[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - II liga 2017/2018

4 września 2021, 16:00 - Kraków (stadion Garbarni)
Garbarnia Kraków 2-2 Wisła Kraków
Wojciech Słomka 25, Mikołaj Biegański 43 (s) - Dor Hugi 9, Hubert Sobol 62

4 września 2021, 16:10 - Inowrocław (Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków)
Goplania Inowrocław 0-8 Warta Poznań
Jakub Sangowski 11, 35 (k), 66, Mikołaj Goczkowski 30 (s), Milan Corryn 48 (k), Nikodem Fiedosewicz 59, Bartłomiej Burman 67, Mario Rodríguez 71 (k)

4 września 2021, 12:00 - Kielce (stadion przy ul. Szczepaniaka)
Korona Kielce 1-1 Radomiak Radom
Marko Pervan 38 (k) - Maurides 25

24 lipca 2021, 18:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 1-2 Raków II Częstochowa
Dawid Flaszka - Przemysław Oziębała, Hubert Tylec

24 lipca 2021, 17:10 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-4 Garbarnia Kraków
Kamil Biliński 50, 75, Kacper Wełniak 57, Kacper Gach 85 (k) - Wojciech Słomka 4, Michał Feliks 13, 30 (k), Mateusz Duda 57

24 lipca 2021, 17:00 - Puławy (stadion MOSiR)
Wisła Puławy 0-5 Polonia Warszawa
Tomasz Wełna 12, Łukasz Piątek 38, Patryk Paczuk 45, Marcinho 53, 83

24 lipca 2021, 16:00 - Chorzów (Stadion Miejski)
Ruch Chorzów 3-0 MKS Kluczbork
Tomasz Neugebauer 11, Daniel Szczepan 55, Jakub Siwek 72

24 lipca 2021, 12:00 - Radom (boczne boisko Stadionu im. Braci Czachorów)
Radomiak Radom 2-1 GKS Bełchatów
Maurides 4, Dominik Sokół 37 - Szymon Sołtysiński 25

24 lipca 2021, 11:00 - Puławy (boisko przy ZSO nr 1)
Wisła Puławy 3-0 Powiślak Końskowola
Karol Czelny 55, Emil Drozdowicz 67, 88

24 lipca 2021, 10:00 - Tychy (Kompleks Zespołu Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy)
GKS Tychy 5-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Tomáš Malec 21, 30, Sebastian Steblecki 34, Nemanja Nedić 72, Michał Staniucha 114 - Daniel Rumin 39 (k), Adrián Balboa 118

24 lipca 2021, 10:30 - Rzeszów (Stadion Miejski)
Stal Rzeszów 3-1 Siarka Tarnobrzeg
Damian Michalik 19, 36, 52 - Marcin Stefanik 44 (k)

23 lipca 2021, 19:00 - Elbląg (Stadion Miejski)
Olimpia Elbląg 4-1 GKS Przodkowo
Michał Czarny 18, Hubert Krawczun 46, Szymon Stanisławski 61, Marcin Bawolik 68 - Robert Wesołowski 38

23 lipca 2021, 17:00 - Łódź (Piłkarski Ośrodek Treningowy Minerska)
ŁKS Łódź 3-0 Znicz Pruszków
Adrian Klimczak 62, Stipe Jurić 63, Ricardo Guima 84

17 lipca 2021, 18:00 - Rzeszów (Stadion Miejski)
Stal Rzeszów 4-0 Stal Stalowa Wola
Rafał Maciejewski 4, Jakub Szczypek 27, Dawid Olejarka 36, Błażej Szczepanek 48

17 lipca 2021, 16:00 - Pionki (Stadion Miejski)
Radomiak Radom 1-2 Motor Lublin
Leândro 55 (k) - Filip Wójcik 19, Krzysztof Ropski 78

17 lipca 2021, 14:20 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Sportowy)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Górnik II Zabrze
Daniel Szymczak 81, Mateusz Słodowy 83

17 lipca 2021, 12:30 - Łódź (Stadion Miejski im. Władysława Króla)
ŁKS Łódź 2-2 Korona Kielce
Antonio Domínguez 21, Maciej Wolski 98 - Adam Frączczak 29, 32

17 lipca 2021, 12:00 - Elbląg (stadion MOSiR przy ul. Moniuszki)
Olimpia Elbląg 3-0 Olimpia Grudziądz
Łukasz Sarnowski 55, Artur Balicki 65, Jakub Branecki 72

17 lipca 2021, 11:30 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 1-1 Polonia Warszawa
Dawid Flaszka 51 (k) - Krystian Pieczara 77

17 lipca 2021, 11:00 - Pruszków (stadion MZOS)
Znicz Pruszków 0-2 Ursus Warszawa
Oskar Pyrzyna 72, Patryk Kamiński 76 (k)

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas