13 maja 2009, 21:12:46 - Tomii24
Belgia U-19 2-0 Polska U-18

W drugim spotkaniu towarzyskim drużyn młodzieżowych reprezentacja Polski do lat 18 przegrała na wyjeździe 0-2 (0-1) z reprezentacją Belgii do lat 19. W pierwszym spotkaniu rozegranym dwa dni wcześniej padł wynik 1-1.

13 maja 2009, 19:00 - Beringen
Belgia 2-0 Polska
Deryck Boyata 31, 74

Belgia: Stefan Deloose - Maxim Geurden (52 Fazli Kocabas), Rudy Ngombo, Dedryck Boyata (77 Sebastien Phiri), Timothy Durwael (52 Dimitri Parker), Rico Jordi, Jeroen Appeltans, Glenn Neven, Carlo Evertz, Bruno Gianni, Kavin Kis (52 Guillaume François).

Polska: Piotr Wołczyński (46 Filip Kurto) - Mateusz Podstolak (46 Rafał Figiel), Kamil Wenger, Krzysztof Kasak, Paweł Oleksy - Arkadiusz Kowalczyk (35 Mateusz Szczepaniak), Mikołaj Zwoliński, Mateusz Bartków, Patryk Kamiński, Michał Kucharczyk (75 Tomasz Pożoga) - Michał Fidziukiewicz.

jodła - 13 maja 2009, 22:05:09 - *.icpnet.pl
no to jednak strona oficjalna Federacji Belgijskiej pisała prawdę o urazie jednego z Naszego zawodników(Wolkiewicza), bo nie grał w obu meczach...szkoda tej przegranej, bo w pierwszym meczu ładnie graliśmy..

Skorpion - 13 maja 2009, 22:41:37 - *.chello.pl
Przegrali po pięknej grze.Najważniejsze ze mamy kadrę na Euro 2012.A Kucharczyk wg prasy Belgijskiej czysty talent/brylant/.

reksio - 14 maja 2009, 8:08:35 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
Do skorpion: Skad mozesz wiedziec co pisze belgijska prasa??? chyba ze wychodzi u nich o 22.00.relacja z tego meczu zapewne jest dopiero dzisiaj.

bazin - 14 maja 2009, 8:37:32 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
Reksiu, kochany tak pisali już po poniedziałkowym!!! meczu ! A dzisiaj tj. w czwartek piszą, że po meczu rozmawiało z nim aż trzech menedżerów i nazywają go właśnie polskim brylantem !

m@ss - 14 maja 2009, 9:53:42 - *.244.73.182
rzućcie jakimś linkiem do Belgijskiej strony z relacją,
pozdr.,

battii - 14 maja 2009, 11:53:52 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.1.45)
no to rzucam ........ złapałeś?

maciej.cho - 14 maja 2009, 15:35:40 - *.156-64-87.adsl-dyn.isp.belgacom.be
Drugi mecz z Belgią Polacy rozpoczęli rezerwowym składem, ale obiecująco. Już w 56 sekundzie mogliśmy prowadzić , ale Kasak minął się z piłką, a miał przed sobą pustą bramkę. Pięć minut później po akcji Zwolińskiego z Fidziukiewiczem rywale zablokowali strzał tego drugiego. W 7 minucie gospodarze był o włos od prowadzenia. Wenger dał się ograć w polu karnym Evertsowi, ten dośrodkował, a strzał Bruno wylądował na poprzeczce. Po półgodzinie wyrównanego meczu goście mieli rzut rożny. Do piłki wyskoczył wysoki zawodnik Manchesteru City Boyata i nie dał szans Wołczyńskiemu. Cztery minuty później rzut wolny z ponad 30 metrów wykonywał bohater poprzedniego meczu Oleksy. Cudowny strzał i bramkarz czubkami palców przeniósł piłkę nad porzeczką. Do końca pierwszej połowy szalał na boisku Bruno, ale jego strzały blokowali obrońcy, bądź łapał bramkarz. W drugiej połowie Michał Globisz zmienił kilku piłkarzy, i obraz gry się zmienił. Polacy atakowali, ale brakowało szczęścia.

maciej.cho - 14 maja 2009, 15:41:53 - *.156-64-87.adsl-dyn.isp.belgacom.be
Fidziukiewicz i Szczepaniak strzelali tuż obok bramki. W 74. Minucie Belgowie skopiowali bramkę z pierwszej połowy, a katem okazał się znowu Boyata. W doliczonym czasie szanse na honorowe trafienie zmarnował Kamiński. Na meczu obecni byli Dawid Janczyk z Lokeren, któremu podobała się gra Fidziukiewicza, oraz były król strzelców polskiej ligi Mirosław Waligóra.

george - 16 maja 2009, 5:16:39 - *.hsd1.il.comcast.net
Panowie,
przylatujemy z synem do Polski w czerwcu. Czy wiecie gdzie reprezentacja mlodziezowa bedzie grala w tym miesiacu? Bardzo chcilibysmy obejrzec te mecze...