2 września 2023, 20:29:46 - Mandzi
Debiut Mateusza Wieteski w Cagliari

Mateusz Wieteska zadebiutował w Cagliari Calcio w przegranym 1-2 (1-0) meczu 3. kolejki włoskiej Serie A z Bologna FC 1909. 26-letni obrońca, który zaliczył asystę przy pierwszym trafieniu dla swojego zespołu, rozegrał całe spotkanie.

2 września 2023, 18:30 - Bolonia (Stadio Renato Dall'Ara)
Bologna FC 1909 2-1 Cagliari Calcio
Joshua Zirkzee 59, Giovanni Fabbian 90 - Zito Luvumbo 22

żółta kartki: Lewis Ferguson - Ibrahim Sulemana, Antoine Makoumbou.

sędziował: Daniele Orsato (Schio).

W 75. minucie Riccardo Orsolini (Bologna) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał Łukasz Skorupski, a Kacper Urbański wszedł na boisko w 67. minucie w miejsce Nikoli Moro. Cagliari ma na koncie jeden punkt i zajmuje 16. miejsce w tabeli, a Bologna znajduje się na ósmej pozycji z czterema punktami.

Garnek - 2 września 2023, 20:58:36 - *.gaz-system.pl
Asysta przy pierwszym trafieniu? To ile ich było skoro przegrali 1:2?

Ksav - 2 września 2023, 21:15:54 - *.100.194.163.studiowik.net.pl
Fajnie, że dobrze zaczął. Fajnie, że zagrał Kacper Urbański. Zobaczymy, czy Cagliari się utrzyma. Nawet jeśli nie, to Wieteska w obecnej dyspozycji łatwo znajdzie klub w lepszej lidze od Serie B.

ha ha - 2 września 2023, 21:41:54 - *.dynamic.inetia.pl
Czyli Kacper Urbański lepszy od Wieteski

terry - 3 września 2023, 12:36:42 - *.dynamic.chello.pl
Cytuję: "26-letni obrońca, który zaliczył asystę przy pierwszym trafieniu dla swojego zespołu, rozegrał całe spotkanie". Problem w tym, że drugiego trafienia dla Cagliari nie było.

AntyTrol - 3 września 2023, 15:07:57 - *.play-internet.pl
@terry czego gimbusie nie kminisz? Była jedna bramka dla Cagliari i zaliczył asystę.Gdzie masz napisane coś o drugiej bramce dla Cagliari leszczu niekumaty

zzz - 3 września 2023, 18:06:13 - *.136.136.218
Szkoda że reszta kolegów się do Mateusza poziomem nie dostosowała ;] Chłopaka zjada tą ligę.