nick - 9 maja 2009, 18:58:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kempes - 9 maja 2009, 18:59:26 - *.nat.rev.ndi.net.pl

1964 GkS - 9 maja 2009, 18:59:53 - *.152.205.89

Steffen - 9 maja 2009, 19:01:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

SK1964 - 9 maja 2009, 19:04:40 - *.chello.pl
Pyanie ile druzyn spada bezposrednio z ligi a ile walczy w barazach?szkoda straconych punktow, jak wszyscy wiemy walka toczyc sie bedzie do ostatniej kolejki...GieKSa MY wierzymy!!!!

nick - 9 maja 2009, 19:09:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kibic - 9 maja 2009, 19:09:45 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda dwóch punktów, presja bycia faworytem przygniotła naszych. oceńmy naszych w tym meczu na gkskatowice. futbolowo
Teraz trza będzie urwać punkty Łęcznej a potem widzewowi

Racaille - 9 maja 2009, 19:19:33 - *.xdsl.centertel.pl
Pozdrowienia z Lublina. Szkoda 3 punktow zarowno dla GKS jak i dla GKP. Zycze utzrymania zarowno GKS'owi - bo to klub z kibicami i z tradycja, jak i GKP - bo bez Was chlopaki bylo by w lidze pusto. A za rok mam nadzieje bedziemy sie jarac meczami Motoru, GKS'u i GKP w 1 lidze. Pozdrowka dla ludzi ktorzy potrafia docenic przeciwnika.

fanRuchu - 9 maja 2009, 19:21:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo "MIKI!" w Chorzowie pamiętamy jeszcze o tobie!
Wróć do RUCHU...

gieksa - 9 maja 2009, 19:27:39 - *.145.246.94.artcom.pl
kto strzelił górnikowi bramke?

kodens79 - 9 maja 2009, 19:44:11 - *.mtvk.pl
Słaby mecz w wykonaniu GieKSy , a ten Miki to może juz grac ale w V-lidze słaby już mu nogi sie plątały po 5 minutach.
Miki gola nie strzelił dla GieKsy i GKP padły samobójcze bramki .
Matt- a ty sie smiejesz z siebie.
Mysłowice miasto GieKSy.

Hjg - 9 maja 2009, 19:51:59 - *.chello.pl
co to

ss - 9 maja 2009, 20:31:54 - *.chello.pl
Kosmiczny sędzia ! GIEKSA WALCZYMY-oleeeee!

HOOL'S - 9 maja 2009, 20:45:00 - *.adsl.inetia.pl
Ruch i Górnik blisko spadku i niech się tylko jeszcze GieKSa utrzyma to się derby zapowiadają

RUCHfan - 9 maja 2009, 20:49:06 - *.mtvk.pl
Kocham RUCH jak ćpun kreskę, moje życie jest niebieskie.
TYLKO RUCH !!!!!

ss - 9 maja 2009, 22:12:51 - *.chello.pl
rzucali węglem po samochodach!

jaca - 9 maja 2009, 22:16:08 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
brawo gkp tylko Błekitni Dobiegniew

KONIEC - 9 maja 2009, 22:17:43 - *.gorzow.mm.pl
Rafał vel. Grzegorzu Plewako czekamy na post...

HOOL'S - 9 maja 2009, 22:27:32 - *.adsl.inetia.pl
Ale potem go napewno pozbierali z ulicy żeby się nie zmarnował bo sprzedać można wiec nie jest aż tak źle :hihi:

z_wro - 9 maja 2009, 23:12:34 - *.connecta.pl
Sorry, że troche nie w temacie jestem, ale czemu w GKP nie grał Janukiewicz?

KONIEC - 9 maja 2009, 23:21:21 - *.gorzow.mm.pl
Bo po tym co pokazał w kilku meczach został odsuniety z drużyny, nie ma go na ławce i trenuje z drużyną juniorów. Klub próbuje również dogadać sie z Janukiewiczem (lotnik) o rozwiązanie umowy.

Maciek Gor - 9 maja 2009, 23:45:22 - *.gorzow.mm.pl
Do Steffan:Hładowczak zszedł bo nabawił się jakiegoś urazu. Mam nadzieję, że nie groźnego. Stilon walczymy dalej!

GieKSiorz - 10 maja 2009, 0:34:23 - *.centertel.pl
Adam Nawałka wielki szacun za to co robi z tą młodą drużyną i za słowa skierowane dzisiaj do publiczności po meczu. Już boję się że sprzątnie nam tego trenera jakiś inny klub. Szacuneczek Panie trenerze

Stilon - 10 maja 2009, 0:35:28 - *.gorzow.mm.pl
z Janukiewiczem rozwiązano juz umowe i powiem wam że Stilon zajmie jedno z miejsc barażowych zadecyduje mecz Stilon-Motor kto wygra gra w barażach kto przegra spada

GieKSiorz - 10 maja 2009, 0:38:16 - *.centertel.pl

syjo - 10 maja 2009, 10:45:18 - *.lublin.enterpol.pl
Stilon ma najłatwiejszy układ gier,myślę że mecz z Motorem zadecyduje,kto z nas .....

z_wro - 10 maja 2009, 11:17:18 - *.connecta.pl
No to widzę, że nieźle się stoczył nasz Radzio. Ciekawe, gdzie zakotwiczy w następnym sezonie. Chociaż i tak mógłby wrócić do Śląska bo takiej pary jak Kaczmarek-Banaszyński to chyba próżno szukać w całej ekstraklasie. Idealnie się dobrali, jeden łamaga, drugi pajac.

do z_wro - 10 maja 2009, 11:21:57 - *.gorzow.mm.pl
To po co Ci jeszcze "Lotnik". w sumie co trio to trio jeden łamaga, drugi pajac, trzeci lotnik lub spadachroniarz ;). Swoja droga nie sadze aby znalazł gdziekolwiek w Polsce pracodawce.

sfds - 10 maja 2009, 12:05:04 - *.netis.net.pl
frekwencja na ekstraklase hahaha

M - 10 maja 2009, 12:10:44 - *.centertel.pl
Szkoda ze nie dowiezli tego zwyciestwa do konca walka o utrzymanie bedzie trwała do 90 minuty ostatniego meczu rywale graja dla nas tylko my musimy zaczac wygrywac ZKS STILON

ddd - 10 maja 2009, 12:59:19 - *.c195.msk.pl
No niestety taka "firma" jak Stilon nie przyciąga i widzów garstka... tak jak kiedyś nielicznie, ale 100% fanatycznie.
Co do meczu, to piłkarskie szachy. Jedna i druga drużyna coś przegrała w tym meczu, ale myślę, że mimo wszystko bardziej Stilon...
Stadion, wygodny dojazd, tanie bilety, dobry marketing! to przyciąga, Katowice muszą mieć stadion na 25.000 tys!!! inaczej zginiemy w marazmie i będziemy patrzeć z zazdrością na miasta sąsiednie które i tak wcześniej czy później dorobią się porządnego stadionu

Ryś - 10 maja 2009, 13:00:28 - *.solarme.pl
Kaczor i Truszczyński w II lidze, ha, ha, było siedzieć w Warcie

z_wro - 10 maja 2009, 13:01:28 - *.connecta.pl
Przepraszam jeszcze raz, ale za co Radek zyskał u Was ksywę "lotnik"?
Co do znalezienia przez niego pracodawcy w kraju - o to bym się akurat nie martwił, na bank się gdzieś zakręci.

LGT - 10 maja 2009, 13:17:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1500? ciekawe czemu moj bilet mial nr 3451?

fan Niebie - 10 maja 2009, 13:20:08 - *.sileman.net.pl
szkoda Gks bo żech postawił na wos seta, no ale trudnow tej rundzie Gieksa mi prawie durś wchodzila ,pozdr

Berol - 10 maja 2009, 13:44:07 - *.gb.net.pl
Słabiutki mecz tak jakby grali na ten remis od początku .A takie mecze trzeba 3-0 wygrywać

kovboy77 - 10 maja 2009, 14:10:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu Grzesiek Górski zszedl juz w 18 minucie??? Jakas kontuzja???

gieksa - 10 maja 2009, 15:05:49 - *.sileman.net.pl
dwie bramki samobójcze dla gkp Napierała głową dla gieksy przy próbie wybicia obrońca z metra wpakował sobie piłę do bramy

do_z_wro - 10 maja 2009, 21:20:05 - *.gorzow.mm.pl
Dlaczego? A dlatego, że każde dośrodkowanie przeciwnika gorną piłka kończyło sie bramką. Jak nie wyłapał to sie mijał. Tak było w siedmiu meczeach. A to co zrobil w Stalowej Woli to przechodzi ludzkie pojęcie.

ŻabaGieKSa - 11 maja 2009, 12:53:52 - *.chello.pl
marny poziom,marny wynik,marna frekwencja,1500 w Jaworznie gdzie busy sa podstawiane to jakies nieporozumienie Panowie,nawet jak gra sie z tak nie atrakcyjnym przeciwnikiem jak Stilon to powinno byc wiecej ludzi.pozdro.

niema - 11 maja 2009, 15:20:58 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda że GKP nie uznali bramki w 6 minucie... Rzut wolny... zagranie...gol ... sędzia odgwizduje spalonego .... a dotego jaka s;aba frekwencja zal...Gks-y w Jaworznie nie nawidzą w każdym autobusie miejski fakersy sprzedawali do kibiców Gksu:/

M - 11 maja 2009, 15:46:40 - *.centertel.pl
Żaba GKS- moze nie jestesmy zbyt atrakcyjnym przeciwnikiem dla katowickiej szlachty ale patrzac na nasze potyczki to jednak jest mocno na nasza kozysc pozatym z pelnym szacunkiem dla GKS-u to na ślasku kryjecie tyły (Górnik,Ruch,Piast,Polonia) a gdzie wy jestescie??? zycze wiecej pokory

Berol - 11 maja 2009, 18:07:02 - *.gb.net.pl
Jestesmy byliśmy będziemy

ŻabaGieKSa - 11 maja 2009, 20:43:28 - *.chello.pl
M...nie chodzi mi o potyczki,ogolnie pisze Stillon Gorzow nie jest ciekawym rywalem piłkarskim,u was rzadzi zuzel co sami chopcy ze Stillonu w sobote przyznali,miejsce w tabeli tez lipowate i bardziej pod tym katem do tego sie odniosłem...gdzie MY jestesmy to wiemy,czemu tak długo?no własnie...nie przesadzaj kolo z jakimis tam kryciami tyłów i wypisywania przed nami Polonie czy Piastoli bo nie jestes stad nie znasz sprawy a bazgrzesz bo sie obrazasz ze pisze ze pod wzgledem piłkarskim i kibicowskim plus ze zakaz wejscia kibicow przyjezdnych jestescie mniej atrakcyjnym rywalem gdzie mozna by było sobie wytłumaczyc tak niska frekwencje.Przynajmniej ja sobie to tak tłumacze bo do Jaworzna nie ma daleko a tym bardziej sa autobusy,do Stillonu mam sentyment i nikogo nie chciałem obrazic.Pozdro,szczegolnie dla przybyłych gosci.

M - 11 maja 2009, 22:02:01 - *.centertel.pl
Żaba ok emocje mnie poniosły pozdrowienia dla GKS utrzymania życze i obyśmy za rok mogli sie w tej 1 lidze spotkać

kolio - 12 maja 2009, 16:13:35 - *.internetdsl.tpnet.pl