1 maja 2024, 19:50:10 - kamil_
Drużyna Adriana Benedyczaka awansowała do Serie A

Parma, której zawodnikiem jest Adrian Benedyczak, zremisowała 1-1 (0-0) na wyjeździe z Bari w meczu 36. kolejki włoskiej Serie B i na dwie kolejki przed końcem zapewniła sobie awans do ekstraklasy.

1 maja 2024, 18:00 - Bari (Stadio San Nicola)
SSC Bari 1-1 Parma Calcio 1913
Valerio Di Cesare 68 - Ange-Yoan Bonny 50

żółte kartki: Woyo Coulibaly, Nahuel Estévez (Parma).

sędziował: Antonio Rapuano (Rimini).

Benedyczak z powodu kontuzji znalazł się poza kadrą gości na to spotkanie, natomiast Antonio Čolak (w przeszłości Lechia Gdańsk) pozostał na ławce rezerwowych.

Parma z dorobkiem 74 punktów jest liderem Serie B i ma siedem punktów przewagi nad miejscem barażowym.

beveren - 1 maja 2024, 20:25:27 - *.home.aster.pl
a jak tam stoi Sampdoria z szansą na awans

d2bo - 1 maja 2024, 20:34:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a wiadomo już jak długo będzie pauzował?

Suditrol - 1 maja 2024, 21:17:04 - *.play-internet.pl
@beveren: walczą o miejsce w barażach. Awansuje dodatkowo Como.

paprykarz - 2 maja 2024, 7:18:17 - *.net.e-cho.pl
Brawo. Adrian praktycznie podstawowy skład i bramka co 3 mecze. Kolejny chłopak co "na Pogoń za słaby" a świetnie sobie radzi. I tak dla jasności serie-B jest warte 2x tyle co eklapa.

PABLO - 2 maja 2024, 7:42:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
niedoceniany w pogoni swietny we wloszech.

Widz - 2 maja 2024, 7:57:22 - *.dynamic.inetia.pl
Do 90minut: dlaczego piszecie Kolejka 31 - 4-5 maja, jak już 3. maja są dwa mecze w EK?

Marek - 2 maja 2024, 8:29:45 - *.static.ip.netia.com.pl
Grazie Parma. Brawo Adrian Benedyczak. W końcu udało się awansować

HutnikWars - 2 maja 2024, 10:44:08 - *.dynamic.inetia.pl
Parma kiedyś top 4 przez wiele lat i taka paka jak Buffon, Dino Baggio, Adriano. Wygrali też 2 Puchary UEFA w latach 90

Master - 2 maja 2024, 11:41:53 - *.centertel.pl
@HutnikWarszawa
Zwłaszcza jak Misiek rzucił nożem w Dino Baggio.
Legia jest Mistrzem Polski

a - 2 maja 2024, 12:56:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wreszcie cos konkretniejszego tam awansowało.

a - 2 maja 2024, 12:59:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Master - a wiesz jaka jest różnica między Polską a Włochami?
Taka, że za miśka Wisłę w jej najlepszym czasie wywalono na rok z pucharów, a kiedy jakiś czas później kibol Romy rozwalił głowę sędziemu, to Roma dostała tylko dwa, czy trzy mecze w pucharach bez kibiców.

Dżon77 - 3 maja 2024, 0:34:14 - *.32.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Na szczęście nie został w Pogoni Szczecin.