23 lutego 2020, 12:00 - Warszawa (boczne boisko Stadionu Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 1-1 Skra Częstochowa
Maciej Rosołek 65 (k) - Daniel Rumin 42

Legia Warszawa: 33. Radosław Cierzniak - 41. Paweł Stolarski, 34. Iñaki Astiz, 55. Artur Jędrzejczyk, 16. Luís Rocha (46, 77. Mateusz Praszelik) - 17. Mateusz Cholewiak, 44. William Rémy, 24. André Martins (75, 60. Kacper Skibicki), 31. Piotr Pyrdoł, 39. Maciej Rosołek - 9. Tomáš Pekhart (63, 61. Filip Sobiecki).

Skra Częstochowa: (I połowa) 33. Mateusz Kos - 8. Rafał Brusiło, 21. Adrian Błaszkiewicz, 27. Mariusz Holik, 10. Radosław Gołębiowski - 16. Lucjan Zieliński, 26. Adam Olejnik, 28. Michał Kieca, 7. Piotr Nocoń, 11. Konrad Andrzejczak - 9. Daniel Rumin. (II połowa) 1. Mikołaj Biegański - 17. Krzysztof Napora, 30. Michał Dziubek, 27. Mariusz Holik (66, 21. Adrian Błaszkiewicz), 24. Dominik Małkowski (66, 2. Bartosz Olszewski) - 23. Dawid Niedbała, 5. Kamil Zalewski, 26. Adam Olejnik (62, 20. Sebastian Rogala), 7. Piotr Nocoń (75, 26. Adam Olejnik), 11. Konrad Andrzejczak (66, 28. Michał Kieca) - 25. Dawid Wolny.

Bez udziału publiczności.

W meczu sparingowym Legia Warszawa zremisowała 1-1 (0-1) ze Skrą Częstochowa.

W Legii wystąpili m.in. 18-letni pomocnik Kacper Skibicki (jesienią Pogoń Siedlce) oraz 17-letni pomocnik Filip Sobiecki z trzecioligowych rezerw. Skra sprawdzała Dominika Małkowskiego (Górnik Polkowice), Michała Dziubka (Korona II Kielce) i Bartosza Olszewskiego (Wigry Suwałki).

źródło: własne

Dodano: 23 lutego 2020, 13:47:41

janex - 23 lutego 2020, 13:51:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wukowic out

Lolo - 23 lutego 2020, 13:52:46 - *.tktelekom.pl
To wstyd dla Legii zremisować z drugoligowcem grając tak silnym składem.

fansport - 23 lutego 2020, 13:55:35 - *.146.226.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie znacie sie, legia lepiej wypada w starciach z wielkimi, np. z Dortmundem, tu jej sie po prostu nie kciało.

skuter - 23 lutego 2020, 14:11:39 - *.sta.tvknaszapraca.pl
znowu sedzia dał karnego legii. szkoda . Skra była lepsza ,zasłużyła na zwyciestwo

erni80 - 23 lutego 2020, 14:14:02 - *.toya.net.pl
Z Cierzniakiem i Astizem nie powinni już przedłużać w czerwcu kontraktów lepiej ogrywać młodych z Rocha reż i szukać bramkarza na lato.

Slavo - 23 lutego 2020, 14:15:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przecież to był trening a wy jakieś lamenty. Chodziło żeby chłopaki sobie pograli i zakończyli mecz bez kontuzji. Wynik mało istotny.

fan - 23 lutego 2020, 14:22:00 - *.centertel.pl
Powinni kupić tego bramkarza ze Skry. Biegańskiego który ma 17 lat a wybronił w drugiej połowie wszystko.

HGM - 23 lutego 2020, 14:26:04 - *.145.214.35.bc.googleusercontent.com
Znowu ktoś prasę robi temu słabiakowi ...11 meczów w rundzie jesiennej w bramce i raptem 2 punkty skra z nim zdobyła.

c6743 - 23 lutego 2020, 14:49:52 - *.artnet.gda.pl
z wielkim Dortmundem już pokazali jak po 20latach czekania na LM stracili w pierwsze 20min. 3 gole u siebie ostatecznie 0:6 przypominam w mediach niemieckich pisali, że ekipy z 2 Bundesligi lepiej sie prezentują od naszego naciaganego 'miszcza' a w drugim meczu z Dormundem to już im hokej poserwowali

łoki - 23 lutego 2020, 14:59:31 - *.146.50.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czyli co ? Skra Częstochowa lepszą od grajkow z Białegostoku należą im się Brawa

fansport - 23 lutego 2020, 17:36:30 - *.master.pl
Nie podszywać się pode mnie.
Legia i tak jest najlepsza A Kante lepszy od Lewandowskiego. Brakuje mi tylko czerwonej gwiazdki w herbie mojego klubu.
Pozdrawiam z wichury pod Mińskiem Maz

ziomal - 23 lutego 2020, 19:10:27 - *.siedlce.domtel.com.pl
plujecie nienawiścią, jak na wiecach pisowskich

elczy - 23 lutego 2020, 19:32:20 - *.centertel.pl
Pamietam z Borusia -4 na wyjezdzie ,ale jakby to byl pierwszy mecz to moglobyc jak z Realem , ze w drugim meczu to Madryt przegrywal i w ostatnich minutach fux .
Czesem ma sie poprostu farta w losowaniu

Okras - 23 lutego 2020, 20:04:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu kibice Jagiellonia nic nie komentują???A niech zgadnie 😂😂😂

Qlty - 23 lutego 2020, 22:43:50 - *.eurotel.cz
W zimowych sparingach nikt że Skrą nie wygrał. I co by nie mówić w Legii zagrali prawie sami zawodnicy 1 drużyny.

Neutral60 - 24 lutego 2020, 10:04:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szymek był w państwie arabskim więc przy normalnym sędziowaniu łazienkowa ma słabiutki wynik.

dsc - 24 lutego 2020, 15:23:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
juz wykupic bramkarza ze Skry??? oto mentalnosc kibicow Legii. A potem jeszcze mowic że to warszawiak tak jak rzekomo Deyna? WYCHOWUJCIE SAMI A NIE PODPKUPUJCIE

Raz dwa hu - 24 lutego 2020, 17:02:44 - *.play-internet.pl