19 lutego 2024, 16:56:17 - bartekwr9
Gol Jakuba Piotrowskiego

Jakub Piotrowski strzelił gola dla Łudogorca Razgrad w wygranym 3-1 (3-1) meczu 21. kolejki bułgarskiej ekstraklasy z Czernym Morem Warna. 26-letni pomocnik grał do 75. minuty, gdy zmienił go Todor Nedelew. Piotrowski ma na koncie siedem ligowych trafień w tym sezonie.

19 lutego 2024, 15:00 - Razgrad (Huvepharma Arena)
Łudogorec Razgrad 3-1 Czerno More Warna
Rwan Cruz 12, 36, Jakub Piotrowski 42 - Dani Martín 8

żółte kartki: Jakub Piotrowski, Pedro Naressi - Rosen Stefanow.

sędziował: Wolen Czinkow (Sofia).

W zespole gospodarzy Spas Delew (w przeszłości Pogoń Szczecin) wszedł na boisko w 86. minucie, gdy zszedł z niego Bernard Tekpetey. W drużynie gości cały mecz zagrał Wasił Panajotow (kiedyś Zawisza Bydgoszcz i Stal Mielec).

Po rozegraniu 20 spotkań Łudogorec ma na koncie 45 punktów i jest liderem.

Łubu_Dubu - 19 lutego 2024, 21:32:38 - *.163.220.210.ipv4.supernova.orange.pl
Ludogorec idzie po trzynaste mistrzostwo Bułgarii z rzędu. Klub z niespełna 40 tys miasteczka leje wszystkie potęgi z Sofi i jakoś nikomu nie przeszkadza że w klubie graja w większości obcokrajowcy. ⚽️

FK - 20 lutego 2024, 10:43:24 - *.252.60.217
A skąd wiesz że nie nikomu nie przeszkadza? Czytałeś ich lokalne forum?