20 stycznia 2024, 22:38:53 - LukaszL
Bramka Thiago Cionka

Thiago Cionek strzelił gola dla Avellino w wygranym 3-1 (2-1) meczu 22. kolejki grupy C włoskiej Serie C z Foggią. Była to jego pierwsza ligowa bramka w tym sezonie.

20 stycznia 2024, 20:45 - Foggia (Stadio Pino Zaccheria)
Foggia Calcio 1-3 US Avellino
Vincenzo Millico 4 - Thiago Cionek 14, Gabriele Gori 28, Manuel Ricciardi 64

żółte kartki: Andrea Marino, Simone Tascone - Antonio De Cristofaro, Thiago Cionek.
czerwona kartka: Carlos Embalo (85. minuta, Foggia, za brutalny faul).

sędziował: Marco Emmanuele (Piza).

Thiago Cionek rozegrał całe spotkanie, a cały mecz na ławce Avellino spędził Manuel Llano (dawniej Miedź II Legnica).

Avellino w ligowej tabeli zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 41 punktów.

Ten - 20 stycznia 2024, 22:42:09 - *.fiberlink.pl
Blisko 20 lat gość gra w piłkę, co sezon gra, szacun.

Playgera - 20 stycznia 2024, 23:09:59 - *.awhost.pl