2 września 2023, 19:49:59 - maciejko
Drużyna Patryka Hryniewickiego w barażach o awans do islandzkiej ekstraklasy

Leiknir, którego piłkarzem jest Patryk Hryniewicki, zagra w barażach o awans do islandzkiej ekstraklasy. Drużyna Polaka wygrała 4-2 (2-1) z Njarðvíkiem w meczu 20. kolejki drugiej ligi i przy wcześniejszej dzisiejszej porażce Þóra z ÍA 2-3 (1-2) na dwie kolejki przed końcem sezonu jest pewna miejsca w strefie barażowej.

2 września 2023, 18:00 - Njarðvík (Rafholtsvöllurinn)
Njarðvík 2-4 Leiknir (Reykjavík)
Kenneth Hogg 38, Oumar Diouck 59 - Hreggviður Hermannsson 26 (s), Daníel Finns Matthíasson 36 (k), 49, Omar Sowe 73

żółte kartki: Gísli Martin Sigurðsson - Andi Hoti.

sędziował: Gunnar Freyr Róbertsson.

Hryniewicki rozegrał cały mecz. W drużynie gospodarzy całe spotkanie zagrał Robert Błąkała, a do 70. minuty grał Rafael Victor (kiedyś Sandecja Nowy Sącz), którego zmienił Kaj Leo í Bartalsstovu.

Leiknir zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów, stratą 11 do lidera (ÍA) i przewagą siedmiu nad szóstym zespołem (Grindavík). W dwuetapowych barażach o jedno miejsce w islandzkiej ekstraklasie zagrają drużyny z miejsc 2-5 w drugiej lidze.

Njarðvík jest dziesiąty z 23 punktami.

arti66bvb - 2 września 2023, 21:47:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
trzymamy kciuki a za rok co najmniej Liga Europy

Radek - 3 września 2023, 10:00:40 - *.centertel.pl
„do 70. minuty grał Rafael Victor (kiedyś Sandecja Nowy Sącz), którego zmienił Kaj Leo í Bartalsstovu.„ weszły dwie osoby za jedną, troche to dziwne

dera - 3 września 2023, 10:18:57 - *.centertel.pl
tez to zauwazyłem, wynika to z tego ze od poczatku grali w 10 bo jeden nie mogl sie urwac z pracy i przyjechał dopiero w 70 minucie i sedzia pozwolil wpuscic dwoch za jednego

Miki88 - 3 września 2023, 12:12:45 - *.play-internet.pl