31 października 2023, 23:20:33 - euzi
Gol Dennisa Jastrzembskiego i debiut Karola Niemczyckiego w Fortunie Düsseldorf

Dennis Jastrzembski strzelił bramkę dla drugoligowej Fortuny Düsseldorf w wygranym po dogrywce 6-3 (0-1, 3-3, 3-3) wyjazdowym meczu II rundy Pucharu Niemiec z trzecioligowym SpVgg Unterhaching. W drużynie gości zadebiutował ponadto Karol Niemczycki, który rozegrał całe spotkanie.

31 października 2023, 20:45 - Unterhaching (Uhlsport Park)
SpVgg Unterhaching 3-6 pd. Fortuna Düsseldorf 1895
Patrick Hobsch 34, 55 (k), Simon Skarlatidis 71 - Felix Klaus 65, Ísak Bergmann Jóhannesson 66, 78, 107, Chrístos Tzólis 114, Dennis Jastrzembski 117

żółte kartki: Manuel Stiefler, Patrick Hobsch - Jamil Siebert, Yannik Engelhardt, Takashi Uchino, Ísak Bergmann Jóhannesson, Marcel Sobottka, Ao Tanaka.

sędziował: Alexander Sather (Saksonia).

Jastrzembski wszedł w przerwie dogrywki, kiedy z boiska zszedł Emmanuel Iyoha. 23-letni pomocnik oprócz bramki zanotował asystę przy czwartym golu Fortuny.

Mecze 1/16 finału zostaną rozegrane w dniach 5-6 grudnia.

max - 1 listopada 2023, 0:20:13 - *.dynamic.mm.pl
Obaj na ekstraklase za słabi ale lepiej wrócić do Polski i grać w I lidze niż siedzieć na ławie u niemca

Joe(dzoł) - 1 listopada 2023, 9:09:34 - *.204.13.213.mobile.internet.t-mobile.pl
Dynis w Ślonsku Wrocłow dobrze pykał. Widać było że u Niemca szkolony boł.

Suczka-Tal - 1 listopada 2023, 13:32:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dynisa szkoda tym bardziej że czuł się jak u siebie.

Eeald - 1 listopada 2023, 14:53:38 - *.play-internet.pl
Miał prawo czuć się jak u siebie w końcu do 45roku to był Breslau.

TurboLover - 1 listopada 2023, 17:11:49 - *.finemedia.com.pl
Dennis w Śląsku Wrocław dobrze pykał? No nie róbmy se jaj! Przez 2 lata może ze 3 bramki strzelił U Niemców też widzę na ławie siedzi.

Tu się kłania rozumienie pozycji to jest pomocnik czyli ma pomagać obrońcom i strzelcom i nie jest odpowiedzialny za strzelanie a jak strzelił 3 to i tak wynik poza stan

Slawianin - 1 listopada 2023, 21:04:32 - *.134.144.182
Na poczatku sezonu Slask, gral piach. Odszedl Jastrzebski i WKS jest liderem. Dzi€kuje do widzenia