14 marca 2024, 10:26:33 - maciejko
Gol Adriana Krysiana w Pucharze Norwegii

Adrian Krysian strzelił gola dla czwartoligowego Flint w wygranym 7-0 (4-0) meczu I rundy wstępnej Pucharu Norwegii z piątoligowym Nøtterøy. 34-letni pomocnik rozpoczął mecz w wyjściowym składzie.

13 marca 2024, 20:00 - Duken (Nesskogen idrettspark)
Nøtterøy IF 0-7 Flint Fotball
Adrian Krysian 8 (k), Thomas Raundalen 11 (s), Daniel Hersløv 37, Mohamed Srour 41, Luis Brendsrød 61, Jacob Gussiås 70, Kristian Rinaldo Pedersen 84

żółte kartki: Thomas Raundalen, Vetle Tragethon Hejdenberg, Hauk Kramer Tunby - Kristian Rinaldo Pedersen, Jonathan Elias Svendsen.

poli - 14 marca 2024, 11:26:25 - *.icpnet.pl
Przed meczem ustawka w lesie 10 na 10, Nøtterøy jak uzgodniono wystawia młodzież a Flint nie dotrzymuje warunków i atakuje starszyzną ze sprzętem. Kilku powiniętych, PDW do AŚ w Duken.

Re - 14 marca 2024, 14:46:48 - *.204.12.110.mobile.internet.t-mobile.pl
Wielka sprawa! A ja dalej w czterech literach jestem i komentuje tylko.

Re - 14 marca 2024, 14:50:00 - *.play-internet.pl
Wielka sprawa! A ja jeszcze nic nie zwiedziłem w życiu oprócz 90minut.pl

Co? - 14 marca 2024, 18:04:40 - *.27.63.82.ipv4.supernova.orange.pl
To jakiś krewny tego polskiego aktora teatralnego, satyryka Jerzego Kryszaka?

żebrzęczek - 15 marca 2024, 9:20:39 - *.centertel.pl
w zeszłym sezonie 32 gole w 20 meczach a probierz dalej stawia na lewandowskiego