4 lutego 2024, 15:28:14 - maciejko
Gol Dennisa Jastrzembskiego

Dennis Jastrzembski strzelił gola dla Fortuny Düsseldorf w przegranym 3-4 (0-3) meczu 20. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z Paderborn. Dla Polaka to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

4 lutego 2024, 13:30 - Paderborn (Home Deluxe Arena)
SC Paderborn 07 4-3 Fortuna Düsseldorf 1895
David Kinsombi 19, Mattes Hansen 34, Filip Bilbija 37, Koen Kostons 82 - Yannik Engelhardt 49, Marlon Mustapha 55, Dennis Jastrzembski 90

żółte kartki: Ilyas Ansah - Dennis Jastrzembski.

sędziował: Tobias Welz (Hesja).
widzów: 12 852.

Jastrzembski wszedł na boisko w przerwie, zmieniając Nicolasa Gavory'ego. W drużynie gości mecz na ławce rezerwowych spędził Karol Niemczycki.

Fortuna jest na piątym miejscu w tabeli z dorobkiem 31 punktów.

zbychu - 4 lutego 2024, 15:34:33 - *.147.68.70.mobile.internet.t-mobile.pl