3 kwietnia 2024, 20:28:03 - euzi
Gol Jakuba Piotrowskiego

Jakub Piotrowski strzelił bramkę dla Łudogorca Razgrad w wygranym u siebie 5-1 (1-1) meczu 27. kolejki bułgarskiej ekstraklasy przeciwko Lewskiemu Sofia. Dla reprezentanta Polski, który asystował również przy czwartej bramce dla swojej drużyny, to dziesiąte ligowe trafienie w sezonie.

3 kwietnia 2024, 18:30 - Razgrad (Huvepharma Arena)
Łudogorec Razgrad 5-1 Lewski Sofia
Rwan Cruz 3, Georgi Terzijew 47, Jakub Piotrowski 56, Kwadwo Duah 63, Caio Vidal 90 - Marin Petkow 16

żółte kartki: Rwan Cruz, Jakub Piotrowski - Wenderson Tsunami, Carlos Ohene, Patrik-Gabrijeł Gałczew, Marin Petkow, Dejwid Michalew.

sędziował: Georgi Kabakow.

Piotrowski rozegrał całe spotkanie. Na ławce rezerwowych gospodarzy pozostał były pomocnik Pogoni Szczecin Spas Delew. Łudogorec jest liderem z dorobkiem 63 punktów po 26 meczach.

Max - 3 kwietnia 2024, 21:04:36 - *.toya.net.pl
Ten to chory by był , jak by nie strzelił

Esiek - 3 kwietnia 2024, 22:12:47 - *.231.0.99.koba.pl
a po co on tak ciągle strzela

OLO_45 - 3 kwietnia 2024, 22:19:22 - *.134.161.185
Kozak. Już 10 bramek w lidze. Widzę gościa w lidze hiszpańskiej.

Faraj O. - 3 kwietnia 2024, 23:05:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest naprawdę w reprezentacyjnej formie ✊️

245fddd - 3 kwietnia 2024, 23:06:31 - *.play-internet.pl
Kto nie ma liczb , ten sllaby jest.Teraz zeby być w kadrze to bramkarz musi z karnego strzelictak ze musi mieć liczby.Liczby top.On ma łatwiej bo to bulgarska, nie polska.

Łubu_Dubu - 3 kwietnia 2024, 23:07:29 - *.centertel.pl
Dla zoobrazowania poziomu ligi bulgarskiej dodam tylko że najlepszym strzelcem na dzień dzisiejszy jest tam Aleksandar Kolev co parę klubów w naszej ex wypluło. Więc nie ma co się tak podniecać tymi wyczynami strzeleckimi Piotrowskiego. Choć ja osobiście życzę mu jak najlepiej bo chłopak ma serducho do gry.

Adamst - 3 kwietnia 2024, 23:08:27 - *.dynamic.chello.pl
...a ten znowu swoje.

Rafix - 4 kwietnia 2024, 3:29:41 - *.dynamic.mm.pl
Łubu coś tam, a ktoś się podnieca? To jest tylko artykuł informujący o strzeleniu przez Polaka gola. O co chodzi?

ZIENIU - 4 kwietnia 2024, 10:43:38 - *.252.60.191
Kuba niech zmienia ligę bułgarską na mocniejszą od lipca bo tam zdecydowanie mu za ciasno już. Przerósł ligę totalnie. Brawo !

... - 4 kwietnia 2024, 11:54:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Strzela i strzela... Po co tak ciągle strzelać?

gp - 4 kwietnia 2024, 13:10:13 - *.telpol.net.pl
Gdzieś od połowy 2022 r. pisałem po netach, zeby go sprawdzić, to nie. Bielik, Bielik - krzyczeli. Trzeba było naprzegrywać, żeby wreszcie go spróbować.

TS - 4 kwietnia 2024, 14:17:16 - *.dynamic.chello.pl