30 stycznia 2018, 14:00 - Dromolaxiá (Alfa Sports)
Śląsk Wrocław 2-1 MFK Karviná
Sebastian Bergier 20, Arkadiusz Piech 76 (k) - Tomáš Wágner 86

Śląsk Wrocław: 1. Jakub Wrąbel - 30. Kamil Dankowski (70, 17. Mariusz Pawelec), 32. Igors Tarasovs, 4. Paweł Kucharczyk, 5. Augusto - 26. Daniel Łuczak, 8. Dragoljub Srnić, 25. Adrian Łyszczarz (59, 31. Maciej Pałaszewski), 10. Kamil Vacek (59, 29. Arkadiusz Piech), 24. Mathieu Scalet - 23. Sebastian Bergier.

MFK Karviná: 18. Martin Krnáč - 2. Benjamin Čolić, 5. Pavel Dreksa, 66. Marek Janečka, 17. Pavel Eismann (59, 26. Bojan Letić) - 14. Jan Moravec (59, 4. Jan Štěrba), 27. Filip Panák (59, 10. Ondřej Lingr), 6. Jan Šisler (76, 8. Vojtěch Smrž), 23. Lukáš Budínský (76, 21. Tomáš Weber), 9. Jan Kalabiška (59, 11. Peter Štepanovský) - 15. Tomáš Wágner.

W rozegranym na Cyprze sparingu Śląsk Wrocław wygrał 2-1 (1-0) z 13. drużyną czeskiej ekstraklasy - MFK Karviná.

W czeskim zespole wystąpił m.in. Pavel Eismann (kiedyś Sandecja Nowy Sącz), a na ławce rezerwowych mecz spędził Jan Hošek (w przeszłości Cracovia).

źródło: własne

Dodano: 30 stycznia 2018, 15:46:24

Simsu - 30 stycznia 2018, 15:52:32 - *.186.76.113
Jak na sparing ciekawy meczyk i wyrównane spotkanie. Śląsk miał troche szczęścia że wygrał. Bramka Piecha z karnego a w końcówce MK Karvina już mocno cisneła, min. strzał słupek i bramka.

LS - 30 stycznia 2018, 15:57:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Forma rośnie, to dobrze.

Samba - 30 stycznia 2018, 16:04:50 - *.87.13.101
Jaka forma, to nie ma znaczenia. Mecz do zapomnienia. Z tego składu Śląska na jakiekolwiek granie ma szanse 5, w porywach 6 zawodników.

Ślązak - 30 stycznia 2018, 16:10:34 - *.dynamic.mm.pl
A grał jakiś Paweł Małysz?

Bryx - 30 stycznia 2018, 16:12:38 - *.8-4.cable.virginm.net
Nie w kolejności, bo czas nie pozwolił mi tego ułożyć chronologicznie, ale jest nieźle. Dzięki ostatniemu meczowi Jagi bilans bramek jest świetny.

awaleib - 30 stycznia 2018, 16:18:23 - *.range86-139.btcentralplus.com
Ja pierdykam - polska druzyna pokonala czeska?!? Zapamietajcie dzisiejsza date, bo predko takiego wyniku nie zobaczymy...

koko - 30 stycznia 2018, 17:29:12 - *.compower.pl