8 października 2023, 4:38:49 - maciejko
Bramka Karola Świderskiego

Karol Świderski strzelił gola dla Charlotte w wygranym 2-0 (1-0) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Chicago Fire. Dla Polaka, który grał do 76. minuty, gdy zmienił go Scott Arfield, było to dwunaste ligowe trafienie w tym sezonie.

8 października 2023, 2:30 - Chicago (Soldier Field)
Chicago Fire 0-2 Charlotte FC
Ashley Westwood 23, Karol Świderski 58 (k)

żółte kartki: Gastón Giménez, Carlos Terán - Derrick Jones, Kamil Jóźwiak.

sędziowała: Natalie Simon.
widzów: 18 308.

W drużynie gospodarzy w przerwie na boisko wszedł Kacper Przybyłko, który zastąpił Giórgosa Koútsiasa. W drużynie gości cały mecz rozegrał Kamil Jóźwiak, a Jan Sobociński znalazł się poza kadrą meczową.

Chicago Fire zajmuje 11. miejsce w konferencji wschodniej z dorobkiem 40 punktów w 33 meczach, a Charlotte FC w tej samej konferencji jest na 12. pozycji z 39 punktami w 32 meczach.

Sędzia VAR - 8 października 2023, 7:04:01 - *.play-internet.pl
Chyba życiowa forma Świder TOP!

Mrn - 8 października 2023, 8:07:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Klich i Formela strzelili gola a Świderski zdobył bramkę!

5.Piatek
6.Bialek To są napastnicy, którzy nie strzelaja bramki z karnych przed kadra.
Szacunek dla Krychowiaka, Grosicki stoi caly mecz i leseruje w defensywie.

@gp
Na 3 miejscu Kownacki, który w ogóle nie gra w Bremie? Już lepszy Benedyczak by był

hmm - 8 października 2023, 11:52:33 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Znowu tylko z karnego, niech strzela z gry cos

Fapacz - 8 października 2023, 12:15:32 - *.dynamic.chello.pl
Jan Sobociński to już chyba powinien sobie szukać przytułku w I lidze, ewentualnie może jeszcze przyjść zimą i pomoże spuścić ŁKS.

bibu - 8 października 2023, 12:56:57 - *.146.251.54.mobile.internet.t-mobile.pl
Topes idź bredzić gdzie indziej. Benedyczak to tylko słabe serie B, dużo gorsze od MLS i gole strzela tam z karnych. schodzący napastnik a nie szpica, nawet tak nie będziemy grac żeby był potrzebny.

kibicKKS - 8 października 2023, 13:37:22 - *.ip-5-196-95.eu
@Topes MLS jest silniejszą ligą niż na przykład takie Serie B. Milik i Piątek to niewypały w kadrze. Lewandowski i Świderski to nasi najskuteczniejsi napastnicy do tego Buksa i młody Włodarczyk na wymianę z u21.

LW 1916 - 8 października 2023, 14:29:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
mati nie chodzi na lecha tylko na Raków!!!!! Świat według matiego!!!!! ,,Tak myślę że Pankow i Jozue dożywocie. A Legia między 100 a 150 lat,, A ty jak myślisz na ile zawieszą Salomona?????? Odpowiesz

LisZNadNil - 8 października 2023, 20:34:26 - *.40.213.172.threembb.co.uk
Najlepszy polski napastnik: Swiderski.
Najbardziej znany polski napastnik: Lewandowski.