16 września 2023, 15:00 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)

Pogoń: 77. Valentin Cojocaru - 28. Linus Wahlqvist, 23. Benedikt Zech (76, 68. Danijel Lončar), 33. Mariusz Malec, 32. Leonárdo Koútris (61, 4. Léo Borges) - 22. Wahan Biczachczjan (76, 17. Mariusz Fornalczyk), 8. Fredrik Ulvestad, 7. Rafał Kurzawa (61, 10. Luka Zahovič), 20. Alexander Gorgon (83, 61. Kacper Smoliński), 11. Kamil Grosicki - 9. Efthýmis Kouloúris.

Korona: 55. Xavier Dziekoński - 6. Jacek Podgórski, 2. Dominick Zator, 4. Piotr Malarczyk (64, 17. Dawid Błanik), 66. Miłosz Trojak, 28. Marcus Godinho - 98. Mateusz Czyżycki (73, 19. Jakub Konstantyn), 88. Martin Remacle (73, 10. Ronaldo Deaconu), 18. Yoav Hofmeister, 11. Nono (83, 13. Miłosz Strzeboński) - 20. Adrián Dalmau (64, 9. Jewgienij Szykawka).

żółte kartki: Grosicki, Zahovič - Remacle.

sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
widzów: 12 281.

mateusLech - 16 września 2023, 17:01:29 - *.42.80.233
Ale ta Korona jest słaba, najniższy wymiar kary ale jak się ma Dziekońskiego między słupkami to nic dziwnego ze nawet Pogoń pakuje im 3 gole która sama ma swoje problemy. Kuzera to kolejny kursant trenerski od pzpn weryfikowany przez lige, jakie kursy tacy trenerzy.

Kibic - 16 września 2023, 17:02:07 - *.centertel.pl
Facet z gwizdkiem - Korona 3-1

m. - 16 września 2023, 17:04:25 - *.internetia.net.pl
Karny dla Korony mocno dyskusyjny. Przy drugiej nieuznanej bramce Korony można też było się przyczepić do rzutu z autu - ale chyba sędziowie przymykają oko i można wbiegać na boisko...

mateusLech - 16 września 2023, 17:04:30 - *.42.80.233
Sory ale czy wy pierwszy raz macie do czynienia z Raczkowskim?Ja już od dawna oglądając mecze Lecha wiem jak ten gościu jest wstanie przekręcić wynik. On w każdym meczu coś odwala, teraz padło na Koronę.

Dżordż - 16 września 2023, 17:11:29 - *.dynamic.chello.pl
Raczkowski i VAR kombinowali w obydwie strony, więc nie płaczcie jedni i drudzy. A wygrał lepszy w tym meczu.

FC_Końskie - 16 września 2023, 17:11:37 - *.49.73.235.ipv4.supernova.orange.pl
fajnie te komentarze, takie pousuwane

FanCK - 16 września 2023, 17:20:56 - *.31.249.1.ipv4.supernova.orange.pl
@mateusLech: Jaka ta Pogoń słaba, że muszą jej pomagać sędziowie i telewizja, która nawet nie pokazuje spornej sytuacji. 2:0 dla Korony do przerwy i Pogoń by się już nie podniosła w drugiej połowie bo Korona dobrze funkcjonowała cały mecz. Bramkarz Pogoni miał dzień konia, bronił jak nawiedzony. Takie te bramki nijakie dla Pogoni poza pierwszym. Wrzutki w pole karne i zawsze fartownie się piłka tak odbije dla Pogoni, że trafia pod nogi zawodnika tej drużyny. W statystykach meczowych mecz na remis, więc teksty że Pogoń miała przewagę są nad wyrost.

Kibic73 - 16 września 2023, 17:21:14 - *.dynamic.chello.pl
Dzisiaj atuty po stronie Pogoni, wykreowane sytuacje i skuteczność. A w Koronie? Problem ten sam, tzn. zaklinanie rzeczywistości trwa w najlepsze. Opowiadania o jakimś rozwoju, dumie i planie... biorą w łeb na boisku. Wąska (i proszę nie mówić o budżecie) kadra, w dodatku bardzo przeciętna z wieloma brakami sprawia, że piłkarze grają na nie swoich pozycjach. Najsłabsza obrona, jej środek do pilnego wzmocnienia, boki też nie zachwycają, i kuriozum - któryś już raz środkowy obrońca schodzi po 60. minutach (Malarczyk i dlaczego?!), zespół musi się przeformować, co nie jest bez wpływu na grę. Brakuje konstruktora gry w Kielcach, żaden z obecnych graczy jakoś nie potrafi temu podołać.Jak to mówią: z piasku bicza nie ukręcisz. To obecnie, bez sensownych i znaczących wzmocnień, Korona na pierwszą ligę.

CK73 - 16 września 2023, 17:22:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czas na zmianę w bramce!!!
Pomimo tego że dziś stracone bramki to wcale nie wina bramkarza.
Z Konradem poprostu mamy więcej farta.
Mimo dotychczasowych wyników, głowy do góry, będzie dobrze.
Przy większym szczęściu już dziś mogło być fajnie.

Mariuszek1 - 16 września 2023, 17:22:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dziadostwo ten caly Var i Raczkowski.....W Polsce Var trwa 6 minut....żenada....W Anglii Var trwa maks 1 minute a w skrainych przypadkach 2 minuty

ciekawski - 16 września 2023, 17:24:28 - *.43.251.199.ipv4.supernova.orange.pl
gdzie VARpowcy zobaczyli "spalonbego" przy 2 golu dla Korony - tego chyba sam Bóg nie wie

brr - 16 września 2023, 17:25:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń może i lepsza...ale jak karnego raczej nie było to przy drugiej bramce chyba powinien być gol.
Korona powinna dobić Pogoń i było by po zawodach.
mati Dziekoński wybronił kilka bramek w tym meczu ( Klebaniuk w formie z pierwszego meczu z Gent wpuścił by z 7 ;) ).
Korona przy 0:1 powinna postawić autobus i spokojnie by wygrała i zapewne nie jedną bramką, a tak dali sobie wklepać 3. Przyznam, że akcja na 1:2 palce lizać...szkoda, że w naszej eklapie mało takich kombinacji i zagrań z pierwszej piłki ;/

do m. - 16 września 2023, 17:27:46 - *.43.251.199.ipv4.supernova.orange.pl
@m. masz rację - karnego dla Korony być nie powinno. Ale powinna być uznana bramka, bo to Zach wpadł od tyłu w koroniarza i go faulował, a następnie wykonał artystyczne padolino.
Tak więc w tej sytuacji wyszło na zero.

Z nad gran - 16 września 2023, 17:31:54 - *.147.72.174.mobile.internet.t-mobile.pl
Pogoń wreszcie zwycięska , teraz już tylko może być lepiej. A Mati kiedy zobaczymy persa czy w tym roku ???

do CK73 - 16 września 2023, 17:37:20 - *.43.251.199.ipv4.supernova.orange.pl
"pero pero bilans farta musi wyjść na zero"
w poprzedniej kolejce mieliście dzikiego farta. Z Dziekońskim (słupek, poprzeczka, ślepy sędzia, trafianie w Dziekońskiego)
więc dla równowagi w tej kolejce musieliuście mieć niefarta. Też z Dziekońskim

KONRAD - 16 września 2023, 17:42:19 - *.centertel.pl
No i po tym meczu Ruch zleciał do strefy spadkowej tam gdzie jego miejsce :-)

Adam - 16 września 2023, 17:43:21 - *.147.77.60.mobile.internet.t-mobile.pl
No wreszcie Pogoń zaczęła grać

Czekan - 16 września 2023, 17:47:51 - *.play-internet.pl
Ciekawe czemu dysponując technologią nie pokazano tego niby spalonego przy bramce na 2-0 dla Korony i jakiś komentatorzy się do tego nie odnieśli..? Poza tym mecz na remis a Pogon miała więcej farta i może była bardziej konkretna.

Portbot - 16 września 2023, 17:51:46 - *.play-internet.pl
@Adam, ja tam nie widzę, że Pogoń zaczęła grać. Dziś mecz równie dobrze mógł skończyć się odwrotnie przy bardziej konkretnym przeciwniku.

Zenek - 16 września 2023, 18:14:48 - *.dynamic.chello.pl
Przecież pokazali linie przy spalonym, który był przy drugiej bramce. Oglądajcie mecz uważniej, a potem marudźcie.

Mariuszek1 - 16 września 2023, 18:22:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Var w derbach Mediolanu po bramce dla Interu trfal dokładnie 40 sekund.....Dziadostwo Var w Polsce i Polscy sędziowie....Jak Var może trwać 7 minut w Polsce.....Dziadostwo

gb73 - 16 września 2023, 18:41:45 - *.dynamic.chello.pl
Przy 2 bramce dla Korony był spalony jak wół i była pokazywana stopklatka z wyrysowanymi liniami. Jak Var dopatrzył się karnego dla Korony to jest niezła zagadka Koroniarz atakuje wyprostowaną nogą!!! Wahan wybija piłkę... W drugiej cęści akcji koroniarz atakuje ręką szyje/głowę Malca ewidentny faul (jak Malec daje przepychać się takiemu krasnalowi). Mówienie że Raczkowski skręcił Koronę to bzdury, farmazon. Pogoń grała bardzo słabo, Grosicki padaka, Kuluris nic (1 strzał w 1 połowie) środek pola tylko Gorgoń, norweg nijaki, bramkarz na + choć sporo błędów technicznych i wydaje się że brak mu charyzmy. Czemu w Koronie nie broni Forenc?? chyba tylko przez przepis o młodzieżowcu.

RTSiak - 16 września 2023, 19:05:51 - *.170.213.27
Brawo Portowcy ... golić takich leszczy ...

Luxfer - 16 września 2023, 19:14:38 - *.play-internet.pl
@gb, gdzie niby pokazywana była ta Stopklatka( chyba w GB - Great Britain TV albo Eurosport...haha), bo oglądałem cały mecz, nic nie piłem poza wodą mineralną i nie dojrzałem, nawet żadnego komentarza nie było do tej sytuacji, znamienne.. Karny ewidentny bo Nono był pierwszy nogą przy piłce i został trafiony w stope. Poza tym to bramka Dalmau była prawidłowa i po co ten karny ?

hmm - 16 września 2023, 19:34:13 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Gdzie sa dziadek Siwe Wlosy i wnuczek Przemek??

Docent Fur - 16 września 2023, 20:47:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Luxfer - chyba cię oszukali. To co piłeś to nie była woda mineralna. Stopklatkę ze spalonym pokazywano. Może akurat byłeś w kiblu?

Kibic_Kiel - 16 września 2023, 23:20:21 - *.play-internet.pl
Też nie widzialem żadnej powtórki ze spalonego...
Co do Dziekońskiego to przecież mega talent, gość co mecz wyciąga jakies cieżkie piłki, super gra nogami i nie popełnia błędów więc co to za głupota, że brak farta to jego wina? ;-D
Dziwie się za to, że taki zawodnik jak Czyżycki znalazł się w ekstraklasie, na chwilę obecną ten transfer oceniam jako tragiczny. Kolejny Konstantyn też widać, że nie radzi sobie z tremą i z umiejętnościami też nie dojeżdża. Za to Strzeboński, taka perełka, który może wyrosnąć na głównego rozgrywającego Korony dostaje raptem kilka minut... Co dostaje szansę to fajnie się pokazuje, zawsze ciekawe zagrania, dobre decyzje i pomysły. Shikawka tragedia... Dalmau i Nono na plus, Błanik kolejny mecz niewidoczny.

marcinnn - 16 września 2023, 23:27:30 - *.234.233.224
Ale trzeba być odklejonym, żeby twierdzić, że Raczkowski pomógł Pogoni. Wręcz przeciwnie. Bramka strzelona ręką po faulu. Karny kompletnie niesłuszny. Podbicie Vahana vs. podeszwa koroniarza, a ten karnego tam zobaczył. Niezle jaja, tym bardziej, że on przecież trafił w piłkę pierwszy. A powtórkę ze spalonego macie w skrócie na ekstraklasa tv odklejeńcy.

Ja - 16 września 2023, 23:33:45 - *.24.186.54.ipv4.supernova.orange.pl
Mieliśmy pewnego dobrego bramkarza to wypożyczamy jakiegokolwiek żeby tylko robił minuty. On tyle daje co ten komin

Jaga - 17 września 2023, 0:34:37 - *.187.78.44
Korona na wlasciwym miejscu do konca juz

a - 17 września 2023, 2:29:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co to tak liczba widzów spadła, co to?...

scyzor - 17 września 2023, 7:39:04 - *.129.113.141
paprykarze drukarze powinni przegrywać 0-2 po pierwszej połowie no ale Raczkowski tak długo kombinował na varze że dopatrzyli się centymetrowego spalonego 😂 No nic słaba ta pogoń a My odpalimy za tydzień z rabinami. Świętokrzyskie za Koroną 💪

z154 - 18 września 2023, 20:45:17 - *.internetia.net.pl
Jak narysować linię w odpowiednim momencie podania do Czyżyckiego to wcale on nie był na spalonym Bramka na 2:0 dla Korony powinna być uznana. No ale VAR może wybrać taki moment dla swojej linii aby udowodnić to co chcą. Sędziowanie w polskiej lidze a zwłaszcza w ostatnią sobotę to kompletne dno.

Ja@wp.pl - 18 września 2023, 22:04:26 - *.24.186.54.ipv4.supernova.orange.pl