3 lutego 2024, 18:15:34 - gabrielba
Czerwona kartka Kamila Piątkowskiego

Kamil Piątkowski został ukarany czerwoną kartką w zremisowanym przez jego Granadę 1-1 (1-0) meczu 23. kolejki hiszpańskiej Primera División przeciwko Las Palmas.

3 lutego 2024, 16:15 - Granada (Nuevo Estadio de Los Cármenes)
Granada CF 1-1 UD Las Palmas
Bruno Méndez 43 - Pejiño 68

żółte kartki: Augusto Batalla, Matías Arezo, Gonzalo Villar, Carlos Neva - Marvin Park, Sandro Ramírez, Enzo Loiodice.
czerwona kartka: Kamil Piątkowski (21. minuta, Granada, za faul taktyczny).

sędziował: Mateo Busquets Ferrer (Baleary).
widzów: 17 941.

Piątkowski rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie. Czekający na debiut w Granadzie Kamil Jóźwiak pozostał poza kadrą.

W 71. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Aarón Escandell.

Granada jest na przedostatnim, 19. miejscu w tabeli z dorobkiem 12 punktów.

2009 rok - 3 lutego 2024, 18:38:25 - *.dynamic.inetia.pl
Skrzywdzili go ten faul był tylko na żółtą kartkę.

menago76 - 3 lutego 2024, 19:31:28 - *.dip0.t-ipconnect.de
Niedługo go wywiozą na taczkach z tej Granady,będzie miał więcej czasu na kolejne tatuaże...

Raffaello - 3 lutego 2024, 20:39:05 - *.play-internet.pl
Po wyjeździe z Polski totalny zjazd. Zero osiągnięć.

leverkusen - 3 lutego 2024, 22:09:27 - *.cnet24.pl
@2009 co ty bredzisz koleś .Gosć wychodził na czystą pozycje ,a Piatkowski wycioł go w biegu .Jak najbardziej zasłużona czerwona kartka

ja - 3 lutego 2024, 23:21:13 - *.play-internet.pl
Polak źle przyjmuje piłkę która mu odskakuje. Przeciwnik ją przejmuję wychodzi sam na sam i Piątkowski go "wycina" i ktoś tu jeszcze pisze że go skrzywdzili.

Berghuis - 4 lutego 2024, 6:49:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niepotrzebne osłabienie drużyny. Granada potrzebuje punktów, a ten mecz był do wygrania

obserwator - 4 lutego 2024, 9:40:40 - *.itvmedia.pl
Myslałem że gość będzie solidnym grajkiem w jakimś średniaku poważnej ligi ale to tylko płonne nadzieje.

Sema4 - 4 lutego 2024, 12:44:09 - *.77.0.pool.telefonica.de