11 lutego 2024, 20:54:17 - maciejko
Gol Tomasza Kędziory

Tomasz Kędziora strzelił gola dla PAOK-u w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu 22. kolejki greckiej ekstraklasy z AEK-iem. Dla Polaka było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

11 lutego 2024, 19:00 - Saloniki (Stádio Toúbas)
PAOK 1-1 AEK (Ateny)
Tomasz Kędziora 89 - Niclas Eliasson 47

żółte kartki: Mbwana Samatta, Brandon Thomas - Lázaros Róta, Domagoj Vida, Alexander Callens.

sędziował: Əliyar Ağayev (Azerbejdżan).

Mecz bez udziału publiczności.

Kędziora rozegrał cały mecz. Poza kadrą meczową gości znalazł się Damian Szymański.

PAOK jest liderem z 51 punktami, a AEK zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 49 punktów.

Zmysł - 11 lutego 2024, 21:42:58 - *.play-internet.pl
Bardzo ważny gol. brawo Piotrek!

Dede85 - 11 lutego 2024, 22:05:38 - *.204.108.162.mobile.internet.t-mobile.pl
Piotrek? ;) Tomek

pawian - 11 lutego 2024, 22:12:17 - *.play-internet.pl
Już lepiej było zostać w lepszej lidze ukraińskiej. Przeszedł do Grecji i zaliczył zjazd, a dzisiejsza bramka to trochę za mało.

Pigmey - 11 lutego 2024, 22:33:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@pawian liga upaińska ze względu na spory odpływ dobrych obcokrajowców i osłabienie kondycji finansowej klubów przez wojnę będzie szła ostro w dół. Ponadto w rankingu UEFA liga grecka jest przed upaińską.

hmm - 11 lutego 2024, 22:36:10 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
To jest zwykly rzemieslnik, skosi rywala i poda celnie do najblizszego kolegi. Probierz nie powoluj go do repry juz wiecej!

prawda - 11 lutego 2024, 23:01:53 - *.63.188.38
@Pigmey - jaki ty jesteś pusty, zamilcz lepiej.

Jansen - 11 lutego 2024, 23:25:48 - *.47.117.226.ipv4.supernova.orange.pl
Kędziora od dobrych dwóch lat przestał rozwijać się jako piłkarz. Błędem było jego przyjście do Grecji,powinien obrać kierunek Niemiecki,włoski.

Berghuis - 12 lutego 2024, 8:56:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl