6 lipca 2019, 11:00 - Wodzisław Śląski (Gosław Sport Center)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 MFK Frýdek-Místek
Michał Góral 80

Zagłębie Sosnowiec: 56. Krystian Stępniowski (46, 31. Cezary Miszta) - 22. Dawid Ryndak (46, 2. Krzysztof Krzyżok), 25. Piotr Polczak (46, 3. Płamen Kraczunow), 4. Abdelaye Diakité, 5. Wojciech Słomka (46, 27. Błażej Radwanek) - 77. Tomasz Nawotka (61, 32. Mateusz Bieniek), 28. Michał Kieca (46, 17. Carl Stewart), 87. Jakub Sinior (46, 34. Kacper Radkowski), 8. Szymon Pawłowski (61, 10. Patryk Mularczyk), 16. Patryk Małecki (61, 21. Mateusz Szwed) - 72. Fabian Piasecki (46, 42. Michał Góral).

MFK Frýdek-Místek: Michal Bárta (81 Jan Málek) - Adam Kebísek, Daniel Bialek, Patrik Kaizar, Matěj Hýbl (65 Vojtěch Hajnoš) - Jan Koňařík (46 Martin Kutáč), Václav Mozol (70 Tomasz Gomola), Adam Mrkvička, Nicolas Šumský (46 Daniel Packo), Michał Babiec (60 Martin Psota) - Adam Varadi (35 Sam Jamieson).

sędziował: Mateusz Bielawski (Katowice).

W 4. minucie Szymon Pawłowski (Zagłębie) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).
W 11. minucie Patryk Małecki (Zagłębie) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił).

W meczu sparingowym rozegranym w Wodzisławiu Śląskim Zagłębie Sosnowiec wygrało 1-0 (0-0) z trzecią drużyną trzeciej ligi czeskiej - MFK Frýdek-Místek.

W drużynie Zagłębia Sosnowiec wystąpili m.in. Cezary Miszta (Legia Warszawa), Michał Góral (ostatnio Stomil Olsztyn), 29-letni francuski obrońca Abdelaye Diakité (ostatnio libijski Al-Ahli Trypolis) i Krzysztof Krzyżok (Odra Wodzisław Śląski).

W czeskiej drużynie zagrali m.in. Adam Varadi (w przeszłości GKS Tychy i Polonia Bytom) oraz 21-letni pomocnik Michał Babiec (w przeszłości m.in. Orzeł Prusice), a trenerem tego zespołu jest były szkoleniowiec Odry Wodzisław Śląski - Martin Pulpit.

Pielgrzym - 6 lipca 2019, 18:33:59 - *.adsl.inetia.pl
Oto jest PYTANIE: czy z Tej drużyny ,będzie ZESPÓŁ Który powalczy o HONOR Zagłębia?

Pielgrzym - 6 lipca 2019, 18:35:44 - *.adsl.inetia.pl
CENZOR Gdzie Wpis?

Robi - 6 lipca 2019, 21:35:42 - *.239.197.178.dynamic.wless.lssmb00p-cgnat.res.cust.swisscom.ch
Brac tego Diakite i Górala. Kontrakt na rok z opcją.

xp25 - 7 lipca 2019, 12:36:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Trzecia liga czeska to tak jak pierwsza liga polska czyli jest optymistycznie awans mamy pewny do ekstra.

xp25 - 7 lipca 2019, 12:39:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Trzecia liga czeska to tak jak pierwsza liga polska czyli jest optymistycznie awans mamy pewny do ekstra a do strzelania karnych trzeba kupić strzałowego z KWK.Klimontów.

Kame - 11 lipca 2019, 3:27:13 - *.dynamic.chello.pl
A GieKSa ich 6:0 pykła xD