18 stycznia 2017, 12:00 - Rybnik-Kamień (boczne boisko Hotelu Olimpia)
ROW 1964 Rybnik 0-3 Odra Opole
Marcin Niemczyk 67, Marcin Wodecki 80, Marek Gancarczyk 84

ROW 1964 Rybnik: (I połowa) Daniel Kajzer - Dawid Gojny, Witold Cichy, Szymon Popiela, Sebastian Siwek, Sebastian Musiolik, Kamil Spratek, zawodnicy testowani. (II połowa) Kacper Rosa - Piotr Dudzik, Jan Janik, Krzysztof Koch, Paweł Polak, Damian Koleczko, Przemysław Brychlik, zawodnicy testowani.

Odra Opole: (I połowa) Tobiasz Weinzettel - Bartosz Sobczyński, Aleksander Kowalski, Szymon Przystalski, Rafał Brusiło - Mateusz Gancarczyk, Tomasz Wepa, Waldemar Gancarczyk, Sebastian Bryłka, Mateusz Wrzesień - Dawid Wolny. (II połowa) Bartosz Kowalczyk - Robert Trznadel, Kacper Grądowski, Mateusz Bodzioch, Łukasz Winiarczyk - Marek Gancarczyk, Gabriel Nowak, Mateusz Peroński, Michał Sypek, Marcin Niemczyk - Marcin Wodecki.

W meczu sparingowym Odra Opole wygrała z ROW-em 1964 Rybnik 3-0 (0-0).

W Odrze sprawdzany był bramkarz Bartosz Kowalczyk.

źródło: własne / ROW 1964 Rybnik / Nowa Trybuna Opolska

Dodano: 18 stycznia 2017, 13:34:37

FC Głuchoł - 18 stycznia 2017, 14:49:31 - *.dynamic.chello.pl
brawo ODRA! 1 liga , 1 liga OKS!!!!

Snajper - 18 stycznia 2017, 16:05:45 - *.58.14.248
Fantastic! Pierwszy mecz 4-0,drugi 3-0. A powinna byc przynajmniej piatka. Juz nie moge doczekac sie inauguracji

@Snajper - 18 stycznia 2017, 17:29:24 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
A na inaugurację dostaniecie 0:3 ;)

Mr. P - 18 stycznia 2017, 17:37:53 - *.dynamic.chello.pl
No tak, bo na pewno przeciętna Olimpia wygra z Odrą 0;3 na wyjeździe. Brawa dla Ciebie za logiczne podejście do sprawy.

Snajper - 18 stycznia 2017, 17:44:31 - *.58.14.248
Dodam, ze Olimpia na wyjezdzie nigdy nie wygrala w tym sezonie. Porazka Odry to fortuna u buka ;)

@Snajper - 18 stycznia 2017, 18:20:57 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
To w takim razie, skoro legią przegrała z Arminią, to na pewno mistrza nie zdobędzie ;)

Mr. P - 18 stycznia 2017, 20:32:17 - *.dynamic.chello.pl
Nie wiem, co Ty w ogóle porównujesz... Tak dla Twojej informacji Legia dopiero rozpoczyna przygotowania, gdy Arminia lada moment gra mecz ligowy. Łatwo z tego wywnioskować, iż obie drużyny są zupełnie na innych etapach przygotowań i takiego wyniku nie można "brać na poważnie".

kibic - 18 stycznia 2017, 20:59:02 - *.dynamic.chello.pl
BRAWOOOOOOO ODRA !!!!!!!!!!!!!!!!!

kibic - 18 stycznia 2017, 21:00:11 - *.dynamic.chello.pl
BRAWOOOO ODRA!!!!!!!!!!!!!!!!!

tomek - 18 stycznia 2017, 21:32:46 - *.internetia.net.pl
Rybnik jezeli nie przejdzie na gre dwoma napastnikami to nic nie osiagnie nowego niz to co w rundzie jesiennej, poniewaz pomoc jest zbyt defensywna a w ataku nie ma konkretnego napastnika który jest w stanie sam grac na tej pozycji.

Oi! - 18 stycznia 2017, 22:10:43 - *.117.87.56
Ktoś był na tym meczu? Jak prezentowały się oba zespoły?

darek z Ry - 19 stycznia 2017, 6:41:16 - *.mss.rybnik.eu
Rybnik w pierwszej połowie grał bardzo dobrze ale jak skład zmienił w 2 połowie ta gra już nie wyglądała tak dobrze .Odra naprawdę gra fajną piłkę i jak tak będzie grała na wiosna awans ma pewny

ww - 19 stycznia 2017, 9:54:13 - *.polsl.pl