20 kwietnia 2024, 11:51:22 - kamil_
Drużyna Kamila Wiktorskiego spadła z rumuńskiej drugiej ligi

CS Tunari, którego zawodnikiem jest Kamil Wiktorski, przegrał 1-2 (1-1) u siebie z Concordią Chiajna w rozegranym w ramach grupy spadkowej B meczu 23. kolejki rumuńskiej drugiej ligi i spadł do niższej klasy rozgrywkowej.

20 kwietnia 2024, 10:00 - Buftea (Centrul de Fotbal Buftea)
CS Tunari 1-2 Concordia Chiajna
Mirko Ivanovski 17 - Giovani Ghimfuș 9, Cătălin Hlistei 61

sędziował: Cristian Moldoveanu (Sfântu Gheorghe).

Wiktorski oraz Mirko Ivanovski (w przeszłości Arka Gdynia) rozegrali cały mecz w składzie gospodarzy. W zespole gości poza kadrą meczową na to spotkanie znaleźli się Gérson (w przeszłości Lechia Gdańsk i Górnik Łęczna) oraz Paul Pârvulescu (kiedyś Wisła Płock).

Drużyna 31-letniego obrońcy zajmuje przedostatnie, szóste miejsce w grupie spadkowej B z dorobkiem 17 punktów i na trzy kolejki przed końcem sezonu traci 12 punktów do miejsca barażowego.

Arti66bvb - 20 kwietnia 2024, 12:17:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
na szczęście dzięki jego bramkom za rok obronią się przed spadkiem do IV ligi..

Jontek - 20 kwietnia 2024, 12:37:06 - *.play-internet.pl
To teraz do ekstraklasiny!

Xsiądz - 20 kwietnia 2024, 12:57:07 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
To do rakowa bo brali Rodina to czemu nie tego typu zawodnika heee skautingowa kpina z całej ekstraklasiny

Luksa - 20 kwietnia 2024, 13:04:05 - *.centertel.pl
Xsiądz cała ta ekstraklasa to kpina!

Xsiądz - 20 kwietnia 2024, 13:09:29 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Tak to jest fakt niezaprzeczalny 🤠 inne kluby/kraje robią transfery a do naszej ligi przychodzi produkt używany wyeksploatowany... czyli dyrektorku albo prezesiku obserwuj Jedz i sam kogoś znajdź a nie że przychodzi agent z ofertą promocji to tak się klubów nie buduje japierdziu

HutnikWars - 20 kwietnia 2024, 13:37:41 - *.dynamic.inetia.pl
Cienki ten Arsenal, jeszcze nie tak dawno meldował się w finale LM i walczyli o mistrza Anglii a teraz taki zjazd

Oli - 20 kwietnia 2024, 16:26:14 - *.net.acsystemy.pl
Kiedyś byłem na meczu 3 ligi rumuńskiej, infrastruktura zatrzymała się w 1970 roku.

Najuz - 21 kwietnia 2024, 10:36:15 - *.play-internet.pl
Do Legii by się przydal.Feio podpisuj umowę szybko bo ktoś go zwędzi.