[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Fortuna I liga 2018/2019

30 października 2020 - Opole
Odra Opole 3-1 Zagłębie Sosnowiec
Bramka dla Zagłębia: Michał Kieca

23 października 2020, 13:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 1-1 Stomil Olsztyn
Damian Ciechanowski 35 (k) - Skënder Loshi 89

17 października 2020, 11:15 - Rzeszów (stadion Resovii)
Resovia 2-0 Garbarnia Kraków
Michał Kuczałek 39, Dawid Rogalski 82

21 września 2020, 12:30 - Sosnowiec (boczne boisko Stadionu Ludowego)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Mateusz Popczyk 65 - Marko Roginić 7

5 września 2020, 12:00 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Stal Mielec 0-2 Wisła Kraków
Vullnet Basha 33 (k), Dawid Abramowicz 62

5 września 2020, 11:30 - Konopiska (Gminne Centrum Kultury i Rekreacji)
Raków Częstochowa 2-2 Widzew Łódź
Ben Lederman 35, Marko Poletanović 42 - Karol Czubak 9, 82

4 września 2020, 17:00 - Łódź (Stadion Miejski)
ŁKS Łódź 1-1 Radomiak Radom
Łukasz Sekulski 59 - Karol Podliński 88

4 września 2020, 11:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 2-0 Odra Opole
Arkadiusz Jędrych 15, Grzegorz Rogala 40

4 września 2020, 11:00 - Lubin (Stadion Zagłębia)
Zagłębie Lubin 1-1 Chrobry Głogów
Łukasz Poręba 45 - Oliver Práznovský 85 (k)

31 sierpnia 2020, 13:40 - Zabrze (Arena Zabrze)
Górnik Zabrze 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Iván Martín 80

29 sierpnia 2020, 10:30 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Sportowy)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Garbarnia Kraków
Dominik Szczęch 30, Daniel Szczepan 53 - Grzegorz Marszalik 69 (k)

22 sierpnia 2020, 11:00 - Grodzisk Wielkopolski (boczne boisko Hotelu Rodan-Groklin)
Widzew Łódź 3-1 GKS Tychy
Marcin Robak 18 (k), Merveille Fundambu 21, Karol Czubak 54 - Dawid Kasprzyk 77

22 sierpnia 2020, 11:00 - Rybnik-Kamień (Hotel Olimpia)
Odra Opole 1-2 Śląsk II Wrocław
Mateusz Kamiński 14 - zawodnik testowany 41, Filip Michalski 80

21 sierpnia 2020, 11:30 - Kielce (Suzuki Arena)
Korona Kielce 5-0 Sandecja Nowy Sącz
Jacek Kiełb 26, 30, Mateusz Cetnarski 34 (k), Iwo Kaczmarski 58, Paweł Łysiak 63

20 sierpnia 2020, 14:00 - Mrągowo (Stadion Miejski)
Sokół Ostróda 0-1 Wigry Suwałki
Cezary Sauczek 87 (k)

19 sierpnia 2020, 17:00 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-2 Puszcza Niepołomice
Piotr Wlazło (k) - Wiktor Żytek (dwie)

19 sierpnia 2020, 12:00 - Grodzisk Wielkopolski (boczne boisko Hotelu Rodan-Groklin)
KKS 1925 Kalisz 2-1 GKS Tychy
Paweł Łydkowski 31, Jakub Chojnowski 36 - Damian Nowak 86

19 sierpnia 2020, 11:30 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Odra Opole
Jakub Sangowski 85, Filip Karbowy 90

16 sierpnia 2020, 11:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 0-0 Stomil Olsztyn

15 sierpnia 2020, 11:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 2-0 Bytovia Bytów
Szymon Emche 63, Robert Ziętarski 73

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas