[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - II liga 2017/2018

17 października 2020, 11:15 - Rzeszów (stadion Resovii)
Resovia 2-0 Garbarnia Kraków
Michał Kuczałek 39, Dawid Rogalski 82

9 października 2020, 15:00 - Sandomierz (Miejski Stadion Sportowy)
Wisła Sandomierz 2-1 Radomiak Radom
Kamil Bełczowski 10, Cezary Charszla 88 - Damian Gąska 84

4 września 2020, 17:00 - Łódź (Stadion Miejski)
ŁKS Łódź 1-1 Radomiak Radom
Łukasz Sekulski 59 - Karol Podliński 88

29 sierpnia 2020, 10:30 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Sportowy)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Garbarnia Kraków
Dominik Szczęch 30, Daniel Szczepan 53 - Grzegorz Marszalik 69 (k)

22 sierpnia 2020, 13:05 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 0-0 KKS 1925 Kalisz

22 sierpnia 2020, 12:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 0-1 Znicz Pruszków
Marcin Bochenek 42

22 sierpnia 2020, 11:05 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 1-1 Skra Częstochowa
Dawid Flaszka 38 (k) - Adam Mesjasz 26

19 sierpnia 2020, 11:00 - Kolbuszowa (stadion Kolbuszowianki)
Resovia 3-0 Znicz Pruszków
Sebastian Zalepa 29, Szymon Feret 52, zawodnik nieznany 60 (s)

15 sierpnia 2020, 12:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 1-2 Śląsk II Wrocław
Damian Warnecki 28 - Przemysław Bargiel 17, Maciej Pałaszewski 50

15 sierpnia 2020, 11:30 - Zabrze (boczne boisko Górnika)
Górnik Zabrze 3-3 Radomiak Radom
Piotr Krawczyk 52, 54, Adam Ryczkowski 81 - Karol Podliński 57, Dominik Sokół 60, Marcel Szymański 84

15 sierpnia 2020, 10:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 5-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Michał Gałecki 11, Filip Kozłowski 16, Patryk Szwedzik 75, 88, Bartosz Jaroszek 85 - Daniel Rumin 43

14 sierpnia 2020, 10:30 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 5-0 Olimpia Elbląg
Dawid Markiewicz 30, 44, Adam Marciniak 33, Adam Danch 60, Artur Siemaszko 104

12 sierpnia 2020, 10:00 - Karwina (stadion Kovony)
MFK Karviná 2-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Michal Papadopulos 31, Tomáš Ostrák 69

8 sierpnia 2020, 17:05 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Stal Mielec 0-1 ŁKS Łódź
Przemysław Sajdak 31

8 sierpnia 2020, 15:00 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Korona Kielce 4-2 ŁKS Łódź
Przemysław Szarek 50, Mateusz Sowiński 82, Wiktor Długosz 87, zawodnik testowany 89 - Pirulo 6, Adam Ratajczyk 14

6 sierpnia 2020, 11:15 - Gniewino (Stadion Gminny)
Arka Gdynia 0-0 Olimpia Elbląg

5 sierpnia 2020, 17:00 - Uniejów (Kompleks Boisk Piłkarskich im. Włodzimierza Smolarka)
Znicz Pruszków 1-6 Jagiellonia Białystok
Kacper Laskoś 87 - Maciej Bortniczuk 18, 25, Jesús Imaz 30, Bogdan Țîru 54, Karol Struski 69, Krzysztof Toporkiewicz 88

26 lipca 2020, 11:00 - Kalisz (Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej)
KKS 1925 Kalisz 2-0 MKS Kluczbork
Filip Szewczyk 78, Robert Tunkiewicz 80

11 lipca 2020, 11:00 - Kraków (Stadion Miejski Hutnik Kraków)
Hutnik Kraków 3-2 Siarka Tarnobrzeg
Patryk Kieliś 40, Filip Handzlik 70, Sebastian Zdebski 84 - Arkadiusz Gajewski 3, Paweł Mróz 69

5 czerwca 2020, 12:05 - Tarnobrzeg (Stadion Miejski)
Siarka Tarnobrzeg 0-4 Motor Lublin
Rafał Grodzicki 13, Rafał Król 19, Kamil Kumoch 53, Dawid Rudnik 66

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas