9 lutego 2024, 22:36:28 - euzi
Czerwona kartka Patryka Pedy

Patryk Peda został ukarany czerwoną kartką, a jego SPAL wygrał u siebie 1-0 (0-0) z Recanatese w meczu 25. kolejki grupy B włoskiej Serie C (trzeci poziom rozgrywkowy).

9 lutego 2024, 20:45 - Ferrara (Stadio Paolo Mazza)
SPAL 2013 1-0 US Recanatese
Mirco Antenucci 78

żółte kartki: Nicola Dalmonte, Marco Carraro, Patryk Peda, Marcel Büchel - Nicholas Allievi, Biagio Morrone, Andrea Pelamatti.
czerwona kartka: Patryk Peda (72. minuta, SPAL, za brutalny faul).

sędziował: Alfredo Iannello (Mesyna).
widzów: 5430.

Peda grał od początku meczu. Klub Polaka jest na 17. miejscu w tabeli z dorobkiem 24 punktów.

Śliwka - 9 lutego 2024, 23:21:35 - *.laguna.net.pl
I on ma stanowić o sile reprezentacji?

boniface - 9 lutego 2024, 23:50:39 - *.cnet24.pl
Młody jest jeszcze się wyrobi Glik gdy przechodził do ligi włoskiej na początku potykał się o własne nogi ,a póżniej nikt nie wyobrażał sobie kadry bez niego.

gp - 10 lutego 2024, 0:44:39 - *.dynamic.chello.pl
Task, ale on grał pierwszy sezon w pierwszej lidze, a nie trzeciej.

Kudła - 10 lutego 2024, 7:38:54 - *.179.13.49
Probierz znowu układa się z managerami. Niemożliwe by nie było lepszych graczy niż średni grajek że słabego trzecioligowca

Dziku - 10 lutego 2024, 9:21:52 - *.147.96.96.mobile.internet.t-mobile.pl
Nic dziwnego, że sędzia pokazał
czerwo. To był faul z całej pedy...

venom - 10 lutego 2024, 10:43:36 - *.43.251.187.ipv4.supernova.orange.pl
ciekawe, że SPAL z Pedą nie potrafił nic strzelić, a bez Pedy strzelił i grając w 10 dowiózł zwycięstwo.

Reddd - 10 lutego 2024, 11:29:15 - *.play-internet.pl
Jak można grac tak nisko , i reprezentować Kraj.Polska reprezentacja sie nie szanuje.

Bn - 10 lutego 2024, 23:51:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Peda jest lepszy od Bednarka i Kiwiora.Kluby , w których obecnie są wyżej wymienieni nie mają w tym przypadku żadnego znaczenia .