10 lutego 2024, 9:23:33 - Mandzi
Filip Kurto obronił rzut karny

Filip Kurto obronił rzut karny w wygranym przez jego Macarthur FC 1-0 (1-0) meczu 16. kolejki australijskiej ekstraklasy z Melbourne Victory.

10 lutego 2024, 7:30 - Melbourne (AAMI Park)
Melbourne Victory 0-1 Macarthur FC
Jake Hollman 21

żółte kartki: Tomislav Uskok, Raphael, Filip Kurto (Macarthur FC).

sędziował: Timothy Danaskos.

W 84. minucie Bruno Fornaroli (Melbourne Victory) nie wykorzystał rzutu karnego (Filip Kurto obronił).

Kurto rozegrał całe spotkanie.

Macarthur zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów.

ferencs - 10 lutego 2024, 10:30:31 - *.89.239.234 (*.16.22.79)
Z perspektywy piłkarza, który otarł się o ligę holenderską, gra w lidze australijskiej jest zmarnowaniem kariery.

DRENZ - 10 lutego 2024, 11:25:46 - *.174.212.41.novaia.pl
Bzdura. Gra, gdzie chce - w pięknym goograficznie kraju. Jest tam top 3 bramkarzem co sezon (poza jednym,gdy po kontuzji nie wrócił między słupki) a w tym obronił najwięcej strzałów. W Polsce mógłby bronić w top 5 zespołów, ale po zamieniać ciepłą Australię na zimną Polskę.
A w tym meczu wyciągał niezłe piłki. Przy karnym piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej, ale też nie mają technologii goal on line.

jedrzej202 - 10 lutego 2024, 14:56:25 - *.50.238.89.static.smgr.pl
Ciekawostka:
Liga australijska jest jak amerykańska MLS, nie ma spadków i awansów.

bibu - 10 lutego 2024, 15:06:09 - *.146.250.223.mobile.internet.t-mobile.pl
Drenz sorry ale ty Bzdura.
nie w pieknym kraju tylko.
w ogromnej patelni gdzie przez pól roku siedzisz tylko pod klimą i się nie ruszasz. okno zamknięte bo wokół pożary i tylko śmierdzi spalenizną. przez dym nie jesteś w stanie podziwiać 'pięknej geografii kraju' :P

Miku - 11 lutego 2024, 11:49:58 - *.static.chello.pl
Bzdura. Gra, gdzie chce - w pięknym goograficznie kraju. Jest tam top 3 bramkarzem co sezon (poza jednym,gdy po kontuzji nie wrócił między słupki) a w tym obronił najwięcej strzałów. W Holandii, Niemczech czy Anglii mógłby bronić w top 5 zespołów, ale po zamieniać ciepłą Australię na zimną Angle.