11 lutego 2024, 18:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Garbarnia Kraków
Michał Opalski 88

Garbarnia Kraków: Mateusz Bartusik (46 Piotr Zagórowski) - Adrian Kajpust (46 Daniel Morys), Michał Czekaj, Bartosz Kutrzeba, Patryk Moskiewicz - Michal Klec, Mateusz Duda (70 Karol Dziedzic), Karol Dziedzic (46 Michał Opalski) - Kacper Durda (76 Jakub Sutor), Adam Habas (70 Bartosz Żurek), Feliks Grzybowski (70 Mateusz Sowiński).

Mecz bez udziału publiczności.

W spotkaniu sparingowym Zagłębie Sosnowiec przegrało 0-1 (0-0) z trzecioligową Garbarnią Kraków.

źródło: własne / Garbarnia Kraków / Zagłębie Sosnowiec / Gazeta Krakowska

Dodano: 11 lutego 2024, 19:59:00

Esox37 - 11 lutego 2024, 20:08:32 - *.play-internet.pl
Tak dobrze grali że skład w tajemnicy....Tu mi śmierdzi kompromitacją w rozgrywkach ligowych😡

Ozjasz - 11 lutego 2024, 20:08:33 - *.dynamic.chello.pl
Garbarnia pokazała Zagłębiu miejsce w szeregu, Sosnowiec już pogodzony ze spadkiem o dwie klasy rozgrywkowe

Kol - 11 lutego 2024, 20:16:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zagłębie na boisku słabe po za boiskiem liga mistrzòw

Wolverine - 11 lutego 2024, 20:17:02 - *.slupsk.vectranet.pl
Dno przebite.Szkoda słów...

Andrea - 11 lutego 2024, 20:18:22 - *.devices.net.pl
Tajny projekt Collinsa w całej okazałości. Jeszcze gotowi utajnić skład w niedzielę, żeby Znicz nie połapał się którzy to zawodnicy Zagłębia. Smuteczek 😠😠😠

Wolverine - 11 lutego 2024, 20:18:40 - *.slupsk.vectranet.pl

Syberka ZS - 11 lutego 2024, 20:35:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wstyd i żenada. Druga liga czeka z otwartymi rękami.

Tomffff - 11 lutego 2024, 20:36:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jest mi przykro i źle to widzę, trenerze skoro sam wynik sparingu jest nie dla kibica tylko dla trenera to Łudzę się, powtarzam Łudzę się, że ten projekt zatrybi od pierwszych dwóch arcywazny h meczów, bo inaczej to dno coraz bliżej i może z 500 set kibiców na następnych meczach.Ech przykro to przeżywać, Tak żeście doprowadzili pseudo znawcy futbolu.

Zs - 11 lutego 2024, 20:48:06 - *.22.14.18.ipv4.supernova.orange.pl
Żal na to patrzeć... A miałem iść na ligę w niedzielę...

Max - 11 lutego 2024, 21:08:16 - *.play-internet.pl
Dziwię się że jeszcze nikt nie napisał że Dno przebite...

wallaby48 - 11 lutego 2024, 21:49:49 - *.178.50.231
brawo Garbarnia !

Lucek - 11 lutego 2024, 22:13:51 - *.146.124.37.mobile.internet.t-mobile.pl
Dno Przebite Brawo Garbarnia Kraków

Tornado - 11 lutego 2024, 22:23:40 - *.205.199.3.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
A ja jestem optymistą, może niepoprawnym, ale optymistą i wierzę, że Zagłębię od samego początku będzie ambitnie walczyć o utrzymanie i się utrzyma w 1 lidze

hah - 12 lutego 2024, 17:53:50 - *.dynamic.chello.pl
słabiutko i spadek- stadion mozna komus wynająć...

x26 - 12 lutego 2024, 20:19:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Arkadiuszu naprawdę z Garbarnią nie dajemy rady.Na konferencji mówiłeś że trener z białorusi to wielka klasa,dyr.sportowy z ukrainy to wielka klasa,agencja piłkarska dająca nam teraz kopaczy za grubą kasę to wielka klasa a wyniki to czarna dziura.Phill jeszcze nie zagrał mistrzowskiego meczu jako udziałowiec a już pokazał co potrafi.Brak składu to dowód że niema w nim nikogo z polskich graczy tylko zaciąg z ukrainy i białorusi.To co zrobił ten geniusz z Urzędu z klubem to fajny materiał dla odpowiednich służb,to się prosi o interwencję bo za chwilę nie będzie już tego zasłużonego klubu na mapie polski.Phill kupi resztę akcji za grosze i to będzie koniec Zagłębia Sosnowiec.Brawo Radni za kontrolę na klubem w końcu Miejskim.

xp25w - 12 lutego 2024, 21:54:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Barcelona nie robi takiego kamuflażu jak Zagłębie ale trener widać ze ma we krwi ukrywać wszystko i wszystkich szczególnie siebie,no ale to w końcu Zagłębie może wszytko nawet przegrać z Garbarnią.

Brazowy - 12 lutego 2024, 23:00:22 - *.static.ip.netia.com.pl
Kibicom Zagłębia lekceważąco wypowiadającym się o Garbarni ("nawet przegrać z Garbarnią") nieśmiało przypomnę / poinformuję, że Garbarnia w bieżącej edycji PP pokonała ekstraklasowy Radomia 2-1 oraz grając całą drugą połowę w 10 na 11 w normalnym czasie meczu zremisowała 2-2 ze Stalą Mielec tracąc wyrównującą bramkę na 4 minuty przed końcem meczu.

xp25w - 13 lutego 2024, 10:07:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do Brazowy- nie miałem na myśli lekce warzenia Garbarni bo to bardzo zasłużony klub dla polskiej piłki tylko poziom rozgrywek.Pozdrawiam wszystkich sympatyków Garbarni.