18 kwietnia 2024, 14:41:42 - LukaszL
28. kolejka Fortuna I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 28. kolejki Fortuna I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 19-21 kwietnia.

19 kwietnia (piątek):

Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:00, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).
Polonia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec, godz. 18:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
Znicz Pruszków - Wisła Kraków, godz. 20:30, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).

20 kwietnia (sobota):

GKS Tychy - Resovia, godz. 15:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk, godz. 17:30, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
Odra Opole - Chrobry Głogów, godz. 20:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

21 kwietnia (niedziela):

Arka Gdynia - Wisła Płock, godz. 12:40, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Miedź Legnica - Motor Lublin, godz. 15:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Katowice, godz. 18:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).

źródło: własne / PZPN

Lunatyk - 18 kwietnia 2024, 14:50:05 - *.146.134.121.mobile.internet.t-mobile.pl

Hejter - 18 kwietnia 2024, 15:20:05 - *.107.198.10
Paweł Malec (VAR) nie zauważył przynajmniej 2 karnych dla Rakowa w meczu z Legią. Zamiast odpocząć sobie z miesiąc od szczebla centralnego, to jedzie w nagrodę na mecz tydzień po tym jak się skompromitował.

Odyn - 18 kwietnia 2024, 16:27:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tychy Resovia 2:0 👍😉 Resovia bliżej degradacji!

Cli180blac - 18 kwietnia 2024, 16:38:08 - *.centertel.pl
Sosnowiec ma rezerwy i juniorów lepsze niż 1 drużyna czy ten Marek zdaje sobie z tego sprawę powinni do końca ligi wyjąć 2 zespołem

Cla250red - 18 kwietnia 2024, 16:41:07 - *.centertel.pl
Może wygrać Teraz bruk.bet Nieciecza też i Pruszków

Zonk - 18 kwietnia 2024, 17:30:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Znicz z Wisła nie wygra za Chiny !..

Tomek.k. - 18 kwietnia 2024, 19:32:38 - *.237.91-rev.victor.pl
Skoro nikt tego nie napisał. To ja to napisze. Czepiacie się innych arbitrów a jego bardzo rzadko. Ważny mecz w 1 lidze sędziuje jeden z najsłabszych arbitrów. Mowa tu o Patryku Gryckiewiczu.
Popełnia błędy i w Ekstraklasie i w 1 Lidze

Tatary76 - 18 kwietnia 2024, 20:27:34 - *.dynamic.chello.pl
Największy nieudacznik ligi sędziuje Znicz- Wisła , ciekawe na kogo postawił i kogo przekręci , mam nadzieję ze Wisłę. PZPN dając mu mecze do sędziowania chyba chce mu zrobić krzywdę.

andy - 18 kwietnia 2024, 20:40:30 - *.nwrknj.fios.verizon.net
leczna-lechia 1-2

PM - 18 kwietnia 2024, 20:52:51 - *.dynamic.chello.pl
Górnik błagam nie przegrajcie. Raków jest pewniakiem do porażki, więc zostaniecie sami, a potem domowy kalendarz to jest deserek.

Tyski - 18 kwietnia 2024, 22:07:13 - *.6.252.241.ipv4.supernova.orange.pl
Cli180; jaki sosnowiec przestan ani rezerwy to samo tylko gieksa

Krab - 19 kwietnia 2024, 7:05:49 - *.215.207.184-internet.zabrze.debacom.pl
Miedź Legnica - uwaga na sędziowanie pod motorynkę , w ostatnim czasie rozjemcy bardzo lubią dawać czerwone kartki i rzuty karne.

Hjgh - 19 kwietnia 2024, 9:40:30 - *.centertel.pl
@Tomek.k.A który mecz nie jest ważny?Akurat ten nie należy do klasyków 1 ligi.Sredniak gra z drużyną walcząca o byt.

ostatni - 19 kwietnia 2024, 10:59:57 - *.193.181.42
ciekawe jakie cyrki odstawi tym razem Małyszek, bo to co zrobił w Niecieczy powinno być przedmiotem pracy dyplomowej.

Ja - 19 kwietnia 2024, 13:02:38 - *.centertel.pl
Mecze Wisły i Lechii w tej kolejce zapowiadają się najciekawiej.

znudzony - 19 kwietnia 2024, 14:04:13 - *.dynamic.mm.pl
@Krab - Ty to tak słabo trochę się w piłce nożnej orientujesz?? Prawda??? Szkoda że nie widziałeś jak np. Gryckiewicz albo Idzik sędziowali "pod Motorynkę". Piszesz a nie znasz tematu. Gryckiewicz to szczególna ciekawostka sędziowska

blomblom - 19 kwietnia 2024, 15:12:54 - *.legnica.um.gov.pl
Stal - Podbeskidzie 2:0
Polonia - Zagłębie 1:1
Znicz - Wisła Kraków 0:0
GKS Tychy - Resovia 2:2
Górnik - Lechia 1:3
Odra - Chrobry 3:1
Arka - Wisła Płock 0:1