19 kwietnia 2024, 20:05:19 - FBakowski
Drużyna Mateusza Skoczylasa i Dariusza Stalmacha w finale Ligi Młodzieżowej

Włoski AC Milan, którego zawodnikami są Mateusz Skoczylas i Dariusz Stalmach, zremisował z portugalskim FC Porto 2-2 (1-1) w rozegranym w Szwajcarii półfinale Ligi Młodzieżowej. W rzutach karnych Milan wygrał 4-3 i awansował do finału rozgrywek.

19 kwietnia 2024, 18:00 - Nyon (Centre sportif de Colovray)
FC Porto 2-2 k. 3-4 AC Milan
Jorge Meireles 41 (k), Gabriel Brás 65 - Filippo Scotti 12, Alexander Simmelhack 90

karne: (0-0 Jorge Meireles - obroniony), 0-1 Alessandro Bonomi, 1-1 Gabriel Brás, (1-1 Jan-Carlo Simić - obroniony), (1-1 Gil Martins - nad poprzeczką), 1-2 Alexander Simmelhack, 2-2 Martim Fernandes, 2-3 Mattia Liberali, 3-3 Gonçalo Sousa, 3-4 Kevin Zeroli

żółte kartki: André Oliveira, Dinis Rodrigues - Clinton Nsiala, Francesco Camarda, Jan-Carlo Simić.

sędziował: Atilla Karaoğlan (Turcja).
widzów: 2708.

Stalmach grał do 66. minuty, kiedy to zmienił go Mattia Liberali, a Skoczylas znalazł się poza kadrą meczową.

W meczu finałowym AC Milan zmierzy się z greckim Olympiakós SFP. Finał zostanie rozegrany 22 kwietnia o godzinie 18:00 w Nyonie.

Liga Młodzieżowa 2023/2024

lopez - 19 kwietnia 2024, 20:18:05 - *.205.172.131
u nas zawodnik ekstraklasowy, tam gra z juniorami

fred - 19 kwietnia 2024, 23:30:12 - *.dynamic.chello.pl
uważacie że lepsze jest stwierdzenie znalazł sie poza kadrą meczową czy nie znalazł sie w kadrze meczowej?

kibol - 20 kwietnia 2024, 8:23:17 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
30 kwietnia wielkie starcie Polaków w La Liga Robert Lewandowski kontra Yarek Gąsiorowski, ciekawe kto wyjdzie z tego zwycięski, trzymajmy kciuki za obu Kadrowiczów!

IlHunteroP - 20 kwietnia 2024, 11:24:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl