[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Lotto Ekstraklasa 2017/2018

7 września 2019, 17:00 - Ostrowiec Świętokrzyski (Miejski Stadion Sportowy)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Lech Poznań
João Amaral 42

7 września 2019, 16:30 - Brześć (Obłastnoj sportiwnyj kompleks Briestskij)
Dinamo Brześć 1-2 Jagiellonia Białystok
Ołeksij Chobłenko 50 - Jesús Imaz 87, 90

7 września 2019, 12:00 - Przemyśl (stadion Polonii)
Polonia Przemyśl 1-8 Wisła Kraków
Krystian Kazek 27 (k) - Chuca 11, 14, Rafał Boguski 21, Kamil Wojtkowski 31, 35, Krzysztof Drzazga 43 (k), Paweł Brożek 59 (k), 61

7 września 2019, 11:20 - Nowiny (Stadion 100-lecia Odzyskania Niepodległości)
Korona Kielce 1-1 Raków Częstochowa
Erik Pačinda 61 (k) - Aleksandyr Kolew 73

6 września 2019, 17:00 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 2-0 Olimpia Grudziądz
Marko Vejinović 40, Jakub Wilczyński 87

9 sierpnia 2019, 17:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 4-0 Páfos FC
Mateusz Szwoch 38, Grzegorz Kuświk 77, 81 (k), 90

30 lipca 2019, 11:00 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 3-1 Górnik Zabrze
Filip Piszczek 53, Rubio 65, Michał Rakoczy 89 - Piotr Krawczyk 76 (k)

25 lipca 2019, 17:00 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 3-2 Kotwica Kołobrzeg
Bramka dla Pogoni: Adrian Benedyczak 45, Soufian Benyamina 65, Michális Maniás 77

20 lipca 2019, 18:00 - Gdynia (Gdyńskie Centrum Sportu - boisko A)
Arka Gdynia 2-1 AS Omónia Lefkossías
Michał Nalepa 26 (k), Michael Olczyk 82 - Michael Lüftner 24

20 lipca 2019, 13:20 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 3-0 Sandecja Nowy Sącz
Mateusz Piątkowski 15, Marcin Biernat 23, Łukasz Grzeszczyk 60

20 lipca 2019, 12:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-0 Puszcza Niepołomice
Dawid Kalisz 82

17 lipca 2019, 12:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Puszcza Niepołomice
Mateusz Klichowicz 35 - Michał Czarny 73, 79

15 lipca 2019, 17:00 - Zabrze (Arena Zabrze)
Górnik Zabrze 2-0 Atlantas Kłajpeda
Igor Angulo 39, 77 (k)

14 lipca 2019, 19:00 - Warszawa (boczne boisko Stadionu Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 5-0 Radomiak Radom
Sandro Kulenović 4, 11, 21 (k), 31, Mikołaj Kwietniewski 58

14 lipca 2019, 17:00 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska)
Śląsk Wrocław 1-0 Warta Poznań
Róbert Pich 19 (k)

14 lipca 2019, 12:30 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 3-0 Elana Toruń
Mateusz Cegiełka 63, Mateusz Żukowski 67, Daniel Mikołajewski 80

13 lipca 2019, 20:30 - Łódź (Stadion Miejski)
ŁKS Łódź 3-0 Korona Kielce
Jan Sobociński 9, Rafał Kujawa 67, Maksymilian Rozwandowicz 74

13 lipca 2019, 16:00 - Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 3-1 Puszcza Niepołomice
Aleksander Buksa 5 (k), 39, Daniel Morys 49 - Wiktor Żytek 17

13 lipca 2019, 15:00 - Lubin (Stadion Zagłębia)
Zagłębie Lubin 1-0 Miedź Legnica
Bartosz Kopacz 58

13 lipca 2019, 12:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-1 Partizán Bardejov
Patrik Mišák 36, Jacek Kiełb 44, Árni Vilhjálmsson 90 - Marko Milunović 40 (k)

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas