[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - II liga 2018/2019

23 października 2020, 13:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 1-1 Stomil Olsztyn
Damian Ciechanowski 35 (k) - Skënder Loshi 89

17 października 2020, 11:15 - Rzeszów (stadion Resovii)
Resovia 2-0 Garbarnia Kraków
Michał Kuczałek 39, Dawid Rogalski 82

9 października 2020, 15:00 - Sandomierz (Miejski Stadion Sportowy)
Wisła Sandomierz 2-1 Radomiak Radom
Kamil Bełczowski 10, Cezary Charszla 88 - Damian Gąska 84

8 września 2020, 17:00 - Częstochowa (stadion Victorii)
Victoria Częstochowa 0-4 Skra Częstochowa
Rafael de Souza 4, 54, 78, Mateusz Bieniek 23

5 września 2020, 11:30 - Konopiska (Gminne Centrum Kultury i Rekreacji)
Raków Częstochowa 2-2 Widzew Łódź
Ben Lederman 35, Marko Poletanović 42 - Karol Czubak 9, 82

4 września 2020, 17:00 - Łódź (Stadion Miejski)
ŁKS Łódź 1-1 Radomiak Radom
Łukasz Sekulski 59 - Karol Podliński 88

22 sierpnia 2020, 14:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Resovia
Kacper Szymkiewicz 66, 90

22 sierpnia 2020, 13:05 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 0-0 KKS 1925 Kalisz

22 sierpnia 2020, 12:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 0-1 Znicz Pruszków
Marcin Bochenek 42

22 sierpnia 2020, 11:05 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 1-1 Skra Częstochowa
Dawid Flaszka 38 (k) - Adam Mesjasz 26

22 sierpnia 2020, 11:00 - Grodzisk Wielkopolski (boczne boisko Hotelu Rodan-Groklin)
Widzew Łódź 3-1 GKS Tychy
Marcin Robak 18 (k), Merveille Fundambu 21, Karol Czubak 54 - Dawid Kasprzyk 77

19 sierpnia 2020, 11:00 - Kolbuszowa (stadion Kolbuszowianki)
Resovia 3-0 Znicz Pruszków
Sebastian Zalepa 29, Szymon Feret 52, zawodnik nieznany 60 (s)

18 sierpnia 2020, 17:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 1-0 Bałtyk Gdynia
Damian Ciechanowski 23 (k)

16 sierpnia 2020, 18:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 1-1 Motor Lublin
Przemysław Banaszak 59 - Dominik Kunca 48

15 sierpnia 2020, 12:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 1-2 Śląsk II Wrocław
Damian Warnecki 28 - Przemysław Bargiel 17, Maciej Pałaszewski 50

15 sierpnia 2020, 11:30 - Zabrze (boczne boisko Górnika)
Górnik Zabrze 3-3 Radomiak Radom
Piotr Krawczyk 52, 54, Adam Ryczkowski 81 - Karol Podliński 57, Dominik Sokół 60, Marcel Szymański 84

15 sierpnia 2020, 10:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 5-0 Wda Świecie
Piotr Janczukowicz (trzy), Kacper Pietrzyk, Omid Popalzay

14 sierpnia 2020, 16:55 - Starcza (stadion Czarnych)
Raków Częstochowa 1-1 Skra Częstochowa
Petr Schwarz 78 - Daniel Mikołajewski 60 (s)

14 sierpnia 2020, 10:30 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 5-0 Olimpia Elbląg
Dawid Markiewicz 30, 44, Adam Marciniak 33, Adam Danch 60, Artur Siemaszko 104

8 sierpnia 2020, 13:00 - Łódź (Ośrodek Treningowy Łodzianka)
Widzew Łódź 9-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Rafał Wolsztyński 5, 29, Daniel Mąka 10, Henrik Ojamaa 18, 37, Merveille Fundambu 23, Mateusz Bondarenko 32, 55, Przemysław Banaszak 75 (k) - Jakub Kołaczek 63

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas