7 stycznia 2024, 16:01:20 - bartekwr9
Dwie bramki Karola Angielskiego

Karol Angielski strzelił dwa gole dla Atrómitosu w wygranym 2-1 (1-0) na wyjeździe meczu 17. kolejki greckiej ekstraklasy przeciwko Vólos NPS. Polski napastnik ma na koncie pięć ligowych trafień w tym sezonie.

7 stycznia 2024, 14:00 - Wolos (Panthessalikó Stádio)
Vólos NPS 1-2 APS Atrómitos Athinón
Panagiótis Moraḯtis 90 - Karol Angielski 25, 59 (k)

żółte kartki: Nemanja Glavčić, Státhis Táchatos, Facundo Bertoglio - Laurens De Bock, Diego Valencia, August Erlingmark.

sędziował: Stéfanos Koubarákis.

Mecz bez udziału publiczności.

Angielski grał do 65. minuty, gdy zmienił go Níkos Vérgos. W drużynie gospodarzy w 11. minucie z powodu kontuzji boisko opuścił Giórgos Mýgas (w przeszłości Zagłębie Sosnowiec), a zastąpił go Antonio Luna. Poza kadrą meczową Vólos znalazł się Jean Barrientos (kiedyś Wisła Kraków).

Atrómitos ma na koncie 22 punkty i zajmuje siódme miejsce w tabeli.

Pokrętło - 7 stycznia 2024, 19:18:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Karol Angielski,Fabian Hiszpański co jeszcze?

Juliusz Sł - 7 stycznia 2024, 19:27:09 - *.146.251.61.mobile.internet.t-mobile.pl