17 września 2023, 18:04:22 - euzi
Dwa gole Adama Buksy i bramka Sebastiana Szymańskiego

Fenerbahçe wygrało u siebie 3-2 (1-1) z Antalyasporem w meczu 5. kolejki tureckiej ekstraklasy. Zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył Sebastian Szymański, a dwa trafienia dla drużyny gości zanotował Adam Buksa, dla którego były to pierwsze bramki dla nowego klubu. Szymański ma na koncie dwa ligowe gole.

17 września 2023, 16:00 - Stambuł (Ülker Stadyumu)
Fenerbahçe SK 3-2 Antalyaspor Kulübü
Edin Džeko 45, İrfan Kahveci 56, Sebastian Szymański 80 - Adam Buksa 31, 64

żółte kartki: Rodrigo Becão, Bright Osayi-Samuel, Miguel Crespo - Ömer Toprak, Erdoğan Yeşilyurt, Adam Buksa, Sagiv Yehezkel.

sędziował: Halil Umut Meler (İzmir).

Buksa rozegrał całe spotkanie, a Szymański grał do 89. minuty, kiedy zmienił go Alexander Djiku. Poza kadrą meczową gości znalazł się Jakub Kałuziński. Fenerbahçe jest liderem z 12 punktami po czterech meczach, a Antalyaspor jest 14. i ma trzy punkty.

SS - 17 września 2023, 18:43:31 - *.dynamic.chello.pl
Da się? Da. Czyli mamy dobrych KOPACZY.

2009 rok - 17 września 2023, 19:08:48 - *.244.155.228
Adam i Sebastian są w tej chwili odpowiednio najlepszymi napastnnikiem i rozgrywającym w Turcji.Dobry prognostyk przed meczami w październiku

Lechmatti - 17 września 2023, 19:13:44 - *.80.151.30
Przecież Szymański już był wczesniej powoływany i grał gorzej niż Zielinski któremu o dziwo z Wyspami i z Albanią jako tako się jeszcze chcialo.

trampek - 17 września 2023, 21:06:53 - *.as13285.net
To ja tylko przypomnę, że nasz super kandydat na selekcjonera przed meczem z Albanią powiedział, że on wystawiłby taki sam skład jak Santos z jedną różnicą - grał by "ten drugi" Szymański...
P.S. Brawo Adam, oby to była już wznosząca...

Jansen - 17 września 2023, 21:07:08 - *.47.117.226.ipv4.supernova.orange.pl
Szymański i Zieliński to powinni rządzić drugą linią w kadrze,a oboje tylko błyszczą w swoich klubach,przyjeżdzają na kadrę,to jak by nogi mieli z ołowiu

rafix - 17 września 2023, 21:18:21 - *.dynamic.mm.pl
Jansen, oboje? Który jest kobietą?

AdiKSG - 17 września 2023, 22:37:37 - *.centertel.pl
Co za mecz Buksy. Pierwsza bramka minal dwoch obroncow. O niemal strzelil haatricka w koncowce z pol woleja. Brawo. Szymanski oczywiscie kocur. Oby Papszuna lub Nawalke wzieli do repki a nie jakies wynalaski z zagranicy.

bystrzyca - 17 września 2023, 23:25:40 - *.hlrn.qwest.net
@Jansen
Zieliński w meczu z Albanią był najlepszym zawodnikiem reprezentacji. Wiem, że brzmi to dość śmiesznie kiedy znamy rezultat. Jednak trzeba docenić jego zaangażowanie.

jnjtj - 18 września 2023, 8:27:52 - *.225.206.239 (*.232.53.242)
żeby w kadrze tak strzelali

Maliniak - 18 września 2023, 8:56:10 - *.42.10.153.alfanet24.pl
W październiku z białym orłem będzie się kopał po czole i nie wiedział co i jak.

War - 18 września 2023, 12:34:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Sebastian jesteś lepszy jak nasi brak siły przebicia doceniała Cię Legią ,w Rosji Holandii ,Turcji ,potrafi dobrze obsłużyć podaniem jak i zdobyć bramki ,powodzenia Seba oby Cię docenili w w kadrze ,gdzie Lechmati intternaito wes Grosika o Kruche i połowę z Lecha towygramy w Cuglach?

Misha - 18 września 2023, 14:10:58 - *.168.145.26
Info z ostatniej chwili, wszystko potwierdzone prawie z pierwszej ręki : nowym selekcjonerem jest : JERZY ENGEL
... szykują się powołania dla obydwu panòw.
Doskonała decyzja z Panem Jerzym , doświadczenie z Korei Japoni, nawet jak negatywne, wpłynie pozytywnie na grę całego zespołu!

Dziki tren - 18 września 2023, 14:13:28 - *.168.145.26
Sprawdziłem @Misha, nie wierzyłem.. faktycznie na stronie PZPR jest Jerzy Engel... możecie potwierdzić?

Hajdo - 18 września 2023, 14:32:40 - *.168.145.26
Sprawdziłem, też nie wierzę!!!!! Papszun, Probierz, Nawałka.... ale czemu Anioł?????????? Brakuje tylko Adama Wójcika albo Pawła Janasa...