11 lutego 2024, 23:02:05 - FBakowski
Gol Roberta Lewandowskiego. Debiut Kamila Jóźwiaka w Granadzie

Robert Lewandowski zdobył bramkę dla Barcelony w zremisowanym 3-3 (1-1) domowym meczu 24. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy z Granadą. Dla 35-letniego reprezentanta Polski to dziesiąte ligowe trafienie w tym sezonie. W zespole Granady zadebiutował Kamil Jóźwiak, który w 84. minucie zmienił Facundo Pellistriego.

11 lutego 2024, 21:00 - Barcelona (Estadi Olímpic Lluís Companys)
FC Barcelona 3-3 Granada CF
Lamine Yamal Nasraoui 14, 81, Robert Lewandowski 63 - Ricard Sánchez 43, Facundo Pellistri 61, Marc-André ter Stegen 66 (s)

żółte kartki: Fermín López - Sergio Ruiz, Ignasi Miquel.

sędziował: Miguel Angel Ortiz Arias (Madryt).
widzów: 41 901.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie. Z powodu kary za czerwoną kartkę poza kadrą meczową Granady znalazł się Kamil Piątkowski.

Barcelona zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 51 punktów, a Granada zajmuje 19. miejsce z 13 punktami.

lusulusu - 11 lutego 2024, 23:04:20 - *.242.225.101
Ktoś kojarzy kiedy ostatni raz dwóch Polaków zagrało przeciwko sobie w La Liga?

l14 mp - 11 lutego 2024, 23:04:35 - *.centertel.pl
Jedyny plus tego meczu to bramka Lewego, dobrze że zaczął regularnie strzelać w lidze Xavi zniszczył Barce. Doprowadził ich do stanu gdzie tracą punkty z przyszłym spadkowiczem. Stracony sezon Barcy bez obrony nawet w LaLiga nic nie zrobią, tylko Lewy, Yamal i Gundogan tam dają jakość.

Jojo - 11 lutego 2024, 23:05:30 - *.centertel.pl
Na pustaka i męczarnie z ogórkami cała farcelona a przed meczem się zastanawiali czy będzie 5-0 albo 7-0 ha ha

do lusulus - 11 lutego 2024, 23:07:44 - *.as13285.net
Ja pamiętam. To było dziś, parę minut przed 23. Nie ma za co.

slazak - 11 lutego 2024, 23:09:31 - *.dynamic.inetia.pl
Lewy się obronił tym golem (i prawie drugim wybitym z linii bramkowej w ostatniej chwili). Kane bez celnego strzału w Bayernie w ostatnim meczu. Kuriozum. Bierze przykład ze swojego zasłużonego poprzednika i na boisku po prostu znika.

mmm - 11 lutego 2024, 23:29:49 - *.cust.tele2.se
Kosecki vs Urban i Ziober lata 90.

Jac - 11 lutego 2024, 23:33:23 - *.21.234.220.ipv4.supernova.orange.pl
Dzisiaj Lewy wszedł do 50 najlepszych strzelcow wszechczasow BARCELONY!!!!!
48 bramek w 78 meczach

coach - 11 lutego 2024, 23:41:57 - *.146.112.27.mobile.internet.t-mobile.pl
No zmienił jednego z największych talentów urugwajskiej piłki, nieźle.

ryba - 11 lutego 2024, 23:48:21 - *.dynamic.inetia.pl
Lewy przełamał się po raz 23 w tym sezonie

slazak - 12 lutego 2024, 0:36:43 - *.dynamic.inetia.pl
Ktoś kojarzy kiedy ostatni raz dwóch Polaków zagrało przeciwko sobie w La Liga? 2015 rok, Grzegorz Krychowiak i Przemysław Tytoń.

l 14 mp - 12 lutego 2024, 0:50:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Znowu na pustaka?

11 - 12 lutego 2024, 1:37:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obecnie "obrona" Barcelony jest dziurawa bardziej niż przetak, dlatego na pewno największym problemem nie jest słabsza forma Lewego, który zresztą licząc wszystkie rozgrywki ma tylko kilka goli mniej od wychwalanego Bellinghama.

Jontek - 12 lutego 2024, 6:39:04 - *.play-internet.pl
Lewy powinien wrócić do ekstraklasiny,pomachal by rękoma strzelił czasem bramkę jak ten niemiec z Górnika Z i był by bohaterem!

dam - 12 lutego 2024, 8:11:19 - *.dynamic.mm.pl
To nie wina Lewego że obrona Barcelon wygląda jak obrona Radomiaka

Berghuis - 12 lutego 2024, 8:54:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Barcelona w tym sezonie słabiutka. Takie męczarnie ze słabą Granadą u siebie. Może Jóźwiak będzie dostawał więcej szans bo te 10 min wygląda przeciętnie, nawet jak na debiut.

11 - 12 lutego 2024, 8:57:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@jontek - od machania rękami (za darmo) to tacy "mądrzy" jak ty są.

2024 - 12 lutego 2024, 9:21:15 - *.centertel.pl
Roberto w pierwszym sezonie odrazu został mistrzem i królem . Prezes Barcelony niech się nie bajeruje , że ma lepszych. Jakby w tym roku zagrali chociaż w meczu o final Ligi Mistrzów to byłoby cos . Ale jak z tak opłacanymi zawodnikami przegra z Napoli to już może szukać wzmocnień Polaków do Barcelony . Pan Xavi nie ma już nic do stracenia , a i tak w Borussi może trenować czy każdym klubie Hiszpańskim

Fery - 12 lutego 2024, 9:55:22 - *.146.120.110.mobile.internet.t-mobile.pl