15 lipca 2023, 10:30 - Stalowa Wola (boczne boisko stadionu PCPN)
Stal Stalowa Wola 4-5 Resovia
Jakub Kowalski 34 (k), Mariusz Szuszkiewicz 36, Adam Imiela 60, Igor Fedejko 69 - Maciej Górski 10, 65, Kamil Mazek 44, Radosław Adamski 88 (k), Filip Mikrut 115

Stal Stalowa Wola: (I i II kwarta) Mikołaj Smyłek - Jakub Kowalski, Piotr Rogala, zawodnik testowany, Arkadiusz Ziarko, Dominik Maluga, Łukasz Soszyński, Bartosz Pioterczak, Adam Imiela, Kōsei Iwao, Mariusz Szuszkiewicz. (III i IV kwarta) Adam Przybek - Maciej Wojtak, zawodnik testowany, Bartosz Pikuła, zawodnik testowany, Dominik Kościelniak, Tomasz Kołbon, Michał Mydlarz, zawodnik testowany, Kacper Chełmecki, Igor Fedejko. Grali także: zawodnik testowany, zawodnik testowany, Bartosz Wiktoruk, Mateusz Książek.

żółte kartki: Maciej Górski, Bartłomiej Eizenchart (Resovia).

Grano 4x30 minut.

W spotkaniu sparingowym Stal Stalowa Wola przegrała 4-5 (0-1, 3-2, 4-4) z Resovią.

W Resovii zagrał m.in. Dorian Frątczak (Wisła Kraków).

źródło: własne / Stal Stalowa Wola / Resovia / podkarpacielive.pl

Dodano: 15 lipca 2023, 12:51:29

RZ - 15 lipca 2023, 12:54:11 - *.dynamic.mm.pl
Bardzo dobry mecz Stalówki. Ogólnie dużo walki i ostrej gry jak na meczu ligowym. Myślę środek tabeli to na spokojnie będzie. Górski bandyta boiskowy !!!!!!!

maruda - 15 lipca 2023, 13:02:14 - *.play-internet.pl
Hokej czy piłka wodna.

TylkoZKS - 15 lipca 2023, 13:05:59 - *.tvkstella.pl
Dobry mecz. Pierwsze 60 minut w Stali gra skład wyjściowy, potem sporo zmian. Nie wiem, który zawodnik Resovii sfaulował tak Soszyńskiego na początku, ale tak się nie robi, bardzo groźne wejście w nogi. Nie dziwi nerwowa reakcja trenera Stalówki.

STW - 15 lipca 2023, 13:08:58 - *.dynamic.mm.pl
To był Maciej Górski

kibic - 15 lipca 2023, 13:13:08 - *.70.85.59
Bardzo dobry mecz stalówki

Spox - 15 lipca 2023, 13:16:11 - *.play-internet.pl
Resovia głębokie rezerwyrey plus testowani.

ZKS - 15 lipca 2023, 13:24:01 - *.dynamic.mm.pl
Tak Górski, Pindroch, Osyra, Adamski Eizenchart, Kanach, Wasiluk fajne rezerwy. w pierwszych 2 częsciach oba zespoły grały najsilniejszymi składami i było 3:2 dla Stalowej Woli.

STW - 15 lipca 2023, 14:15:47 - *.play-internet.pl
Stalówka dobry mecz ale obrona to jakieś nieporozumienie.. z całym szacunkiem do kowala ale takie straty nie powinny mieć miejsca z takim doświadczeniem przez to straciliśmy głupio bramki mam nadzieje ze w lidze będzie to wyglądać lepiej w defensywie

Rzeszów - 15 lipca 2023, 15:30:41 - *.147.12.184.mobile.internet.t-mobile.pl
Jaki Pindroch? K9ntuzje ma,a testowany Z Wisły bramkarz.

Tom81 - 15 lipca 2023, 16:18:14 - *.147.0.60.mobile.internet.t-mobile.pl
Sporo kibiców jak na mecz sparingowy. Karnety na mecze rundy jesiennej Stali Stalowa Wola sprzedają się bardzo dobrze; w liczbie około 250-300 na każdy dzień; podobnie jak na mecze Widzewa (oczywiście z zachowaniem odpowiednich proproporcji). W Stalowej Woli jest bardzo duży głód dobrej piłki nożnej, a nowy stadion PCPN-u już niedługo może okazać się zbyt mały, aby zmieścić wszystkich chętnych do oglądania kolejnych spotkań w drugiej-na razie-lidze☺.

TylkoZKS - 15 lipca 2023, 16:38:49 - *.tvkstella.pl
Zaraz okaże się, że samych karnetów będziemy mieli sprzedanych dużo więcej, niż wynosi średnia frekwencja większości ligi. To, że frekwencja w Stalowej będzie najwyższa w lidze jest pewne, przynajmniej dopóki Sandecja nie gra na nowym stadionie. Dobrze to wygląda, ale samą liczbą ludzi na meczu nie wygra się żadnego meczu.

navass - 15 lipca 2023, 17:58:01 - *.tvkstella.pl
Jak dla mnie nadal brak napastnika. Jak Iwao nie wypali, to będzie nieciekawie. Obrona też mocno dziurawa. Trzy setki Resovii na początku zmarnowane.
Wszyscy testowani na minus

julian - 15 lipca 2023, 18:57:40 - *.tvkstella.pl
Kto grał w Stalówce z testowanych?

RNI - 15 lipca 2023, 19:06:53 - *.dynamic.mm.pl
młodzieżowcy z klubów Ekstraklasy plus 1 obcokrajowiec.

obiektywny - 15 lipca 2023, 22:35:22 - *.mtm-info.pl
Jednym z testowanych był zawodnik Resovi grający na stoperze i pokazał się z dobrej strony. Pozostali bez szału. Gospodarze na tle "pierwszoligowca" wyglądali bardzo dobrze. Goście w pewnym momencie grali najsilniejszą "jedenastką" z pominięciem Wasiluka.