8 grudnia 2023, 16:56:25 - bartekwr9
Drużyna Marcela Zapytowskiego przegrała w Superpucharze Malty

Birkirkara FC, którego zawodnikiem jest Marcel Zapytowski, przegrał 0-4 (0-2) w meczu o Superpuchar Malty z Ħamrun Spartans FC. 22-letni bramkarz zagrał cały mecz.

8 grudnia 2023, 15:00 - Ta' Qali (National Stadium)
Ħamrun Spartans FC 4-0 Birkirkara FC
Jonny 12, 31, 62, Eder 90

żółte kartki: Joseph Mbong, Luke Montebello, Roko Prša, Julijan Nenow - Enrico Pepe, Yannick Yankam.

sędziował: Slobodan Petrovic.

W Birkirkarze od 62. minuty grał Andrei Ciolacu (w przeszłości Śląsk Wrocław), gdy z boiska zszedł Simon Zibo. Cały mecz w Ħamrun zagrał natomiast Uroš Đuranović (kiedyś Korona Kielce).

Rzeszowiak - 8 grudnia 2023, 16:57:57 - *.play-internet.pl
Marcel pozdrowienia z Rzeszova.

MmeTrutnik - 8 grudnia 2023, 17:01:40 - *.134.160.169
To on Marcel czy Marceli jak towarzysz Nowotko?

rympał - 8 grudnia 2023, 17:06:46 - *.244.154.125
Skończył mu sie wiek młodzieżowca i już był w Polsce niepotrzebny

Fan - 8 grudnia 2023, 17:11:44 - *.centertel.pl
O co wam chodzi, zrezygnował z kariery dla kasy i fajnego życia na Malcie więc tych jego występów nie należy poważnie brać. Za parę lat wróci do jakiegoś klubu z 1ligi po znajomości menago

Tomek - 8 grudnia 2023, 18:35:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Przez glupie przepisy dziadkow od disco polo wartosciowi zawodnicy, ktorzy maja skonczone 22 lata musza wyjezdzac z Polski do zagranicznych klubow.

Marecco - 8 grudnia 2023, 20:23:22 - *.business.static.vectranet.pl
Ktokolwiek co o nim wie

Borg - 8 grudnia 2023, 23:33:09 - *.dynamic.chello.pl
Fajnie bronił w Resovii w 2 lidze jeszcze. Potem przejście do Korony i różnie tam było, ale nie przebił się na stałe doskladu jako młodzieżowiec. Wybrał karierę na Malcie - na pewno cieplejsze miejsce do grania w grudniu.