21 września 2023, 7:01:29 - bartekwr9
Gol Karola Świderskiego

Karol Świderski strzelił gola dla Charlotte FC w zremisowanym 2-2 (0-0) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Philadelphia Union. Była to jego ósma ligowa bramka w tym sezonie.

21 września 2023, 1:30 - Charlotte (Bank of America Stadium)
Charlotte FC 2-2 Philadelphia Union
Justin Meram 55, Karol Świderski 61 - Quinn Sullivan 70, Dániel Gazdag 90 (k)

żółte kartki: Kamil Jóźwiak, Ashley Westwood, Patrick Agyemang - José Martínez.

sędziował: Guido Gonzales Jr.
widzów: 28 584.

Świderski grał do 86. minuty, gdy zmienił go Scott Arfield. W drużynie gospodarzy Kamil Jóźwiak pojawił się na boisku w 77. minucie, gdy zszedł z niego Benjamin Bender. Poza kadrą meczową Charlotte znalazł się Jan Sobociński.

Charlotte zajmuje 12. miejsce w tabeli koferencji wschodniej z dorobkiem 33 punktów w 28 meczach.

gp - 21 września 2023, 7:03:41 - *.dynamic.chello.pl
8 bramek na tym etapie to naprawdę bardzo przeciętnie jak na reprezentanta i kogoś, kto miałby wykopać Milika ze składu.

vladtepes - 21 września 2023, 7:22:51 - *.access.telenet.be
A ile Milik ma na tym etapie?

Łubu_Dubu - 21 września 2023, 7:27:18 - *.centertel.pl
Mailik przez cały ubiegłoroczny sezon ledwie siedem trafień uzbierał więc tez nie jest on jakimś wybitnym strzelcem. A ile przy okazji zmarnował tego nikt nie zliczy. Jak dla mnie Świder jest w lepszej dyspozycji i konsekwetnie pracuje na powrót do Europy.

zibenos - 21 września 2023, 7:41:07 - *.limes.com.pl
porównywać ligę amerykańską gdzie co prawda gra kilka gwiazd oraz wielu solidnych grajków do silnej ligi europejskiej z TOP5 to jak porównywać czołg z dacią...8 goli w USA to rzeczywiście nie dużo ale bardziej martwi taki Jóźwiak - gość nie lapie się do 11 przecietnego zespołu

Krzyś - 21 września 2023, 8:20:16 - *.fixed.kpn.net
Dlatego Michał Probierz powinien pogodzić tych i tak przeciętnych piłkarzy Kadry i dać w ich miejsce chłopaków z U21. Zobaczylibyście że byłby skuteczniejszy jeden z drugim.

kibol - 21 września 2023, 8:20:56 - *.pa.qld.optusnet.com.au
Polskie Charlotte FC

Piorun - 21 września 2023, 8:29:28 - *.dynamic.chello.pl
Krzyś>> czyli kogo? Fajnie jest dyrdymały opowiadać o powoływaniu młodych zawodników ale w U21 nie ma takich talenciaków. Może kiedyś Urbański wejdzie na taki poziom, może Oyedele, może Szymczak, może Matysik, może Marchwiński, może Szmyt, może Rakoczy czy Pyrka. Może, może, może, może ...
Na ten moment żaden z tych zawodników nie jest nawet w połowie tak dobry jak ci z pierwszej kadry albo z zaplecza pierwszej drużyny.
To jest fajna bajka o młodych zdolnych - tylko że na razie to melodia przyszłości

Lukop - 21 września 2023, 9:48:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@vladtepes
Trudno powiedzieć ile goli ma Milik na tym etapie MLS, bo nie zagrał tam ani jednego meczu.
@Piorun
Dokładnie. U-21 poprzednie eliminacje zawalone, mecze towarzyskie w kratkę, a w obecnych już zdążyli niemiłosiernie męczyć się ze słabą Estonią. Jednakże zdołali wygrać dwa mecze z rzędu, to już obwołani reprezentantami seniorskiej kadry... Do czasu aż w niej rzeczywiście zagrają, wyłożą się i będzie apel o kolejnych młodych, by ich zastąpili.

Florek - 21 września 2023, 10:08:55 - *.94.7.122