20 stycznia 2018, 19:00 - Słupsk (boczne boisko Gryfa)
Anioły Garczegorze 3-2 Gwardia Koszalin
Bramki dla Gwardii: Maciej Gregorek (dwie)

Gwardia Koszalin: Maciej Dulewicz - Norbert Dondera, Mateusz Bany, Silski, Szpak - Aleksander Karbowiak, Rafał Majtyka, Patryk Szabat, Maciej Gregorek, Jeremiasz Grela - Przemysław Brzeziański. Grał także: Mateusz Bachleda.

W swoim drugim dzisiejszym meczu sparingowym Gwardia Koszalin przegrała 2-3 z czwartoligowymi Aniołami Garczegorze.

W Gwardii wystąpił m.in. Jeremiasz Grela (Wierzyca Pelplin).

źródło: własne / Gwardia Koszalin

Dodano: 20 stycznia 2018, 20:45:31

kazik - 20 stycznia 2018, 20:49:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jutro Gwardia zagra z diabłami z Manchesteru

corsar - 20 stycznia 2018, 20:55:16 - *.opera-mini.net (*.70.119.29)
Anioły Garczegorze - fajna nazwa i fajny herb

lecos - 20 stycznia 2018, 20:57:47 - *.160.110.246
Anioły do ekstraklapy od następnego sezonu

Bolo - 20 stycznia 2018, 21:02:01 - *.play-internet.pl
Bywałem gościnnie na meczach Aniołów kilka lat temu. Imponował mi taki doświadczony zawodnik o imieniu Radek. Gra tam jeszcze? Dodam, że jestem z drugiego końca Polski. Przebywałem służbowo w Łebie.

tomasso023 - 20 stycznia 2018, 22:00:32 - *.business.static.vectranet.pl
Bolo-Radosław Piotrowski ;) jeszcze gra

RRR - 20 stycznia 2018, 22:25:57 - *.mbb.telenor.dk
brawo Anioły ! lać miernoty z Koszalina amen !

drakon - 20 stycznia 2018, 23:26:24 - *.ds5.univ.gda.pl
Brawo Aniołki, kolejny krok to awans.

Anioły - 21 stycznia 2018, 6:50:45 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Gwardia milicja nie, wolę klub Mili Bałtyk Koszalin.

Ziuut - 21 stycznia 2018, 11:50:33 - *.ipv.net.pl
Proponuje zeby te Anioly zajely miejsce Gwardii w 2 lidze.

artikks - 21 stycznia 2018, 12:10:51 - *.play-internet.pl
brawo za ambicje...anioly.gwardia,co z waszym stadionem??kiedy remont???...

Bolo - 21 stycznia 2018, 12:27:34 - *.play-internet.pl
tomasso023 - dzięki za informacje. Pozdrawiam kibiców,działaczy oraz zawodników Aniołów i życzę powodzenia!

Ravi - 21 stycznia 2018, 13:24:23 - *.centertel.pl
BÓG czyni cuda!!!!!

Ravi - 21 stycznia 2018, 13:28:14 - *.centertel.pl
BÓG czyni cuda!!!!!!

klin - 21 stycznia 2018, 16:42:58 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Heja Gwardyjka! Anioły, świetna nazwa. Przegraliśmy ale to sparing, zależy kto kto jak go potraktuje. Gratulacje. Miejmy nadzieję, że od teraz Anioły będą miały Gwardyjkę w opiece i ta runda w II lidze będzie nasza. Dzięki. Silniejsi zawczasu! Z Bogiem!