M.Ożóg - 4 maja 2024, 19:23:33 - *.play-internet.pl

olo - 4 maja 2024, 19:25:54 - *.75.171.36.ipv4.uk7.org

Rah - 4 maja 2024, 19:29:21 - *.play-internet.pl

Y? - 4 maja 2024, 19:30:16 - *.94.72.169
olo kazdy klub w okolicach barazy o tym mysli. Jak to wywalcza, to czemu nie?

You - 4 maja 2024, 19:32:21 - *.um47.pools.vodafone-ip.de
Sandecja , Stomil i teraz Olimpia trzech spadkowiczów już znamy

Zorro - 4 maja 2024, 19:39:35 - *.centertel.pl
No to jeszcze czekamy na wywody nieudaczników z olsztyna i grudziądza, że jak wygramy w następnym meczu to się utrzymamy hahahhahaha ja wam mówię, że będzie remis i the end

do olo - 4 maja 2024, 19:41:39 - *.dynamic.mm.pl
boli d..a co nie ? i dobrze ma boleć. STALÓWKA ponad WSZYSTKO !!! cel osiągnięty , teraz czas na baraże

Kibic - 4 maja 2024, 19:43:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Celem SSW są baraże i je osiagną. Zasługują na awans do 1 ligi patrząc na zaplecze kibicowskie i infrastrukturalne.

Tom81 - 4 maja 2024, 19:57:22 - *.147.5.238.mobile.internet.t-mobile.pl
Serdeczne gratulacje dla Stali Stalowa Wola ! Szczerze mówiąc spodziewałem się dzisiaj trudniejszego meczu z drużyną walczącą o utrzymanie, ale widać, że Olimpia Grudziądz jest w głębokim kryzysie i trudno będzie się jej obronić przed spadkiem.
Z kolei Stalówka utrzymanie ma już raczej pewne, a w ostatnich trzech meczach warto powalczyć o pierwszą ligę !!!

bzc - 4 maja 2024, 19:59:55 - *.56.161.77
Brawo Stalówka

Tj - 4 maja 2024, 20:34:22 - *.centertel.pl
Dziękujemy panie Asensky za rozwalenie piłki nożnej w Grudziądzu….karma szybko wróci i pana nie będzie z nami….

Xigi - 4 maja 2024, 20:34:37 - *.dynamic.mm.pl
Ja też spodziewałem się, że będzie trudniejsza przeprawa. Pierwsza połowa pod kontrolą z prowadzeniem. Po przerwie Olimpia trochę poszumiała ale gol na 2-0 dla Stali podciął im skrzydła. Można było nawet wcześniej zamknąć mecz ale nerwówki w końcówce nie było. Olivier z klasą wykończył na 3-1. Chłopak zasłużył na takiego gola bo wiosną pokazuje, że ma duży potencjał. Ogólnie duże brawa za ten mecz dla Stali.

Greg - 4 maja 2024, 20:43:26 - *.tvkstella.pl
W naszych sercach jest Zielono Czarny ZKS!

1962 GKS J - 4 maja 2024, 21:05:44 - *.dynamic.chello.pl
Stslówka Dzięki!!

Dj Mary - 4 maja 2024, 21:05:50 - *.146.126.168.mobile.internet.t-mobile.pl
Stalowa Wola wejdzie będzie nabijać się z Siedlecniuniow

TylkoZKS - 4 maja 2024, 21:28:08 - *.tvkstella.pl
Tylko Stalówka! W barażach wszystko jest możliwe, ale najpierw trzeba się do niech dostać.

jedrzej202 - 4 maja 2024, 22:26:56 - *.50.238.89.static.smgr.pl
Wielka szkoda Olimpii.
Ciężko będzie się uratować i spadek niestety staje się powoli faktem.
A w ostatnich latach wygrana z Wisłą Kraków w karnych w Pucharze Polski, tą co ostatnio wygrała PP.
Za Bojarowskiego Olimpia potrafiła stawiać trudne warunki w I lidze, szkoda, że nie wrócą już tamte czasy. Kujawsko-pomorskie znowu bez szczebla centralnego, trudno, Elana i Zawisza są w kolejce, ale w tym roku chyba to się nie uda, Skolwin wejdzie za Olimpię, a w razie jeżeli Grudziądza zabraknie w III lidze, to zastąpi nas Stolem Gniewino.

Zibi - 4 maja 2024, 22:54:50 - *.dynamic.mm.pl
Super Stalówka...Gol Ziarko na 2-0 tego co nam brakuje często pazerności na gole...

RST1938 - 4 maja 2024, 23:48:52 - *.65.157.163
Myślę że Stalówka potrzebowała takiego meczu gdzie do dobrej gry dołożyła jeszcze skuteczność. Zazwyczaj wszystko dobrze wyglądało w grze ale brakowało postawienia tej kropki nad i . Dziś to zadziałało i myślę że końcówka sezonu będzie ciekawa.

Stal1938 - 5 maja 2024, 10:30:24 - *.dynamic.mm.pl
olo,co się dzieje?Jesteśmy w szoku że mamy tylu fanów którzy Nam dobrze życzą!Dziękujemy ale My nadal skromnie-najważniejsze utrzymanie.A niektórzy awans,awans.Spokojnie,nadarzy sie okazja,postaramy się wykorzystać.Pozdro

aser - 5 maja 2024, 11:57:43 - *.dynamic.mm.pl
Przecież pewnym spadkowiczem jest Wisła Puławy. Wstepnie zaczną sezon 2 ligi nizej juniorami.

Artgbl - 8 maja 2024, 9:33:45 - *.free.aero2.net.pl
Stalowka i awans to jest to.na co czekaja kibice piekne miasto stadion i kibice hej staaaaaaal