3 lutego 2024, 11:00 - Kielce (Stadion Kusocińskiego)
Korona Kielce 0-2 Piast Gliwice

Grano 3x45 minut.

Mecz bez udziału publiczności.

W meczu sparingowym rozegranym w Kielcach Piast Gliwice wygrał 2-0 z Koroną Kielce.

źródło: własne / Korona Kielce

Dodano: 3 lutego 2024, 13:32:22

kaz - 3 lutego 2024, 14:38:05 - *.24.182.254.ipv4.supernova.orange.pl
Korona kompletne dno, żadnej akcji z której mogła by paść bramka, zwykła kopanina bez żadnego pomysłu i taktyki.

24piast - 3 lutego 2024, 15:07:39 - *.14.112.201.static.alkom.info
Tajne przez poufne to jest żenada

Tomek - 3 lutego 2024, 15:08:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Oby w następny poniedziałek była walka, strzelone bramki i wygrana Korony, bo margines błędów jest coraz mniejszy.

@kaz - 3 lutego 2024, 15:15:46 - *.dynamic.chello.pl
tak. Mecz dla wszystkich zamknięty a ty już wróżysz z fusów

stasiok - 3 lutego 2024, 15:44:22 - *.92.219.136
Obie drużyny zagrały padachę. Kopanina niczym na boiskach B-klasy...

Kibic_Kiel - 3 lutego 2024, 16:05:59 - *.netcity.pl
Mnie zastanawia jeden wazny temat - transfery.
Odszedl Ronaldo, ktory pomimo sredniego zaangazowania mial naprawde ulozona noge i dzieki jego dosrodkowaniom ze stalych fragmentow mozna bylo stworzyc sporo zagrozenia, czasem tez potrafil zdobywac bramkmki.
Przyszli jakis rezerwowy z Puszczy na lewa obrone czyli gleboki rezerwowy dla Briciaga czy Godinho...
Dalej przyszedl niejaki Trejo z 2 mls, ktory ma ciekawe liczby jak na pomocnika (pytanie jak w tamtej lidze sie gra i czy jest to poziom ESA??) wiec powiedzmy, ze mamy 1do 1 za Ronaldo,
Przyszedl tez mlody skrzydlowy z Pogoni, ktory byc moze wygryzie Podgorskiego (ktory totalnie zapomnial jak gra sie w pilke i od conajmniej roku nie moze odzyskac formy).
I to sa te zapowiadane wzmocnienia, ktore maja nam dac utrzymanie...
Brakuje nam napastnika! Nawet jezeli skrzydla jakos podniosa jakosc, ktorej im ewidentnie brakuje, to czy obecni napastnicy beda na tyle potrafili podniesc swoje statystyki wykanczajac te akcje?
Obawiam sie, ze kolejnym po Ronaldo, ktory moze sie obrazic na trenera bedzie Dalmau wydaje sie byc lepszym pod wieloma wzglesami napastnikiem od Szykawi jednak zdecydowanie ma pod gorke z Kuzera w przeciwienstwie do Bialorusina.
Podsumowujac nasze transfery mamy 1 zawodnika z polanwiecej, ktory byc moze podniesie jalosc pierwszej
druzyny.
Musi byc olbzymia bieda w klubowej kasie, skoro tak marnie wyglada to okienko transferowe przed tak decydujacym etspem rozgrywek gdzie nikt juz nie bedzie odpuszczal...

jano - 3 lutego 2024, 16:20:42 - *.dynamic.chello.pl
Bieda to brak skkadow I strzelców w sparringu drużyn ekstraklasy

Yogi - 3 lutego 2024, 16:28:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nam strzelać nie kazano.

kaz - 3 lutego 2024, 17:57:32 - *.24.182.254.ipv4.supernova.orange.pl
Mecz zamknięty dla mediów i kibiców ale zza ogrodzenia dało się obejrzeć. A tak po za tym co tam było do ukrycia - chyba tą bezradność.

kaz - 3 lutego 2024, 17:59:53 - *.24.182.254.ipv4.supernova.orange.pl

kaz - 3 lutego 2024, 18:01:14 - *.24.182.254.ipv4.supernova.orange.pl

Nomen - 3 lutego 2024, 18:12:00 - *.play-internet.pl
A Korona dalej ma kłopoty ze strzelaniem goli,chyba polecą.

fansport - 5 lutego 2024, 11:21:56 - *.252.60.180