26 marca 2009, 13:48:55 - elenril
U-18: Portugalia 1-0 Polska

W swoim drugim meczu towarzyskim reprezentacja Polski do lat 18 (rocznik 1991) przegrała 0-1 (0-0) z rówieśnikami z Portugalii. We wtorek w pierwszym spotkaniu obu drużyn padł remis 1-1.

26 marca 2009, 12:00 - Vila Real (Complexo Desportivo Monte da Forca)
Portugalia 1-0 Polska
Ricardo Dias 79

Portugalia: Claudio Ramos - Tiago Gomes, Filipe Paiva, Aníbal, Pedro Branco (71 Bruno Silva), Luís Almeida (46 Ricardo Cardoso), Nuno Moreira (71 Ricardo Dias), Danilo (84 Cédric Soares), Diogo Ribeiro (84 Claro), Fábio, Loureiro (71 Alex Zahavi), Rafael (56 Alex).

Polska: Piotr Wołczyński - Mateusz Podstolak, Kamil Wenger, Mateusz Bartków, Krzysztof Kasak - Mateusz Szczepaniak (59 Krzysztof Wolkiewicz), Mateusz Sowa, Tomasz Hołota (46 Rafał Figiel), Tomasz Pożoga (46 Damian Łazicki) - Patryk Podrygała (61 Mariusz Gogol), Michał Fidziukiewicz (74 Michał Kucharczyk).

sędziował: Cosme Cunha Machado.

źródło: własne / fpf.pt

oser - 26 marca 2009, 13:55:14 - *.21.38.21
widzę, że zmienili skład i grali zmiennicy..dobrze że Globisz daje wszystkim się wykazać na sparingach i rezerwowych też wpuszcza.

xxxx - 26 marca 2009, 14:10:42 - *.4.56.138
a Kamil Wenger ciągle w pierwszym składzie. Brawo Baggio! Pierwszy reprezentant Polski w piłce nożnej z Wołczyna!

basi - 26 marca 2009, 14:17:46 - *.31.55.48
podajcie sklad 2 polowy

sobiech91 - 26 marca 2009, 14:19:02 - *.105.83.96
gral ktos z druzyn okregu łodzkiego?

gwarek zab - 26 marca 2009, 14:47:23 - *.230.2.175
nie wielkie zmiany nastąpiły w stosunku do ostatniego spotkania. Wynik na dwumecz dobry. Pozdro~!

TAG - 26 marca 2009, 15:20:26 - *.210.10.190
Tragedi niema

Lenin - 26 marca 2009, 15:30:48 - *.6.226.103
tragedii nie ma ale jak można pisać że wynik w dwumeczu dobry skoro przegraliśmy go 1:2 - przegrana może być dobrym wynikiem jedynie wtedy kiedy mimo wszystko zapewnia drużynie przegrywającej awans do dalszej fazy - w przeciwnym wypadku dobry wynik zaczyna się od 1:0 czy 2:1 itd

oser - 26 marca 2009, 18:02:50 - *.21.38.21
zalezy jak interpretujesz go, czy jako myśl szkoleniową czyli grę sparingową z jednymi z najlepszych na świecie czy grę w turniej, meczu o punkty etc. Według mnie również dobre wyniki uzyskali młodzicy, zważywszy na to, że w drugim meczu zagraliśmy prawie że rezerwowym składem z chłopakami którzy pojechali pierwszy albo drugi raz dopiero na konsultacje/mecz. Pozdrawiam

leszcz - 26 marca 2009, 19:52:35 - *.49.100.23
2 lata temu bylo lepiej,bo wygrali 2:0 rowniez na wyjezdzie

Lenin - 26 marca 2009, 22:59:47 - *.6.250.195
oser - częściowo masz racje (nie wiedziałem że grał rezerwowy skład) ale trzeba się cenić i wymagać zwycięstw z każdym i wszędzie - oczywiście po ewentualnej porażce nie załamywać rąk i czekać na kolejne mecze - na tym w moim przekonaniu polega kibicowanie

m@ss - 27 marca 2009, 14:56:22 - *.244.73.182
Nie jest prawdą, że w drugim meczu grał drugi skład. Tylko połowa to nowi chłopcy. Gdyby wszyscy byli "świezi" to przegralibyśmy więcej.
ps. nikt nie napisze, kto wybrany został najlepszym graczem polskiej drużyny w tym meczu? :-)
Brawo Mateusz! Mielecka Stal i jej "działacze" Cię nie doceniają!