25 stycznia 2024, 0:06:18 - euzi
Gol Roberta Lewandowskiego w Pucharze Hiszpanii

Robert Lewandowski strzelił gola dla Barcelony w przegranym po dogrywce 2-4 (2-1, 2-2, 2-3) ćwierćfinale Pucharu Hiszpanii z Athletikiem. Dla kapitana reprezentacji Polski to drugi gol w tej edycji rozgrywek.

24 stycznia 2024, 21:30 - Bilbao (San Mamés)
Athletic Club de Bilbao 4-2 pd. FC Barcelona
Gorka Guruzeta 1, Oihan Sancet 49, Iñaki Williams 105, Nico Williams 120 - Robert Lewandowski 26, Lamine Yamal Nasraoui 32

żółte kartki: Oihan Sancet, Beñat Prados, Ander Herrera, Nico Williams - Andreas Christensen, Ferran Torres, Héctor Fort, Lamine Yamal Nasraoui, Frenkie de Jong, Sergi Roberto.

sędziował: José María Sánchez Martínez (Murcja).
widzów: 50 953.

Lewandowski grał do 78. minuty, gdy zmienił go João Félix.

I 14 mp - 25 stycznia 2024, 0:10:42 - *.centertel.pl
Brawo Lewy za gola a mógł mieć co najmniej dwie asysty gdyby Yamal był skuteczniejszy. Niech odzyska dobrą formę strzelecką. Marnuje się w tej Barcie, Xavi niszczy ten klub.

Baran - 25 stycznia 2024, 0:17:13 - *.175.151.151.piasta.pl
W ostatniej minucie dogrywki gościom należał się rzut karny ale cóż hiszpańscy sędziowie tak sędziują że aż padają

Aho - 25 stycznia 2024, 0:26:10 - *.90.180.23.static.3s.pl
Szczerze mowiac patrze na gre Barcelony, i nie da sie na to patrzyc. Graja strasznie nudna pilke, w ogole nie progresywna. W ostatnich 12 meczach stracili 27 bramek - wezmy pod uwage, ze w tych meczach grali 2 razy z jakimis farmerami z nizszych lig, anderlechtem i jeden towarzyski.
Graja jakimis dzieciakami i dziadkami ktorzy non-stop lapia kontuzje lub pokrakami typu Romeu, Sergi Roberto i przy okazji wydaja 40 baniek na Roque xd :D
W ogole jakas dziwna taktyka jest grana przez Barce stracimy dwie strzelimy dwie i moze jedna na farcie w ostatniej minucie.
Slaba ta Barca, az oczy bola jak sie na to patrzy.

11 - 25 stycznia 2024, 2:10:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Yoby spadają na Lewego, który ma słaby rok (również przez problemy zdrowotne), a prawdziwy problem Barcy to obrona, która jest atrapą dziurawą jak sito i ogólna gra zespołu - toporna, zupełnie nie barcelońska.
Co samo w sobie jest absurdem - bo przecież drużynę prowadzi wychowanek i legenda klubu, kojarzona z czasami najpiękniejszej gry FCB.
Ale jeszcze raz okazuje się, że bycie trenerem, to nie to samo, co granie.

Tony - 25 stycznia 2024, 2:37:42 - *.dhcp.bhn.net
Barca gra piach a czepiaja sie Lewgo, choc on tracil pilki, to jedna Xavi slaby trener

futbolista - 25 stycznia 2024, 4:35:15 - *.bois.qwest.net
ten nijaki juz Robert, winien zostac w Niemczech, bo latynosi maja inna mentalnosc gry do ktorej Robertowi nie jest sie latwo wprowadzic. juz po jego przejsciu, o tym pisalem i teraz pisze, ze on juz niczym wiecej nie bedzie. i sie nim nie podniecac,tak samo jak i nijaka.

lol - 25 stycznia 2024, 6:15:49 - *.134.164.168
To Lewandowski gra w Barcelonie ? Pisali wcześniej że gra w druzynie Tuska

Dunk - 25 stycznia 2024, 7:04:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo za gola Lewy 👏 Athletic Bilbao ma patent na Puchar Króla Hiszpanii. Przeczułem że ograją Barcelonę i się nie pomyliłem 😌🙂

Jojo - 25 stycznia 2024, 7:16:22 - *.centertel.pl
Na pustaka

@lol - 25 stycznia 2024, 7:30:46 - *.129.145.61
Lepiej w drużynie Tuska niż przestępców ulaskawionych przez długopisa.

Waldemar - 25 stycznia 2024, 8:18:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Barca nie różni się poziomem na ten moment od 10 innych zespołów z tej ligi. Najgorsze ze jest nijaka, Bayern przy tej całej aktualnej Barcie to jak Jagiellonia a ŁKS. I Barcelony i ŁKS nie da się oglądać.

Damins - 25 stycznia 2024, 10:09:57 - *.centertel.pl
Jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy w historii, sztywniak, drewniak, tylko liczby go bronią

l 14 mp - 25 stycznia 2024, 11:18:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Barcelona była wielka i jedna z najlepszych na świecie ale jak przyszedł drewniany Robercik to widać jak grają i to nie wina Xaviego.Robercik tylko szkodzi jednemu z najlepszych klubów świata.

@@lol - 25 stycznia 2024, 11:23:10 - *.dynamic.chello.pl
A czym oni się różnią od siebie?

L 14 mp - 25 stycznia 2024, 12:40:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Robercik jest tylko szkodnikiem Barcelony i dlatego słabo gra.To nie kadra,gdzie Robuś stoi w polu karnym i czeka aby mu podać i trafić na pustaka albo z karnego.To jest Barcelona gdzie się gra zespołowo.

futbolista - 25 stycznia 2024, 18:11:56 - *.bois.qwest.net
problemem jest mentalnosc latynoska, gdzie Robertowi jak juz wiele razy pisalem, bedzie nie wygodnie. winien bratac sie z Niemcami, a nie rozmieniac na drobne swego ego. z niego juz NIC nie bedzie i basta.

kibic - 26 stycznia 2024, 1:59:14 - *.dynamic-4-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
Ten kuriozalny gol to żadna jego zasługa, piłka odbiła mu się przypadkowo od nogi. Xavi już drugi raz z rzędu zmienia grającego typowego Stojanowa gwiazdora. Już niedługo grzanie ławy od początku meczu.