7 stycznia 2023, 14:30 - Kumköy (Fanatic Tour)
Jagiellonia Białystok 1-2 FC Hermannstadt
Marc Gual 18 - Petrișor Petrescu 58, Sota Mino 90

Jagiellonia Białystok: (I połowa) 50. Sławomir Abramowicz - 18. Tomasz Kupisz, 32. Miłosz Matysik, 72. Mateusz Skrzypczak, 5. Bojan Nastić - 14. Tomáš Přikryl, 26. Martin Pospíšil, 6. Taras Romanczuk, 7. Juan Cámara, 11. Jesús Imaz - 28. Marc Gual. (II połowa) 50. Sławomir Abramowicz - 77. Wojciech Łaski, 32. Miłosz Matysik (68, 72. Mateusz Skrzypczak), 2. Michał Pazdan, 36. Jakub Lewicki - 7. Juan Cámara (68, 26. Martin Pospíšil), 61. Hikaru Matsui, 8. Nené, 29. Michał Samborski, 34. Maciej Bortniczuk - 60. Mateusz Kowalski.

FC Hermannstadt: (I połowa) 25. Karlo Letica - 18. Paolo Medina, 5. Florin Bejan, 16. Saeed Issah (79, 24. Popa), 98. Raul Oprut - 96. Silviu Balaure, 13. Alexandru Răuță, 11. Dragoș Iancu, 29. Ciprian Biceanu, 93. Călin Popescu - 77. Matko Babić. (II połowa) 31. Vlad Muțiu - 17. Mihai Butean, 6. Marius Antoche, 16. Saeed Issah, 98. Raul Oprut (67, 92. Benjamin Hanzu) - 20. Cristian Bărbuț, 14. Sota Mino, 51. Alexandru Oroian, 7. Petrișor Petrescu, 28. Valentin Buhăcianu - 30. Daniel Paraschiv.

żółte kartki: Matsui, Pazdan - Issah, Mino.

Przebywająca na zgrupowaniu w Turcji Jagiellonia Białystok przegrała 1-2 (1-0) z FC Hermannstadt - dziewiątą drużyną rumuńskiej ekstraklasy.

W zespole FC Hermannstadt wystąpił m.in. Florin Bejan (kiedyś Cracovia).

źródło: własne

Dodano: 7 stycznia 2023, 16:23:55

infos - 7 stycznia 2023, 16:56:48 - *.dynamic-1-kat-k-4-1-0.vectranet.pl
Bramka kopacza który po urlopie w Turcji opuści klub z białego.

Asdfgh - 7 stycznia 2023, 18:19:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pierwszy raz mi się zdarza, że nie kojarzę gościa który grał w Cracoviito już nawet Ci którzy przyszli a nie zagrali siedzą mi w głowie a tu jakiś Florin?

żebrzęczek - 7 stycznia 2023, 20:04:08 - *.centertel.pl
kibic (ten sam) jakiejkolwiek drużyny po sparingu:
po porażce: "to tylko sparing, "trenowaliśmy ustawienia, "dla nas pierwzy mecz a dla rywala n-ty, "lepiej przegrać teraz niż w lidze, "drużyna x by z nimi przegrała 0-10, "rywal z ligi 10 razy mocniejszej niż polska"
po zwycięstwie: "idziemy na mistrza, "uczcie się jak grać, "wciągniemy te lige nosem, "etc"

Znawca WKS - 7 stycznia 2023, 23:38:03 - *.ssp.dialog.net.pl
Gual i Tiru mają odejść.

als - 8 stycznia 2023, 1:22:33 - *.140.223.116.ip.softpro2.pl
Nagyszeben nazywane Hermannstadt? Właściciel klubu ostro przegiął - wkurzeni i Madziarzy i Rumunii - po co ta heca?

dlugopoisy - 8 stycznia 2023, 9:50:29 - *.6.60.151.ipv4.supernova.orange.pl
Może i w pierwszym składzie nie ma komu grać, ale za to nie ma komu na ławce siedzieć.

poinformow - 8 stycznia 2023, 12:43:43 - *.bialnet.pl
Jaga spadek, pewne info.

d - 8 stycznia 2023, 14:17:29 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda że niedopisano o jakie miasto w nazwie klubu chodzi " Sybin ". Ale " Dubajjjjjjj" w nazwie jest zawsze

magic - 8 stycznia 2023, 22:16:39 - *.range81-158.btcentralplus.com
do als mam kolegu z Sibiu i mowil to samo co Ty , ze nagle wlasciciel zmienil z dupy nazwe klubu na dawna niemiecka nazwe miasta i nikt sie nie chce identyfikowac z klubem , co do Wegrow to juz ich w miescie nie ma choc kikedys byli znacznym procentem ludnosci ( w nietorych miastach w Rumuni mniejszosc wegierska stanowi wiekszosc takze na Slowacji, dodam jeszcze ,ze pokolenie 20-30 latkow nie czuje do siebie wrogosci , wiem bo zatrudniam Rumunow i Wegrow z Rumuni)