czyli podstawowych zawodników.Także z tym najsilniejszym składem to nie do końca prawda bo myślę nawet sam trener ma duży ból głowy odnośnie tego kto na ŁKS.

hutnik - 10 lutego 2024, 14:05:53 - *.mtm-info.pl
Panie Kowalski,pora kończyć karierę.
Miejsce symulantów jest w centrum seniora.

Stal - 10 lutego 2024, 14:59:20 - *.interblock.pl
Hutnik wez juz sie ucisz, tobie zostało komentowanie na 90 minut a Kowal robi swoje i jest jednym z lepszych zawodników na boisku

wwo - 11 lutego 2024, 9:24:47 - *.play-internet.pl