7 lipca 2018, 19:39 - Mielec (boczne boisko stadionu MOSiR)
Stal Mielec 1-0 FK Poprad
Josip Šoljić 45 (k)

Stal Mielec: (skład wyjściowy) 87. Seweryn Kiełpin - 22. Mateusz Spychała, 4. Martin Dobrotka, Rafał Grodzicki, 6. Leândro - 30. Łukasz Wroński, 5. Marcel Gąsior, 16. Josip Šoljić, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 33. Maksymilian Banaszewski - 9. Andreja Prokić.

czerwone kartki: Rafał Grodzicki (70. minuta, Stal, za próbę uderzenia przeciwnika), Krystian Getinger (90. minuta, Stal, za próbę uderzenia przeciwnika) - zawodnik nieznany (70. minuta, Poprad, za kopnięcie przeciwnika).

sędziował: Marek Pająk (Mielec).
widzów: 500.

W meczu towarzyskim rozegranym w ramach Memoriału "5 Chłopaków ze Stali" Stal Mielec wygrała 1-0 (1-0) z trzecią drużyną drugiej ligi słowackiej FK Poprad.

źródło: własne / Stal Mielec

Dodano: 7 lipca 2018, 21:19:56

MVP - 7 lipca 2018, 21:51:17 - *.dynamic.mm.pl
FK Poprad to wymagający rywal, mecz momentami bardzo ostry, za ostry, jak na sparing. Mecz szybki, Słowacy na wysokim pressingu.Grodzicki extra występ. Stal szeroka kadra - wyglądają naprawdę nieźle.

Fks - 7 lipca 2018, 22:15:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Getinger odstaje od reszty. Szkoda ale czeka go głęboka ława. Grodzicki mega głupol. Wstyd tak się w meczu kontrolnym zachowywać. No i nie ma napastnika. Prokic nie był napastnikiem u Białka to i u Skowrońska nie będzie. Bergier jakoś mnie przekonuje.

... - 7 lipca 2018, 22:33:53 - *.dynamic.chello.pl
a grał gwiazdor Nowak?!

montano89 - 7 lipca 2018, 23:08:14 - *.wdm.pl
A co masz do Nowaka? Czemu miałby nie grać?

La_brujita - 7 lipca 2018, 23:22:19 - *.dynamic.mm.pl
Podobala mi sie gra Mateusza Spychaly. Soljic tez dobrze, oby tak w lidze. Stary dobry Prokic is back! Na pięć okazji jedna strzeli, dzisiaj niestety nie mial az pięć. Bedzie grozny tak czy owak.
Wygladamy naprawde interesujaco!

eRka - 8 lipca 2018, 0:45:45 - *.59.75.109
Nowak jest na kursie do Chorzowa. Głąby nie uzbierali pół bańki. Niech ten śmieszny płaczek dyr Stali weżmie kredyt

armenov666 - 8 lipca 2018, 7:36:15 - *.toya.net.pl
Trzy czerwone kartki w sparingu? To jakis nowy wymiar zenady.

Edek - 8 lipca 2018, 8:33:53 - *.play-internet.pl
@eRka A podżyrujesz?

Mielec - 8 lipca 2018, 8:40:01 - *.dynamic.mm.pl
Erka na kredycie to wasz klub zyje. I gdyby nie to ze macie kawal historii to byscie grali w A klasie a tak to na sile was ratuja. Jezeli sie nie dogadaja Stal bez Nowaka da rade, a jak do was wroci to i tak pozytku nie bedzie miec z niego.

Mielec - 8 lipca 2018, 8:41:52 - *.dynamic.mm.pl
I niech Ruch sobie wezmie kredyt na jego wyplaty

FKS - 8 lipca 2018, 8:42:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
tak, te kartki to żenada. Chłopakom ewidentnie odbijało na boisku. Wstyd za takich piłkarzy w Stali.

Remek - 8 lipca 2018, 9:07:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
erka przez takie wpisy naród traci resztę sympati dla Was

bobo - 8 lipca 2018, 9:28:06 - *.136.246.65
erka Nowak kontuzjowany i cena spadla do 10tys.hahaha.co do sparingu to ciekawy lecz za ostry.a napadzior ma byc spokojnie,szukaja bo narazie im ogorkow wciskaja

Grabarz - 8 lipca 2018, 12:33:32 - *.play-internet.pl
eRka - żeby jeszcze Nowak był warty te pół bańki to można by składać kasę tymczasem bierzcie te 150 tyś albo kredyt na wypłaty dla niego a pożytku z niego nie będziecie mieli bo on nie chce grać dla Ruchu a z niewolnika nie będzie dobrego zawodnika ...

Stal m - 8 lipca 2018, 20:32:56 - *.dynamic.mm.pl