23 stycznia 2024, 18:05:07 - LukaszL
PA: Ali Gholizadeh zagrał w reprezentacji Iranu

Ali Gholizadeh z Lecha Poznań wystąpił w reprezentacji Iranu w wygranym 2-1 (1-0) meczu 3. kolejki grupy C rozgrywanego w Katarze Pucharu Azji przeciwko Zjednoczonym Emiratom Arabskim. 27-letni pomocnik grał do 67. minuty, gdy zmienił go Alireza Jahanbakhsh.

23 stycznia 2024, 16:00 - Ar-Rajjan (Education City Stadium)
Iran 2-1 Zjednoczone Emiraty Arabskie
Mehdi Taremi 26, 65 - Yahya Al-Ghassani 90

żółte kartki: Sadegh Moharrami, Hossein Kanaani - Tahnoon Al-Zaabi, Khaled Ebraheim.

sędziował: Ilgiz Tantashev (Uzbekistan).

W 64. minucie Yahya Al-Ghassani (ZEA) nie wykorzystał rzutu karnego (Alireza Beiranvand obronił).

W drugim dzisiejszym meczu grupy C reprezentacja Palestyny wygrała 3-0 (1-0) z Hongkongiem.

Iran w 1/8 finału zagra 31 stycznia o godz. 17:00 w Ad-Dausze z Syrią.

Tabela:

1. Iran                          3  9  7- 2
2. Zjednoczone Emiraty Arabskie  3  4  5- 4
3. Palestyna                     3  4  5- 5
4. Hongkong                      3  0  1- 7

l 14 mp - 23 stycznia 2024, 18:15:03 - *.centertel.pl
No i ładnie 3 mecze 9 punktów. Może będzie pierwszym piłkarzem z eklasy który wygra Puchar Azji.

Smuda - 23 stycznia 2024, 18:16:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ali strzelil ale byl spalony.

L 14 mp - 23 stycznia 2024, 18:28:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kolejny szrot ze wschodu w lechu.

l 14 mp - 23 stycznia 2024, 18:33:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A w tym sezonie leci łks,Cracovia i bezzębni z zabrza.Tylko fuzja z hasiokami z bukowej może ich uratować.

l 14 mp - 23 stycznia 2024, 18:38:25 - *.238.160.221.vultrusercontent.com
16 Cracovia
17 ŁKS
18 Bankrut Zabrze- za chwile odbiora licencje 5 miesiac bez wyplat. Czekamy.
Długi Górnika od 2011 roku: 143 mln. Strata spółki „Stadion w Zabrzu”: 100 mln. Koszt stadionu: 326 mln. Koszt czwartej trybuny: 46 mln. Dług miasta: 780 milionów. Liga okręgowa blisko.

Esiek - 23 stycznia 2024, 18:51:45 - *.84.125.22
Taremi jest lepszy od Robercika

l 14 mp - 23 stycznia 2024, 18:56:44 - *.181.62.71
@esiek aka l16 mp zamknij się legijnny trolu z Gliwic jesteś pośmiewiskiem tego forum wywalającym spam pod cudzym nickiem po kilkanaście komentarzy na temat, wszyscy są od ciebie lepsi a Górnik lepszy od Piasta i legii.

Dunk - 23 stycznia 2024, 20:00:00 - *.play-internet.pl
Strzelił tyle że był na minimalnym spalonym.

Qulty - 23 stycznia 2024, 20:10:51 - *.um26.pools.vodafone-ip.de
Szkoda Palestyny. Bramka więcej i był by awans do następnej rundy. A HK to nie są potentaci azjatyckiej piłki

Dunk - 24 stycznia 2024, 6:53:56 - *.play-internet.pl
@Qulty Palestyna i tak zagra dalej w turnieju. Jest wyżej od Chin po 3 kolejce, a i Oman też ich raczej nie wyprzedzi. Indonezja przegra zapewne z Japonią. Tylko Syria w tabeli jest wyżej bo na pierwszym miejscu w klasyfikacji drużyn z 3 miejsca.