4 listopada 2023, 7:10:51 - Mandzi
Drużyna Macieja Skorży przegrała w finale japońskiego Pucharu Ligi

Prowadzone przez Macieja Skorżę japońskie Urawa Red Diamonds przegrały 1-2 (0-2) w finale japońskiego Pucharu Ligi z Avispa Fukuoka.

4 listopada 2023, 5:05 - Tokio (Japan National Stadium)
Avispa Fukuoka 2-1 Urawa Red Diamonds
Hiroyuki Mae 5, Daiki Miya 45 - Takahiro Akimoto 67

żółte kartki: Douglas Grolli, Daiki Miya, Shun Nakamura - Alexander Scholz, Takuya Ogiwara.

sędziował: Futoshi Nakamura.
widzów: 61 683.

W 58. minucie Yūya Yamagishi (Avispa) nie wykorzystał rzutu karnego (Shūsaku Nishikawa obronił).

W drużynie Urawa Red Diamonds José Kanté (w przeszłości Górnik Zabrze, Wisła Płock i Legia Warszawa) rozegrał całe spotkanie.

obserwator - 4 listopada 2023, 8:09:14 - *.itvmedia.pl
sporo japońców na trybunach.

Joe(dzoł) - 4 listopada 2023, 8:53:57 - *.204.0.41.mobile.internet.t-mobile.pl
I tak daleko dolazł. W Polsce by mu się nie udało pacząc jak gra legia raków i lech

suli - 4 listopada 2023, 9:23:38 - *.centertel.pl
Oj, szkoda Maciuśiu trzymaj się powodzenia

Lech - 4 listopada 2023, 11:06:52 - *.153.51.253
@Joedzol Skorza w Polsce trzy razy zdobył PP raz Groclin dwa razy legia, jeśli się nie mylę, do tego dwa razy mistrza z Lechem i Wisłą. Do tego dodał azjatycką LM czyli największy sukces polskich trenerów za granicą. On już robotę ma zaklepaną jako następca Broma.

krzysiek - 4 listopada 2023, 11:13:26 - *.toya.net.pl
Skorża! Co?
hahahahaha

Poliszynel - 4 listopada 2023, 11:23:03 - *.226.50.201 (*.182.150.27)

jarock - 4 listopada 2023, 19:18:57 - *.icpnet.pl
Dla mnie zagadką jest jego odejście z Lecha.

Znawcaa - 4 listopada 2023, 22:58:15 - *.78.181.148
W meczu rewanzowym spokojnie wygraja conajmniej 3:0. Nishikawa jest w swietnej dyspozycji.